Metrobüsteki kadın

Maalesef gelinen durum ortada,çok küçük yaşta annesiyle pazara gitmiş bir kız çocuğu ve o iğrenç tacizi yaşayan birisi olarak gerekirse kaba olacağım.
Allah bütün çocukları korusun ve onları iyilerle karşılaştırsın hep,çocuklar hep iyi olsun🌸
Hepinize teşekkür ederim,yorumlarınız için 💚

Ama çocuk kendini korunamadığını da düşünüyor kudra . Geçtiğimiz yaz tramvaydayım yaşlı bir adam oturdu yanımıza. Vırvırvır oğluma sorular soruyor. Saçını okşamaya kalkıyor. Ben sadece rahatsız oluyor lütfen dedim. Çocuğu adama uzak dizime oturttum elimle de araya set çektim. Ama sert uyarmadım yaşlı diye.
İner inmez oğlum anne hani istemediğim halde bana dokunamazlardı. Ben orda yapma dediğim halde saçımı elledi sen yapma demedin beni korumadın dedi. Ben mesela sert tepki vermediğime çok pişman oldum sonradan.
Bunun açıklamasını çocuğa yapabilirsin. Oğlum yaşlı amcayı kırmak istemedim ama seni uzaklaştırarak korudum ya da rahat etmeni sağladım diye. Ama çirkefe bağlamış anne görüntüsünü çocuğun belleğinden silemezsin.

Bunun açıklamasını çocuğa yapabilirsin. Oğlum yaşlı amcayı kırmak istemedim ama seni uzaklaştırarak korudum ya da rahat etmeni sağladım diye. Ama çirkefe bağlamış anne görüntüsünü çocuğun belleğinden silemezsin.
Travmasız çocuk büyütmek maalesef çok mümkün olan bir şey değil…

X