Cinsiyet Tahmininden Anlayanlarrr 🥰

Merhabalar, lütfen anlayan biri bana da fikir verebilir mi ? Salı günü perinatolog büyük ihtimalle erkek dedi, çarşamba devlet hastanesindeki kadın doğum uzmanı kız dedi. Genelde sırtı dönük duruyordu, çarşamba günü ultrasonundan iki fotoğraf atacağım şimdi, anlayan lütfen yardım etsin :) Şimdiden teşekkürler.
NOT: Elbette benim için ikisi de çok kıymetli, yani merakım yanlış anlaşılmasın. Bütün Çin takvimi, kocakarı testleri filan hepsinde erkek çıkıyor ama son ultrasonda kız denildiği için biraz merakım kabardı :KK70:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-07-12 at 16.16.06.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-12 at 16.16.06.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 144
  • WhatsApp Image 2023-07-12 at 16.16.05.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-12 at 16.16.05.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 162
Merhabalar, lütfen anlayan biri bana da fikir verebilir mi ? Salı günü perinatolog büyük ihtimalle erkek dedi, çarşamba devlet hastanesindeki kadın doğum uzmanı kız dedi. Genelde sırtı dönük duruyordu, çarşamba günü ultrasonundan iki fotoğraf atacağım şimdi, anlayan lütfen yardım etsin :) Şimdiden teşekkürler.
NOT: Elbette benim için ikisi de çok kıymetli, yani merakım yanlış anlaşılmasın. Bütün Çin takvimi, kocakarı testleri filan hepsinde erkek çıkıyor ama son ultrasonda kız denildiği için biraz merakım kabardı :KK70:
6 haftalık 12 haftalık yok mu canım

Çok teşekkür ederim ilginize :) Hayırlısıyla bakalım, ben hep erkek hissediyordum ama bu 3 gündür filan kız gibi geliyor :}
Rica ederim canım ne demek biz sadece tahminde bulunuyoruz. Anne ne hissederse genelde o olur diyorlar belki sen dogruyu hissediyorsundur canım saglıkla gelsin inşallah 🥰🥰

Bacak arası resimlerde kimisinfe var çıkıntı kimisinde yok galiba senin bebiş süprizleri seviyor 😍😍 saglıklı olsunda inşallah canım cinsiyetini ögrenince haber edersen sevinirim
Ederim tabii. Vallaha benim bebek gerçekten de sürprizleri seviyor. Annesi ve babası gibi şakacı😛. Ailemizi güldürecek. Doktor kız deyip doğunca erkek gelirse hiç şaşırmam yani.

Ayy bana da tahminde bulunur musunuz? Bu plesenta işini hiç anlamadım😅 5+6 burada, pazartesi yeniden gitcem henüz 7 haftalık oldu😬 melegim can melegim can

Eklentiler

• 429FB5EE-4C9F-4700-9D2C-61EDF4A3984E.jpeg
    429FB5EE-4C9F-4700-9D2C-61EDF4A3984E.jpeg
    123,2 KB · Görüntüleme: 107
Ayy bana da tahminde bulunur musunuz? Bu plesenta işini hiç anlamadım😅 5+6 burada, pazartesi yeniden gitcem henüz 7 haftalık oldu😬 melegim can melegim can
Vajinal mi bu canım vajinal ise kıza benziyor ama daha çok minnak belli belirsiz haftaya gittiginde atarsan daha iyi olur saglıkla ilerlesin inşallah 🥰🥰

Vajinal mi bu canım vajinal ise kıza benziyor ama daha çok minnak belli belirsiz haftaya gittiginde atarsan daha iyi olur saglıkla ilerlesin inşallah 🥰🥰
Vajinal canım ilk ultrasonum🥰 gönlümden geçen kız ya ilk günden beri ama sağlıklı olsun da bakalım🫠 pazartesi atıyım yeniden😅

Vajinal canım ilk ultrasonum🥰 gönlümden geçen kız ya ilk günden beri ama sağlıklı olsun da bakalım🫠 pazartesi atıyım yeniden😅
Allah gönlünden geçeni nasip etsin canım saglıkla inşallah benimde kızım var çok minnoş oluyorlar çok tatlılar nerde görsem severim kız bebişleri 🥰🥰

Allah gönlünden geçeni nasip etsin canım saglıkla inşallah benimde kızım var çok minnoş oluyorlar çok tatlılar nerde görsem severim kız bebişleri 🥰🥰
Kesinlikle her annenin bir kızı olmalı canına can yoluna yoldaş yanına arkadaş🥰🥰 herkes erkek hissediyorum diyo ama ben kız hissediyorum bakalım inşallah🙏🏻

14 haftalik 100%erkek dediler ,16 haftaliksa kiz kafam karişi hangisi Sizce ?Anlayanlar tahminde bulunun rica ediyorum

Eklentiler

• 20230703_115519.jpg
    20230703_115519.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 91
  • 20230703_115503.jpg
    20230703_115503.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 93
X