Cinsiyet değişimi

kayule

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
69
8
28
Ya arkadaşlar bebeğim 16 haftalık bugün 4 lü tarama için gittim 16 hafta boyunca bebeğe erkek diyen doktor bugun de kıza benziyo dedi şaştım kaldım nasıl öğrencem ben cinsiyeti doğru hangisi ? EKLEDİĞİM GÖRSELDE BACAK ARASINI MI ÇEKTİ BİLMİYORUM BAKAR MISINIZ ilk görselde 16 haftalık diğer fotoğraflarda 12-14 haftalıktı

Eklentiler

• 69ED5D8F-4466-41C6-93D6-31B5377AA6DB.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 766
  • image.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 541
  • image.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 509
  • 5276645A-F7A0-48B2-9974-A4BF01B5F758.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 510
Bu bacak arası evet. Benim de ilk erkek olarak söylemişti doktorum sonra kız oldu. Hala tereddütteyim ben de. Detaylıya kadar bekliyoruz o yüzden :)

Kız gibi canım bana öyle geldi çünkü erkek de çıkıntı hemen belli oluyor bunda hiç çıkıntı yok ve 16. Haftaya kadar çok çok daha belli olurdu

Kız gibi canım bana öyle geldi çünkü erkek de çıkıntı hemen belli oluyor bunda hiç çıkıntı yok ve 16. Haftaya kadar çok çok daha belli olurdu
16 haftaya kadar her gittiğimde erkek çıkıntısı var dediler 16. Haftada kız dedi doktor

16 haftaya kadar her gittiğimde erkek çıkıntısı var dediler 16. Haftada kız dedi doktor
16 haftaya kadar bacak arasını görerek mi çıkıntı var dedi? Yoksa yandan mı bakıyordu? Birde 16.haftada bacak arasına baktığında üç çizgiden bahsetti mi?
Benim 12 ve 13 haftada yandan baktığında çıkıntı vardı ama bacak arası boştu. Doktorum hep kız dedi. 16.haftada da üç çizgi gösterdi.

Bebeği 16. Haftaya kadar böyle görerek söyledi dünde dörtlü taramada tek tek vücudunu ölçerken kız dedi ama erkek demiştiniz dedim bak çıkıntısı yok kıza benziyo yani dedi şaşırdı o da erkek mi demişim dedi

Eklentiler

• 40C7E2C9-A8FC-4599-83BF-94152F843438.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 444
Üç çizgi falan hiç bahsetmedi sadece bacak arası boş dedi

Canım bana da kız gibi geldi bebeğimin cinsiyetini çok merak ettiğim için bununla ilgili 1000 tane video izledim, erkek bebekte çıkıntı kız bebekte 3 tane çizgi oluyor böyle yan yana :)

Ama bacak arasını net görmemiş demekki… keşke net görmüyorsa söylemeseler… yani benim 12 haftada bacak arası boştu ama yandan bakınca vardı çıkıntı… kızda da da erkekte de bu haftalarda olur çıkıntı oyüzden bacak arasını görmek lazım… instagramda mehmet boz’un videolarını bak cinsiyetle ilgili… aslında çok net oluyor her şey…

Canım bana da kız gibi geldi bebeğimin cinsiyetini çok merak ettiğim için bununla ilgili 1000 tane video izledim, erkek bebekte çıkıntı kız bebekte 3 tane çizgi oluyor böyle yan yana :)
Evet bende ben bile baksam anlarım artık o derece… mehmet bozun videoları sayesinde pro oldum bende

Hahaha bende onu izliyorum canım “evet şimdi bebeğimiz 12 haftalık cinsiyet tespiti yapacağız”
Ay evet ayrıca kendi foto ve videoları atarak adamıda baya darlamıştım ama bu şekilde olmaz diyip durdu. Ultrasonu kendisinin yapması gerekirmiş.

Ay evet ayrıca kendi foto ve videoları atarak adamıda baya darlamıştım ama bu şekilde olmaz diyip durdu. Ultrasonu kendisinin yapması gerekirmiş.
Ben istsnbuldayım dr Aksaray’da yoksa çoktaaan gitmiştim kafaya da koydum bi ara

Hahaha bende onu izliyorum canım “evet şimdi bebeğimiz 12 haftalık cinsiyet tespiti yapacağız”
Adam 10 haftada bile görüyor… gerçi o zmn kesin demiyor ama 12 haftalarda %100 dediği oluyor… bu kadar netken bu doktorlar nasıl şaşırabiliyorlar anlamıyorum

Adam 10 haftada bile görüyor… gerçi o zmn kesin demiyor ama 12 haftalarda %100 dediği oluyor… bu kadar netken bu doktorlar nasıl şaşırabiliyorlar anlamıyorum
Bende bunu anlamıyorum 10 haftada cinsiyet görüyor ve gösterince de gerçekten mantıklı geliyor bide değiştiğini de pek sanmıyorum bizimkiler nasıl görmüyor bilmiyorum biri de altına yazmıştı videoların 10. Haftada cinsiyeti gören koca yürekli doktor ve 16. Haftada hala cinsiyeti göremeyen benim doktorum diye

Ya bence ne biliyor musun… o bacak arası pozu yakalayamıyorlar ve tahmini olarak söylüyorlar… yani önce bacak arasını gör emin ol sonra konuş değil mi ama yok yüzdeler falan veriyorlar saçma sapan… tabi ki yanılmalar olur …

Em komiği %51 kız veya erkek demeleri zaten belli ya kız olacak ya erkek … tövbe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…