Cinsiyet değişimi

Bende üç çizgi görünüyor mu peki 😂😂
Canım burdan belli olmuyor. Video çekseydin keşke. Bide bacak arasına iyice baktı mı? Benimki yakınlaştırıp baktı. O zaman baya belli oluyor çizgi

16 haftalık bebeğin cinsiyetini nasıl anlayamıyorlar anlamadım valla

Bebek bazen bacaklarını sıkı kapatıyor o zaman görünmez. Ama buna rağmen tahmini söyleyenler oluyor valla🤦🏼‍♀️
Evet canım ama erkek olsaydı muhtemelen pipi kendini bu haftalarda bariz belli etmiş olurdu diye düşünüyorum, bana o yüzden çok büyük ihtimalle kız geliyor

Ama bacak arasını net görmemiş demekki… keşke net görmüyorsa söylemeseler… yani benim 12 haftada bacak arası boştu ama yandan bakınca vardı çıkıntı… kızda da da erkekte de bu haftalarda olur çıkıntı oyüzden bacak arasını görmek lazım… instagramda mehmet boz’un videolarını bak cinsiyetle ilgili… aslında çok net oluyor her şey…
Siz bayağı araştırmışsınız sizce bizimkinin cinsiyeti nedir anlattıklarıma göre

Siz bayağı araştırmışsınız sizce bizimkinin cinsiyeti nedir anlattıklarıma göre
Bence kız canım. 16.haftada yanılma olmaması lazım. Bacak arası resim de var. Pipi olsa çok belli olurdu.

Kesinlikle kız canım sen bana güven tecrübe konuşuyor 😂🥰
96FE3E0C-D04F-4A09-8895-F90C5D0C8224.jpeg

Ya arkadaşlar bebeğim 16 haftalık bugün 4 lü tarama için gittim 16 hafta boyunca bebeğe erkek diyen doktor bugun de kıza benziyo dedi şaştım kaldım nasıl öğrencem ben cinsiyeti doğru hangisi ? EKLEDİĞİM GÖRSELDE BACAK ARASINI MI ÇEKTİ BİLMİYORUM BAKAR MISINIZ ilk görselde 16 haftalık diğer fotoğraflarda 12-14 haftalıktı
İlk attığınız foto bacak arası birşey görünmüyor büyük ihtimal kız canım sağlıkla gelsin

Kızlarr merhaba 14+6 da randevum vardı bacak arası burayı gösterdi bana doktorum 🥹 neye benziyor sence dedi bende erkek sanırım dedim kendimi tutamadım ağlayınca belki iri dudaklıdır belki değişir sonra diye teselli etti doktor beni 🤭 sağlığıyla gelsin önceliğimiz bu ama bu haftalarda erkek bebişlerin pipisi kocaman oluyor benim bebeğim pipisi mi küçük yoksa dudakları mı büyük sizceee😅🤦🏻‍♀️
F1AAF077-BE49-4206-A397-AC9645D56214.jpeg

Bu ultrason bi başka bebişin benle aynı hafta neredeyse bariz belli oluyor yani pipisi 🤭
IMG_8420.jpeg

X