Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
cok eglencelı bı karaktersın :KK70: ses cıkaramamak zor kı acaıp zor yani. çıt a uyanan cocugum var bak sinir gelıyo ınsana cınsellıgı etkılenınce... yanı herkese aynısı olur muhtemelen. ben cocugum ıcın katlanıyorum 2 aya odasına gecıcek ama oyle komsu duymasın falan demedım bızım de yukardakının sohbetı yan taraftakının cocugunun pc oyunun sesı gelıyo baazen de sex seslerı. dogal bısı napalım? 6 yıl hıc kasmadım. kasmam da. . cunku cıdden her sey her saat duyuluyor. bagırmaya gerek yok yanı.utanıyorum dersen de yatak odana ılave ses yalıtımı yaptır:S
Ayyy kimsede annelik falan kalmamış herkes dişilik, seks peşinde.eee madem bu kadar dişilik, seks peşindesiniz.bu kadar çoluk çocuk ne oluyor ? Linçleyen de linçlesin valla.madem seks seks diye ölüp bitiyorsunuz benim gibi hergün 3 partnerle sevişin evlenmeyin.bu ne tutarsızlık.kimsede maneviyat falan kalmamış ha.bizim ülkede vur deyince öldürüyor.

Konu özeti.
Çok pis sevişiyoruz.
Çok hardiz ve hizliyiz
Sevişiyoruz duydunuz mu heyyy kk .
Yaralı olanlardan biri de sensin demek. :KK70: ses derken onun bile ne olduğunu bilmeyenler olarak konuya yazıyoruz keşke sadece bilenler yazabilseydi😁

Ayy bu alıntı nerden cıktı 😂

Muhakkak araştıracağım çok sağolun.. bayılıyorum yadırgamak yerine çözüm sunan insanlara 😘

Valla ya yalıtım veya başka oda.. ilk defa boyle binadayım idrak yollarım zayıflamış 😂

Var canım.. araya onlarda kaynadı 😂

Biz eskideeen eskideeen 😁 canım çocuk olmadan önceydi bir de ilk defa boyle bir binadayım biraz aptallasıyor insan ama iyi ki sizlere sordum 😅

Hamileyken o koca göbeğimle öpüşürken bile A harfi gibiydik ayol.. ne tutarsa artık 😂

Yaa ben de araştıracağım.. daha önceki evler musaitti hiç bilgim yoktu ama artık sizlerden öğrendiklerimi uygularım sağol canısı 😘

Bunu ben de soruyorum.. sonradah az ehlilestik çocuk olunca 😂😂😂

Canım valla çok idrak edebilecek yaşta değil kücük olan. Büyüğün uykusu o kadar ağır ki vinçle kaldırıyoruz artı kaldırsak bile geri yatıyor 😂😂 bir de onun odası diğer ev dubleksti aşagı kattaydı. Bu ev de bizim odaya en uzak oda ki zaten oğlumdan yana en dertli olduğumuz konu uykusu ciddi ağır 😂

Biri küçük, diğerini uyandirmaya taş devrindekiler gibi sürümeniz lazım 🤣

Yoo bizim eski ev mustakil dublexti 😂 işte yeni komşular gelip burda konu acmasınlar diye çözüm arıyorum.

Ay dur canısı nazar falan 😂😂😂 Eskişehir'de ki heykellere dönmeyelim 🤣 yaa ses dediğim çığlık atmak degil.. öbür evler musaitti bi de buyuk tek ve kücüktü veeeyaaa cocuk yoktu oluyordu. Kız şeyden bahsediyorum.. hani argo konuşmalar, fantaziler (kırbac yok 🤣) ya bi de işte birlesme sesi var ya.. yani konuşma sesi geldiyse o seslerde gider korkusu 😂 yoksa sessiz eylemleri yapmayan yansın 😂😂😂

Size 1 ay lojman ortamı veya lojmanvari bir yerde yaşamanizı tavsiye ederim. Keşke ballandırsalar ama tam tersi.. ayıp, günaah.. 😂

Yukarda cevaplamışım ev ortamı musait 😂
Argo ne diyorsunuz mesela.
A... Koyayım, gotunu keseyim, felan mi ahdbsbsbsbbs

Ayyy kimsede annelik falan kalmamış herkes dişilik, seks peşinde.eee madem bu kadar dişilik, seks peşindesiniz.bu kadar çoluk çocuk ne oluyor ? Linçleyen de linçlesin valla.madem seks seks diye ölüp bitiyorsunuz benim gibi hergün 3 partnerle sevişin evlenmeyin.bu ne tutarsızlık.kimsede maneviyat falan kalmamış ha.bizim ülkede vur deyince öldürüyor.
sana burda baya uzun yazardım ama annelık ve kadınlıgı sana ogretemıyecegımızı anlayıp cayıyorum

A harfi ne yaa açıklandı mı? Düşünüyorum, düşünüyorum anlayamıyorum 😂😂 A gibi olmak ne demek?
Ben de kendimi sevişiyor zannediyormusum pehhh. A harfini bile bilmiyorum hsjxnf

muhtemelen konu sahibi ve eşi bu şekilde / \ öpüşürken, yakınlaşırken vs konu sahibinin de göbeği olduğu için /-\ harfine benziyorlar. Hamileyken A gibi oluyorduk dedi çünkü. Ancak bu kadar mantık yürütebildim :KK45: a'nın ortasındaki çizgiyi göbek kabul ediniz.

IMG_20220806_124201.jpg

İşinizi ancak bu görür sanırım bu kadar libidoya😅

Yaralı olanlardan biri de sensin demek. :KK70: ses derken onun bile ne olduğunu bilmeyenler olarak konuya yazıyoruz keşke sadece bilenler yazabilseydi😁
Valla ben de sevişiyorum yalan yok abdbavsvs
Ama hiç komşularım rahatsız olacak şimdi nasıl sevişiriz oh my god derdine düşmedim.
Kocam sevişirken lan senin a..koyayım da demiyor bana.
🤪🤪🤪

Senden öğrenmek lazım tâbi maneviyatı.

Sana ne milletin kocasıyla seksinden?

Hah buldum ben ya !
Kocası şimdi polis ya.
Acaba sevişirken karısını tutukluyor olabilir mi ?
Kelepçe felan 😱😱😱

Hah buldum ben ya !
Kocası şimdi polis ya.
Acaba sevişirken karısını tutukluyor olabilir mi ?
Kelepçe felan 😱😱😱
Olabilir. Fantezinin sınırı olmaz. Kelepçe ve kol zaten mevcut. Ne duruyorsuuuuunnnn derler adama.

Ülkede kadın başına düşen erkek sayısı belli. Kim bilir kimlerin hakkına giriyorsun. Püü

Ben de polis eşiyim ,doğudayım , lojmanda değilim ama oturan çok arkadaşım var
Lojman nöbeti ne demek !!
Eşiyle o işi yaptığı için değil nöbette eşiyle çay içip çekirdek çitlediği için konuşmuşlardır
Kaç kişinin canı emanet onlara
Bizim burda eli tetikte nöbet tutuyorlar mesela
Ama sizin Ki müstakil evler , içi misafire göre dizayn edilmiş 250 metrekare evler nerelere tayin alıyorsunuz böyle
Cok dertliyse amire desinler.. neden sikayet yerine dedi kodu?

Canım biz dogudan geldik ama ücra yerden değil il merkezsi ve doğunun en güzel yerlerinden birisiydi.. Fazlasıyla dubleksler mevcut gücü yetebilen tutuyor. Bu geldiğim yer il merkezi yine ama mahallesi diyelim.. müstakilleri genelde müteahhite vermişler veya kendiler kiraya vermiyorlar. Farkında mısınız bilmem ama, şehirdeki evler ekonomik durum, sosyal durumlara göre şekillenir. Buranın insanıda çok misafir seven, geniş evlerde oturmayı tercih eden insanlar. Diğer dubleksler standarttı lakin bu ev bayağı okul gibi. Küçükleri var mıydı? Tek tük ama biz bunu tercih ettik. Öyle bir konuştunuz ki sanki stadyum kiralamışız. Şimdi Şırnak İdil'de oturmakla, Diyarbakır aynı mı? Şırnak'ta olsam ben de daha konforsuz yaşayabilirdim veya daha ortalama olabilirdi. Şu an bulunduğumuz yer de Akdeniz bölgesi ve bol turistli canım 😊

Ya birde bizi keklemeye çalışıyor günde 3 farklı partnermiş. :KK70:
Soruları, muhabbetleri ile o kadar belli ki aslında bol keseden salladığının. Birde inanacağımızı sanıyor ona üzülüyorum.
yaaa hemen ferhansın gecmıs msjlarına bak :KK70:D

Derdinizi ben anladım. Şahane bir cinsel hayatınız var ve şahane bir çiftsiniz. Mesaj bize ulaştığına göre hoşçakalın.bu arada o komşuların hepsi çatır çatır çatlıyor kıskançlıktan, daha yüksek sesle sevişin iyice kudurtun.daha çok sevin yaşamayı.hadi hoşçakalın.havalı çift.daha çok renklenir, renkli hayatınız işte daha ne.😏
Ne oldu kıskandın mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X