Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Deme öyle, vücuttaki kötü enerji seksle birlikte vücut dışına çıkıp tene hapsoluyor. Sonra suyla birlikte akıyor o kötü enerji. Akıyor da gidiyor mu? Asla. Fayanslara falan yabışıyor hep. Bizler mucizevi cif iksiri ile o kötü enerjiyi yok ediyoruz. Bilimsel bir durum bu sonuçta.

Acaba bu mesleki bir şey olmasin sürekli askerlerin içinde eğitim o mu ekşin çok

Belki ondan dolayıdır sürekli sert olması hanı

Yat
Kalk
Sürün
Çek bacağı
Kaldır kalçayı
Burası asker ocagi ana kucağı değil
Koş
Daha hızlı
Daha hızlı
Yuvarlan
Dön arkani
Hadi
Cezalisin
Çek şinavi
Mars marş
Arş arş ver tekmili
Yürü
Dön sola
Dön sağa

Allah allah allahhhh alla allaaaa :KK8::KK8::KK8::KK8:

Bakin ben ne yazdım bir kaç sayfa öncesine
Birakın banyo fayanslarına yapışmayı
Fayansların kırılma ihtimali var duvardan duvara hard diyor sert diyor
Cifleme bilemedim camasir suyuna yatırma meselesi konu sahibinin :eek::eek::eek::eek:

Tene hapsolmak falan demişsiniz. Hala dümdüz Türk sekisi yapmadığınızı düşünüyorum. Bir anneye yakıştıramadım :/
Gerçekten cinselliği baskılayanların adını da kendi çıkarlarınız için kullanmayın.

Bakın hanımefendi anlıyorum ki sıradan ve sekssiz bir hayatınız var ve bunun hıncını benden çıkarmaya çalışıyorsunuz. Edebim el vermez detay vermeye. Beyimlen 9 yıllık mutlu bir evliliğimiz var. Edebimizle çocuk yaptık. Dışarıdan bakınca seks yaptığımız bile anlaşılmıyor. Ben ailemden böyle gördüm. Ananem hep "guzum el seni görünce gocanın goynuna girdiğini bilmesin, edepli ol" derdi. Çok şükür Allahıma nasihatini tuttum. Bilip bilmeden konuşmayın.

A harfi ne yaa açıklandı mı? Düşünüyorum, düşünüyorum anlayamıyorum 😂😂 A gibi olmak ne demek?
Ben de kendimi sevişiyor zannediyormusum pehhh. A harfini bile bilmiyorum hsjxnf
Ben bir Eiffel Kulesi pozisyonu biliyorum A ya benzeyen ama onun için 3 kişi lazım 🙄

Kızlar belki konuyu eksik yazmışımdır bu benim hatam olabilir evet. Bazılarınız olaya geniş bir pencereden bakıp cinsellikte her şeyin mubah olabileceği doğrultuda olabileceği düşüncesi ile öcü gibi bakmaktansa çözüm önermiş..

Bazılarınız cok sığ.. bu neyin kini ve öfkesi anlamadım ki.. ben amuda kalkarım, sen komando gibi yerdesindir. Benim libido tavandır, seninki daha az. Ne benim durumum ayıp, ne sizin ki.. herkesin doğası farklı.

İdrak edilmeyense şu.. ben rahatsızlık verme düşüncesinde olsam zaten gelip konu açmam. İlk defa bu şartlarda bir ev de oturuyorum. Ne şiş yansın ne kebap hesabı yapıp, gelip konu actım ki güzel bakabilen, daha önce başına gelen insanlardan neler yapılabilir diye fikir almak için..

Bazıları neyin yarası ile bana saldırı halinde anlam veremedim. Ya hu derdiniz her ne ise buna sebep ben degilim. Ben bu dunya da tıpkı sizin gibi küçük bir ayrıntıyım.

Fikir alışverişi var ya.. onun için burdayım. Kimle ne derdiniz var ise ona saldırın lutfen. Mevzunuz ben olmamalıyım.
Herkes sizi kıskandı ondan bütün bu tepkiler. Yoksa sizin abartılı anlatımınızda,çocuklarınızın sesinizi duymayacağını sanmanızda sıkıntı yok. Bunlar hep kıskançlıktan :confused: :confused:

Allah baska dert vermesin😂
Ama birliktelik esnasında surekli ses yan taraflara gitmesin diye birbirinizi uyarirsaniz oda güzel olmaz bence. Bilemedim🤓

Bakın hanımefendi anlıyorum ki sıradan ve sekssiz bir hayatınız var ve bunun hıncını benden çıkarmaya çalışıyorsunuz. Edebim el vermez detay vermeye. Beyimlen 9 yıllık mutlu bir evliliğimiz var. Edebimizle çocuk yaptık. Dışarıdan bakınca seks yaptığımız bile anlaşılmıyor. Ben ailemden böyle gördüm. Ananem hep "guzum el seni görünce gocanın goynuna girdiğini bilmesin, edepli ol" derdi. Çok şükür Allahıma nasihatini tuttum. Bilip bilmeden konuşmayın.
Çocuğunuzu eve kapatıp mı geziyorsunuz cima eylediğiniz belli olmasın diye vah vaah

coşkulu anlatımınız çok güzel, keşke mutluluk anlarımızı abartabilsek hayat daha güzel daha keyifli olur, hep böyle bakış açınızı koruyun, insanlar alışık değiller küçük şeylerden büyük mutluluk duyulmasına, abartılarak neşelenmeye. anlatımınız çok güzel. bazısı da hayal edemedi bir türlü nasıl ses diye :) merak etmişlerdir veya bilmiyor olabilir insanlar tabi, alınmamak lazım bence bu yorumlara. pozitifliğinize zeval gelmesin. her insanın kendini ifade tarzı farklı. hepsinin saldırı veya kötü niyet içerdiklerini düşünmeyin. tabi içlerinde vardır böyle sinir küpü dolaşan, olumsuz, eleştirel insanlar da. onları da dikkate almazsınız olur biter.

lojman tarzı yerlerde kaldım. dedikodu çooook. kimi dalga geçer kimi kıskanır kötü söz söyler kötülük yapmaya çalışır, alt üst komşu gerçekten rahatsız olur çoluk çocuk varsa hele, şikayet eder doğal olarak her yerde. adınız çıkar yani camiada. size sinir olanlar mobing bile yapabilir. eşinizin işi etkilenebilir bile bu komşuluk olaylarından. yani bu işe çözüm şart. o da belli ses yalıtımı. çocuklar için de o kadar emin olmayın ses olayında dikkat edin. onlar yokken diğer odalarda en hard şekilde takılın. çocuklar varken dikkat etmekte fayda var. emin olun sesin gitmediğinden bir gün test yapın :) çok arkadaşım duymuş ailesini çocukken. siz duymuyor sanırsınız. benim alt kattaki salonda hapşırsa duyuyorum çok yaşa diyesim geliyor. bazen salonda sevişiyorlar duyuyorum.
Cocuk konusunda ne kadar tedbir almıs olsamda haklı bulduğum yanlar elbet oldu. Cünkü hic birimiz super ebeveynler degiliz. Öğrenmeye açığız ve tepkim buna asla değil zaten farkettiyseniz 😊

Beni anlamışsınız.. o ortamları yaşmayan bilmez ve ben yaşamadığım halde biliyorum. Mesela bir polis eşi varmış yeni evli.. gece olunca lojman nöbetindeki kocasına termosla çay alıp iniyormuş. Çay içip dönüyormuş kadin eve..

Bir kac polis yani eşi calışan.. demisler ki bu kadın polis degil neden gelip kocasıyla oturuyor 😂😂😂 ay sanki başka nöbetçiyle oturmuş. Konunun lackalığına bakın.. bi polis esi de gelip bunu bana diyor. Sanane dedim 😂

Ya yeni evli, kocası yalnız, daha toy yani ne var çay içince gorende o isi yapiyorlar sanacak.

Vallaha bravo!! Biz taşınalı iki gün olmuş evde daha yatağı odanın ne tarafına koyacağımıza karar vermeye çalışırken insanlar hem yerleşebiliyor hem de hart hurt sevişiyorlarmış🤣Çocukların sizin sesinizi duymayacaklarını düşünme nedeniniz koridorda ara kapı olması mı gerçekten ? Apartman kolidorunda kapının dışında birisi konuştuğunda ben en iç odadan ne konuşulduğunu anlamasam da konuşmayı duyabiliyorum🤷‍♀️

Çocuğunuzu eve kapatıp mı geziyorsunuz cima eylediğiniz belli olmasın diye vah vaah

Bakın daha önce de söyledim başka konularda. Seks zaten çocuk için yapılıyor bilmiyorsanız sizin cahilliğiniz. Elbette çocuğu seksle yaptığımız anlaşılıyor. O yüzden tek çocukta kaldım. İki üç çocuk yapsam ne kadar da azgın bir kadın derlerdi. Adıma leke sürmek istemedim. Bastırıldım ben anlamıyor musunuz? Bazı kadınlar çocuk düşünmedikleri halde seks yapıyormuş. Yüce mevlam biz üreyelim diye böyle bir imkan sunmuş. Kötü emellere alet edelim diye değil. Neyse çok seks konuştum gidip abdest alayım ve tövbe edeyim. Pis pis işler.

Merhaba arkadaşlar..

Hiç böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi. Buradan komşu şikayetleri okuyunca tedirgin oldum :-)

Biz yeni bir şehre tayin olduk. Normalde biz eşim polis diye lojman haklarımızı kullanmadık ve yine ayrı yerden tuttuk. Asker ve polis eşleri bilirler lojmanların enteresan bir aurası var. Nedendir bilmem ama, guruplaşma, dedi kodu, çekememezlik cok fazla oluyor. Karı- koca biz de böyle şeyleri sevmeyince hep uzak kaldık.

Evi ben gelip tuttuğumda bina yeni ve boştu. Biz gelene kadar hepsini askerlere kiraya vermişler dolayısı ile farklı teşkilat ama yine lojman gibi olmuş :KK70:

Şimdi diğer dairelerin yatak odası konumu nerde bilmiyorum ama, galiba bizim yatak odası tahmini olarak yan dairenin Amerikan mutfak olarak kullandıkları oda. Çünkü bizimki onun ters yönü Amerikan mutfak ve çok geniş olduğundan dolayı onlar da bizim gibi günlük oturma alanını oraya yapmışlardır.

Normalde yeni bina ve ses ve ısı yalıtımı var ama, dün geç vakit yan komşu bayanın ya telefonla, ya da biriyle konuşması bana geliyordu. Konuştukları tam net değil ama ses vardı yani. Biz de karı-koca cinselliğimize düşkün bir çiftiz bir de ne bileyim renklidir yani 🤭 O esnada konuşma, hard vb. Şeyler..

Dün yine rahat durmadık ama, o ses bana geldi diye eşime "Sessiz ol, hızlı davranma " diye diye adamın şevkini kaçırdım. Hard ve hızlı olunca malum sesler çıkıyor ve yan duyarsa ne yaptığınız bariz belli. :KK45:

Gelelim meseleye.. birincisi sesin yana gitmesi tedirginliği ile adapte sorunu oldu ve olacakta. İkincisi ben işe başlayınca ister istemez kolluk kuwetleri ile muhattap olacağım %100 de %200 bulunduğum konum itibarı ile bu kişiler asker olacak. Bu sese maruz kalan bir adamla çalışmak beni utandırır. :skandal:Bir de bu konu tahminlerim üzerine apartmanda bayanlar arasında konu olacak. Bahsettim ya.. nerde lojman ve lojmanlaşmış bina var.. kopsun kıyamet 😂

Şu an ev degişme şansım hiç yok. Ebeveyn banyosu bu odada olduğundan dolayı bir de yatak odamın mobilyaları (her şey xl) ancak bu odaya kurulabildi yani oda degişme şansıda yok.

Kızlar bu durumda "amaaaan dunyaya bir kere geliyoruz" mu diyelim? Çünkü biz yaşamayı seven bir ciftiz. Cinsellikse en büyük uyum ve bizi biz yapan en büyük etken. Yoksa "aman duymasınlar sıradanlaşalım" mı diyelim? Lakin eşimi ve kendimi tanıdığım kadarı ile bu bizi psikolojik etkiler. Tavşan gibi olan bir çiftin, koalaya dönüşmesi bir devrin bitişi olur 😏 Hadi kızlar bir el atın yaa.. derdin bu mu? demeyin evliliğimize şimsek gibi çakar bu durum 😬😬

Ev yerleştirmeye devam ettiğimizden kopukluk olabilir ama, dinlendikce yazacağım 😊
cok eglencelı bı karaktersın :KK70: ses cıkaramamak zor kı acaıp zor yani. çıt a uyanan cocugum var bak sinir gelıyo ınsana cınsellıgı etkılenınce... yanı herkese aynısı olur muhtemelen. ben cocugum ıcın katlanıyorum 2 aya odasına gecıcek ama oyle komsu duymasın falan demedım bızım de yukardakının sohbetı yan taraftakının cocugunun pc oyunun sesı gelıyo baazen de sex seslerı. dogal bısı napalım? 6 yıl hıc kasmadım. kasmam da. . cunku cıdden her sey her saat duyuluyor. bagırmaya gerek yok yanı.utanıyorum dersen de yatak odana ılave ses yalıtımı yaptır:S

Cocuk konusunda ne kadar tedbir almıs olsamda haklı bulduğum yanlar elbet oldu. Cünkü hic birimiz super ebeveynler degiliz. Öğrenmeye açığız ve tepkim buna asla değil zaten farkettiyseniz 😊

Beni anlamışsınız.. o ortamları yaşmayan bilmez ve ben yaşamadığım halde biliyorum. Mesela bir polis eşi varmış yeni evli.. gece olunca lojman nöbetindeki kocasına termosla çay alıp iniyormuş. Çay içip dönüyormuş kadin eve..

Bir kac polis yani eşi calışan.. demisler ki bu kadın polis degil neden gelip kocasıyla oturuyor 😂😂😂 ay sanki başka nöbetçiyle oturmuş. Konunun lackalığına bakın.. bi polis esi de gelip bunu bana diyor. Sanane dedim 😂

Ya yeni evli, kocası yalnız, daha toy yani ne var çay içince gorende o isi yapiyorlar sanacak.
ne alakası var adam nöbet yerinde aktif görevde eşi yada başkası bir sivilin o görev sırasında ona eşlik etmesi çok mu normal ? Asker eşiyim Eşim lojmanın içinde nöbet bölgesinde silahlı nöbetini tutarken ben çay alıp götürsem başta eşim der sen ne yapıyorsun diye.

Eşi de olsa nöbette olan polisin yanına çay içip sohbet etmeye inilmesi normal birşey mi yani?

Ben de polis eşiyim ,doğudayım , lojmanda değilim ama oturan çok arkadaşım var
Lojman nöbeti ne demek !!
Eşiyle o işi yaptığı için değil nöbette eşiyle çay içip çekirdek çitlediği için konuşmuşlardır
Kaç kişinin canı emanet onlara
Bizim burda eli tetikte nöbet tutuyorlar mesela
Ama sizin Ki müstakil evler , içi misafire göre dizayn edilmiş 250 metrekare evler nerelere tayin alıyorsunuz böyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X