Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu nasıl bir usluptur ya hu? Sizin aklıniz basınizda mı? Cevap vermeyeyim diyorum ama haddinizi çok aştınız.

Yalnız kaçırdığınız sey eşim kelepceyi başkasınada takıyor.. dikkatli olun der ve susarım. Artık malzemede verdim coşabilirsiniz..
Oww bana mı takacak ki kelepçeyi ?
Dikkatli olayım, tövbe Allah'ım. Korktum bir an.

Cocuk konusunda ne kadar tedbir almıs olsamda haklı bulduğum yanlar elbet oldu. Cünkü hic birimiz super ebeveynler degiliz. Öğrenmeye açığız ve tepkim buna asla değil zaten farkettiyseniz 😊

Beni anlamışsınız.. o ortamları yaşmayan bilmez ve ben yaşamadığım halde biliyorum. Mesela bir polis eşi varmış yeni evli.. gece olunca lojman nöbetindeki kocasına termosla çay alıp iniyormuş. Çay içip dönüyormuş kadin eve..

Bir kac polis yani eşi calışan.. demisler ki bu kadın polis degil neden gelip kocasıyla oturuyor 😂😂😂 ay sanki başka nöbetçiyle oturmuş. Konunun lackalığına bakın.. bi polis esi de gelip bunu bana diyor. Sanane dedim 😂

Ya yeni evli, kocası yalnız, daha toy yani ne var çay içince gorende o isi yapiyorlar sanacak.
Eşi görev başında olduğu için demiş olabilirler mi?

Her şeyi cinsellikle ilgili bir şeye yormaya gerek yok.

3u aynı anda mı acaba jfjfdjfj
Yok yanı ınsan dusa erınır gunde 3 kere fgkjgfjgjf
Kız her seferınde dus almıyor mu acaba.Abowww:silah:
Ay yok,ben fantazilerini yazdığını düşünüyorum.
Öyle saçma soruları var ki, hergün 3 partnerle sevisen birinin sorması mümkün değil.😀

Bu nasıl bir usluptur ya hu? Sizin aklıniz basınizda mı? Cevap vermeyeyim diyorum ama haddinizi çok aştınız.

Yalnız kaçırdığınız sey eşim kelepceyi başkasınada takıyor.. dikkatli olun der ve susarım. Artık malzemede verdim coşabilirsiniz..
size forumda yazilan sey icin mi kocaniz kelepce takicak niye dikkatli olsunlar :KK70: kocasi polis olan herkesin karsisinda hazir ola mi gecicez

size forumda yazilan sey icin mi kocaniz kelepce takicak niye dikkatli olsunlar :KK70: kocasi polis olan herkesin karsisinda hazir ola mi gecicez
Allah'tan konu sahibesinin lojmanlarinda oturan dedikoducu kadinlar gibi konuyu sekse bağlamadim jadbajhss.
Kocam olmasaydı iyi malzeme çıkardı buradan yalnız ajshahsha

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X