Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buuuu beni hiç aramıyorsun diyen anan içiiinnn, buu bahçeyi hep ben suluyorum diyen ablan içiiinnn, buuu hanzo abin içiinn diye ses efekti yapam mı her hamlede? Allam çok renkli.
Aşırı komiksin ya 😂 karantina da iyi geldin sağ ol 😂😂

Çocuklar mevzusunu @KudrAlobar nickli arkadaşa cevap verdim zaten. Okuyabilirsiniz :)
Odalar uzak, küçük 3 yaşında, büyük de top patlatsan duymaz. Açıklamanız bu şekildeydi.
Gecenin sessizliğinde komşulara giden ses evde yankılanmaz mı sanıyorsunuz?

Ben küçükken annemle babamın seslerini duymuştum. "yapma" falan diyordu, belki de cilve yapıyordu bilemiyorum ama o yaştayken babamın anneme istemediği birşey yaptığını (şiddet gibi) ve annemin üzüldüğünü düşünmüştüm. Bu yıllarca aklımdan çıkmadı mesela.

Benim kızımın da uykusu ağır ve 8 yaşında. Sadece 1 kere ve dikkat etmemize rağmen biraz sesimizi duymuş. Çok utandım ve üzüldüm, nasıl açıklayacağımı şaşırdım. Yani uykusu ağır çocuklar da uyanabiliyor veya uykusu kaçabiliyor.

Hanımefendi burda kadın kadına konuşuyoruz. Farkındaysanız ne şiş yansın ne kebap diyorum. Ben şöyle bir konu açsam tepki verilmesi gayet doğal "Komşum şikayetci olsa bile ben cinselliği istediğim gibi yaşarım"

Ben, cinselliğin bizim için önemli olduğunu lakin ses giderse rahatsız etmek istemediğimden neler yapabilirim düşüncesi.. bunu önemsemesem dün gece eşime telkinde bulunmazdım.

Şunu bir anlayın ya hu.. ne benim cinselliğim sekteye ugrasın ne konu komşuya ses gitsin.

Başına gelen var ise nasıl çözüm buldular.. boyle bir binada ilk defa oturuyorum. Fikir alayım dedim ama siz de ki bu ofke neden onu halen anlamış degilim???
Konuyu yanlış yere açmışsın bacım, senin çocukları senden çok düşünenler yakmış ortalığı. Konunu düzenle çocuklaeın ses güvenliği zaten var derdim komşular yaz yoksa daha çok laf duyarsın

Odalar uzak, küçük 3 yaşında, büyük de top patlatsan duymaz. Açıklamanız bu şekildeydi.
Gecenin sessizliğinde komşulara giden ses evde yankılanmaz mı sanıyorsunuz?

Ben küçükken annemle babamın seslerini duymuştum. "yapma" falan diyordu, belki de cilve yapıyordu bilemiyorum ama o yaştayken babamın anneme istemediği birşey yaptığını (şiddet gibi) ve annemin üzüldüğünü düşünmüştüm. Bu yıllarca aklımdan çıkmadı mesela.

Benim kızımın da uykusu ağır ve 8 yaşında. Sadece 1 kere ve dikkat etmemize rağmen biraz sesimizi duymuş. Çok utandım ve üzüldüm, nasıl açıklayacağımı şaşırdım. Yani uykusu ağır çocuklar da uyanabiliyor veya uykusu kaçabiliyor.
Bende 4 yaşındayken şahit olmuştum ve 30 yaşındayım hala unutmadım

Cahil cahil konuşmayın. Kendini sınırlarsa zevk almaz. Bak biz bastırılmış cinsellik yaşayan Türk kadınları olarak, kan verir pozisyonda yatıyor ve arada "bitti mi" diye soruyoruz. Sonra banyoyu cifleme ve kapanış. Mutsuzuz bu yüzden. Kaç kere dedim herife ağzımı burnumu kır, çimdikle beni, böbreğimi dikişsiz çal, östaki borumu inlet diye ama "saçmalama avrat yat ve sessiz ol" dedi. İşte bunlar hep sessizlikten. Hard bilmiyor cahil adam.
Seksten sonra banyoyu ciflersem intihara sürüklenirim.

Idrakyollariiltihabi Idrakyollariiltihabi Keşke seni gerçekte de tanısaydım, ne güzel muhabbet edilir, gülmekten ortalık kırılır seninle 🤣🤣🤣🤣🤣 Ne muhabbetler dönüyordur haahhahaha

Onu kocam beye sormak lazım. Sizinle aynı fikirde değildir bence jasjjs. Bir de gıcık bir insanım ben. Tam kavga edecekler bana bir gülme geliyor. Böyle en gıcık, en itici halimle dalga geçiyorum. Ben olsam benimle yaşamak istemem ajsjs.

coşkulu anlatımınız çok güzel, keşke mutluluk anlarımızı abartabilsek hayat daha güzel daha keyifli olur, hep böyle bakış açınızı koruyun, insanlar alışık değiller küçük şeylerden büyük mutluluk duyulmasına, abartılarak neşelenmeye. anlatımınız çok güzel. bazısı da hayal edemedi bir türlü nasıl ses diye :) merak etmişlerdir veya bilmiyor olabilir insanlar tabi, alınmamak lazım bence bu yorumlara. pozitifliğinize zeval gelmesin. her insanın kendini ifade tarzı farklı. hepsinin saldırı veya kötü niyet içerdiklerini düşünmeyin. tabi içlerinde vardır böyle sinir küpü dolaşan, olumsuz, eleştirel insanlar da. onları da dikkate almazsınız olur biter.

lojman tarzı yerlerde kaldım. dedikodu çooook. kimi dalga geçer kimi kıskanır kötü söz söyler kötülük yapmaya çalışır, alt üst komşu gerçekten rahatsız olur çoluk çocuk varsa hele, şikayet eder doğal olarak her yerde. adınız çıkar yani camiada. size sinir olanlar mobing bile yapabilir. eşinizin işi etkilenebilir bile bu komşuluk olaylarından. yani bu işe çözüm şart. o da belli ses yalıtımı. çocuklar için de o kadar emin olmayın ses olayında dikkat edin. onlar yokken diğer odalarda en hard şekilde takılın. çocuklar varken dikkat etmekte fayda var. emin olun sesin gitmediğinden bir gün test yapın :) çok arkadaşım duymuş ailesini çocukken. siz duymuyor sanırsınız. benim alt kattaki salonda hapşırsa duyuyorum çok yaşa diyesim geliyor. bazen salonda sevişiyorlar duyuyorum.

Seksten sonra banyoyu ciflersem intihara sürüklenirim.

Deme öyle, vücuttaki kötü enerji seksle birlikte vücut dışına çıkıp tene hapsoluyor. Sonra suyla birlikte akıyor o kötü enerji. Akıyor da gidiyor mu? Asla. Fayanslara falan yabışıyor hep. Bizler mucizevi cif iksiri ile o kötü enerjiyi yok ediyoruz. Bilimsel bir durum bu sonuçta.

Onu kocam beye sormak lazım. Sizinle aynı fikirde değildir bence jasjjs. Bir de gıcık bir insanım ben. Tam kavga edecekler bana bir gülme geliyor. Böyle en gıcık, en itici halimle dalga geçiyorum. Ben olsam benimle yaşamak istemem ajsjs.
2 gün bize taşınmanı teklif ediyorum tüm yol yemek her masraf benden otel konforu sağlayacağıma söz veriyorum 😂

Olur da uyanıverirse ne olacak? Çocuk bu ne zaman uyanacağı, bir derdi olup olmayacağı belli mi olur? Nasıl açıklama yapacaksınız ufacık çocuğa?
keşke herkesin üremesi bu kadar kolay olmasa. cevapları karşısında şoke oldum.

neee evde çocuk da mı var?
Uykusunun ağır olmasından nasıl emin olacaksınız ya.
Ay biz çocuktan sonra salonda oynaşmaya bile korkar olduk. Uyanınca ışığa yürüyor. Ki uykusu da ağırdır nasıl emin olacaksınız ya.
Ay şok oldum.
Duymaz demeyin ayrıca kocam da babasıyla annesinin sesini duyarmış. Sobalı ev. Sonra 15 yalında yeter artık demiş soğuk odada yatmış kışları. Yazık ya çocuğa valla
Ben de çocukken yan komşunun seslerini duyardım gerçekten iğrenç ötesi bir histi. Cinselliği bilecek yaslardaydim ama tam neyin ne olduğunu bilmediğim için anlamlandiramiyordum çok kötü geliyordu bana o durum. Şuan çok şükrediyorum bu sebepten dolayı travma yaşayan çok var, cinselliğe bakış açısı bozulan, vs.. böyle bir şey de olabilir çok dikkat etmek gerekiyor bence.

Ciglik falanmi atiyorsunuz ne sesi olurki sevisirken en fazla ahh ohh olur onuda salin gitsin herkes kendine baksin. Ama harika anlatmissiniz Sex hayatinizda basarilar dilerim. 😄

Cahil cahil konuşmayın. Kendini sınırlarsa zevk almaz. Bak biz bastırılmış cinsellik yaşayan Türk kadınları olarak, kan verir pozisyonda yatıyor ve arada "bitti mi" diye soruyoruz. Sonra banyoyu cifleme ve kapanış. Mutsuzuz bu yüzden. Kaç kere dedim herife ağzımı burnumu kır, çimdikle beni, böbreğimi dikişsiz çal, östaki borumu inlet diye ama "saçmalama avrat yat ve sessiz ol" dedi. İşte bunlar hep sessizlikten. Hard bilmiyor cahil adam.
Hanım hanım banyoyu cifleğinize göre banyoda sevişiyorsunuz. Bu nasıl bastırılmış cinsellik?

Odada başka ses olsun diye rahatsız etmeyecek düzeyde TV veya müzik açabilirsiniz belki…Yatak başlığı sesiyle karyola gıcırtısı yoksa sizin ses pek gitmez bence 🤭 gerçi bizim otelde 7. katta kalan bir abla vardı,artık nasıl bir şey yaşıyorlardıysa taa 2. kattaki odalardan resepsiyona şikayet gelmişti çok ses oluyor diye 🤣🤣🤣 gerçi onlar çıkarken yatak ve duşa kabini kırdıkları için fatura kesmişlerdi 😵‍💫🥴🫣😂

Hanımefendi tüm cevaplarımı okumadan bana yargısız infaz yapıp beni seksli olmakla suçluyorsunuz! Anayım ben haddinizi bilin! Bakın son sayfada bilimsel açıklamasını yaptım. Okuyun.

Alıntı yapmayı unutmuşum AbsolutPromise AbsolutPromise ahjssj
Tene hapsolmak falan demişsiniz. Hala dümdüz Türk sekisi yapmadığınızı düşünüyorum. Bir anneye yakıştıramadım :/
Gerçekten cinselliği baskılayanların adını da kendi çıkarlarınız için kullanmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X