Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse arkadaşlar ben işlerime bakayım bir de şu yalıtım konusunu araştırayım. Çözüm sunan, üslubunu doğru kullanan arkadaşlara sonsuz teşekkurler.. iyi veya kötü yorum yapan arkadaşlar hepiniz sevgiyle kalın, Allah mutlu, huzurlu günler nasip etsin inşallah.. @Mune konumu kapatabilir misiniz rica etsem?
Yalıtımdan daha onemlı sorunlarınız var ama neyse.

Ben anlatım tarzınızı sevdim, eğlenceli. Ama bu konuyu sanki biraz konu açmak için açmışsınız gibi. Çözümü çok basit bir şeyi burada kim sorsa garipsenir. Yalıtım ve başka oda fikirlerine hiç aklıma gelmedi diyorsunuz. Böyle bir şey mümkün mü, nasıl aklınıza gelmeyecek? Siz üstüne bir de kainatın en iyi cinsel hayatı sizinkiymiş gibi ballandırarak anlatınca insanlarda “ne diyor la bu” etkisi yarattı. Bir kere söyleseniz anlayabileceğimiz bir şeyi defalarca tekrar etmişsiniz bakın:

Okuyan insan istemsizce şöyle diyor, tamam en çok siz sevişiyorsunuz ahsjahjsja Yargılamak için söylemiyorum, dediğim gibi konuyu okurken ben eğlendim. Size diyebileceğim tek şey lütfen çocuklar konusunda bu kadar emin olmayın. ☺️
Öyle deme bazılarımızdan çok seviştiği kesin 🤪

Konu sahibi, siz işe gideceksiniz herkes çekirdeğini alıp sizin hard sex hayatınızı konusacak, hıhı evet.

Cinselliğe düşkün bir çift olarak cinsel hayatımızın sekteye uğramaması için biz karşı, alt ve üst daireleri de kiralamakta bulduk. Yoksa neme lazım herkes bizi konuşur insanların tek derdi biz oluruz göze gelir seksimiz riske atamadık.

Ben de aile apartmanına taşındım. İnsan kendi canından, kanından olanın hardını çeker sonuçta. El harddan ne anlar.

Özgürlüğümüz başkasının özgürlüğünün başladığı noktada biter. Herkesin yaşam alanı elbette ama ötekini yaşam alanında rahatsız etmeye hakkı yok ki kimsenin.

Ya kan verir gibi yatanı duymuştum da komanda gibi yatanı hiç duymamıştım. Nasıl oluyor acaba 😃
bilmem ki konu sahibi demis benim gozumde de ne yalan soyliyim komando gibi yuz ustu surunmek canlandi ahajahajahaja

Ben de aile apartmanına taşındım. İnsan kendi canından, kanından olanın hardını çeker sonuçta. El harddan ne anlar.
Kv ile çekişince hardcore bir seks patlatırsın ohh kıskansın dursun. Şurada üç beş kişi sevişiyor zaten geri kalan insanlar sadece dinlesin böyle 🤭

Kv ile çekişince hardcore bir seks patlatırsın ohh kıskansın dursun. Şurada üç beş kişi sevişiyor zaten geri kalan insanlar sadece dinlesin böyle 🤭

Buuuu beni hiç aramıyorsun diyen anan içiiinnn, buu bahçeyi hep ben suluyorum diyen ablan içiiinnn, buuu hanzo abin içiinn diye ses efekti yapam mı her hamlede? Allam çok renkli.

Gencecik adamların sorun yaşamasının sorunu olmayan 40-50-60 yaş üstü adamlarla ne alakası var acaba?
Eee yaşla birlikte hormonlar ve bedenin gücü azalıyor çünkü.sağlık sorunları çikmaya başlıyor.hayata karşı eski heves kalmıyor.daha sayayım mı?

Normal konuşma düzeyinde ses çıkıyorsa bunun sorun olacağını sanmıyorum. Kelepçeli,kırbaçlı,mum akıtmalı eziyetli seks yaşayıp,cığlık çığlığa bağırmıyorsunuz heralde 🤪 kimsenin sizi konuşacağını da sanmıyorum size öyle geliyor,herkeste olduğu kadar ses vardır sizde de yani

ya bu ister cinsellik olsun ister tv izleme ister gülme, konuşma farketmez. başkalarını rahatsız edecek düzeyde ses çıkarmayacaksınız önce bu bilince sahip olmak lazım. sessiz sevişirim ama son ses tv izlerim diye bişey de yok. millet işini gücünü bırakıp da seni konuşmaz, dünya sizin etrafınızda dönmüyor sonuçta ama hiçbir komşuyu hiçbir sesle rahatsız etmeye hakkınız yok. bunun için buraya konu açmak ya da ay napsam napsam diye dönelip durmak yerine sevişme eylemini başkasıyla ortak duvarı olmayan bir odada yapabilirsiniz. aslında mantığın bize gösterdiği yolu takip etsek sorun olmayacak da neyse.

Normal konuşma düzeyinde ses çıkıyorsa bunun sorun olacağını sanmıyorum. Kelepçeli,kırbaçlı,mum akıtmalı eziyetli seks yaşayıp,cığlık çığlığa bağırmıyorsunuz heralde 🤪 kimsenin sizi konuşacağını da sanmıyorum size öyle geliyor,herkeste olduğu kadar ses vardır sizde de yani

Hanımefendi mum akıtma falan neler söylüyorsunuz. Allam sen kukumuzu şer odaklarından koru.

Baska odada sevisin rahat bi kanepe isinizi gorur illa yatak odasinda seks olacak diye bi kural mi var hayir varda biz mi bilmiyoruz 😂

Koalina Koalina nın komşusunun aynısından bende de vardı. Hatta evlendiğimizde ilk girdiğimiz evin üst katıydı. Üst komşu 50 li yaşlarda torun sahibi bir adamdı. Partneri de 40 lı yaşlarda idi. Müzik eşliğinde alkol alıp çılgın bir sevişmeyle geceyi sonlandırırlardı. Konu sahibinin bahsettiği sevişme şekli eğer üst komşum gibi ise değil yan komşu değil çocuklar iki kat alt bile duyar. Millet de bizden biliyordur muhtemelen:) Bunu çocukların duymama ihtimali yok.
Çocuklu evde tedbirlerin dibi olmalı. Zaten tedbir alıyorsan komşulara da az sesiniz gider kimse de ay napıyor bunlar demez. Bir arkadaşımın çocuğu başka bir kız çocuğunu yukarıya kaldırıp kucaklamıştı. Kızın annesi napıyorsunuz diye sorduğunda erkek çocuk banyo yapıyoruz demişti. Sorun bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X