Cinsel soğukluk

Bitsin diyen erkek normal emin ol! Aylarca hiç farketmemişim aptallık bende işte hoş yine arada birlikte oluyorduk o yüzden sanırım

Canim gunumuz problemi bu zaten erkekler isteksiz senin deyimunle baslari agriyor bu forumda okadar cokki boyle ... ama evlenip bi sure cocuk olmadan hamilelik girmeden doya doya biseylerin yasanmasitaraftariyim iste bu yuzden. Evlilige alisamadan anne baba olunuyor birax karmasiklasiyor olay ama insallah halledersinjx

İşte şimdi onun gözünde “anne”siniz.
Muhtemelen anne-eş-kadın-cinsellik kavramlarını kafasında ayrı ayrı oturttuğu için şu an fotoğraf yollamanıza bu tepkiyi vermiş.

valla benim de doğuma az kaldı...
korktum şu an bak
gebelik sürecince libidom izne çıktığı için ben de tık yok çünkü...
hatta öpünce bile irreti olduğum zamanlar oldu...
sağ olsun baya anlayışla karşıladı bu durumu doğumdan sonrayı bekliyor sürekli...
acaba tekrar libidon normale döner mi diye...
bi de onun ki gitmesin izne...

Daha 2 ay olmus dogum yapali. Normal geldi bana. Sizin isteginize sasirdim. Daha yeni cikmissiniz lohusaliktan. Masallh diyeyim :) bence biraz sabredin. Evde baskalari var, yeni bir bebek var. Bocalamasi normal. Zamanla duzene girer.

Erkeklere noluyor şebeke suyuna şap atildi desem videolar yakalaniyor.
Bu modern çağ en çok kadınları etkiledi olumsuz galiba.
Eskiden kadın basım agriyor dermiş şimdi olanı imkanda demeye firsat mi var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…