Cinsel ilişki sonrası şok geçirme

nedensude

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2011
547
222
Nasıl ifade etsem bilemedim ama sert bi cinsel iliskiden sonra yaşadığım şeyin ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. Korkunç bir rahim ağrısı, mide bulantısı, sanki elektrik çarpmış gibi bütün vücudumun içeriden titremesi ve feci üşüme hali. Yaklaşık 40 dk sürdü ve kalp krizi geçiricem sandım. Bu yaşadığım şeyin ne olduğunu anlayabilmis değilim ve hayatımda böyle bi acı cekmedim. içeriden zangır zangır titriyorum uyuşuyorum ama dışarıdan hareket edemiyorum. Tüm sinirlerim alt üst oldu. Neydi bu yaşadığım böyle bi sey yaşamış olan var mı

Ben ilk evlendiğimde yaşamıştım ama sizin yaşadığınız kadar şiddetli ve uzun süreli değildi.
Bacaklarım titriyordu sadece, o da ilişkide ki pozisyondan kaynaklandı sanırım
Öncesinde ilişki deneyiminiz oldu mu, yoksa ilk ilişkinizi mi yaşadınız bu arada?

Yok ilk iliskim degil. Yani pozisyonla alakalı rahmim cok kasıldı sanki bilemiyorum. Bu titreme haz titremesi gibi degil. Ifade edemiyorum hipotermi titremesi gibi ama içeriden. Uyusukluk hareket edememe. Cok tuhaf bi şeydi anlatamıyorum resmen

Ben anladım seni, sıtma gibi ama şiddetli değil mi?

Ben anladım seni, sıtma gibi ama şiddetli değil mi?
Dışarıdan görünen bi sey yok ama içerideki o titreşimi anlatamam. Elektrik akımına kapıldım gibi dakikalarca. Cok anormal siddetliydi. Dilimi falan kanattim, ağzını bile kitleyemedim kontrol edemedim o derece. Ne olduğunu anlamış degilim

haz demişler ama ben nedense kist faln mi vardı da canınızı acıttı yada patladı faln desem kendinize gelmeniz şaşırtıcı.

Eşin ne yaptı o sırada

haz demişler ama ben nedense kist faln mi vardı da canınızı acıttı yada patladı faln desem kendinize gelmeniz şaşırtıcı.
Bi kanama vs hic bi sey olmadı. Ya da sonrasında yoğun sıvı falan da gelmedi. Suan turp gibiyim mesela hic bi sey yok ama o ağrıyla karışık uyusma ve içeriden titreme, tekrar kaldirabilecegim bi sey degil. Cinsellikten soğutur bu durum insanı

Bu durumda öyle kanama olmaz zaten.
Siz en kısa zamanda bi kadın doğumcuya görünün bence

Konuyu okuyunca rızanız vardı değil mi diye sormaya gelmiştim ancak yorumlarda eşinizle yaşadığınızı okudum Çok geçmiş olsun umarım ciddi bir şey değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…