Cinsel ilişki sonrasi regl ağrısı gibi ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi?

yumurtalıklarda kist olunca da ilişki sonrası ağrı olabiliyor
Bunu ilk defa yaşadım. Gün içinde bir kaç saat aralığında olan ikinci iliskiydi. İlkinde yasamadim. İkincide oldu. Belki de ikinci olduğu içindir. Herşeyi hamilelige yoruyorum böyle başlık açıyorum. Tabi herşey olabilir 😂😂

Bunu ilk defa yaşadım. Gün içinde bir kaç saat aralığında olan ikinci iliskiydi. İlkinde yasamadim. İkincide oldu. Belki de ikinci olduğu içindir. Herşeyi hamilelige yoruyorum böyle başlık açıyorum. Tabi herşey olabilir 😂😂
:)))sen buğün git test yap bizede haber ver canım:)

Benim dün bata 2 gün vardı ilişkiden 5 dakika sonra sğa kasığımda hareket ettikçe batma hissettim. Ayağa kalktığımda ve uyumadan önce yana döndüğümde de kasığımda batmalar vardı. Sabah kalktığımda bu batmalar geçmişti. Şuan kasıklarımda regl başlayacak gibi hafif sızı var. Yarın regl olmam gerekiyor. Aynı şeyleri yaşamışız umarım hamileyizdir
Canim regl oldun mu?

IMG_20210423_134950.jpg

Kizlar dayanamadim ben test yaptim. Cok belirgin cikti ikinci cizgi. Hemen çıktı saniyeler icinde. Testimin markasi prodoctor erken gebelik testiydi acaba bu testlerde yanılma payı var mıdır? Ben hamile miyim şimdi. Şok oldum.

Eki Görüntüle 2832679

Kizlar dayanamadim ben test yaptim. Cok belirgin cikti ikinci cizgi. Hemen çıktı saniyeler icinde. Testimin markasi prodoctor erken gebelik testiydi acaba bu testlerde yanılma payı var mıdır? Ben hamile miyim şimdi. Şok oldum.
Nasıl ağrılardı sunan aynısını yaşıyorum iki gün oldu ilişki sırasında bel ve kaşıkta ağrı oluyor

Nasıl ağrılardı sunan aynısını yaşıyorum iki gün oldu ilişki sırasında bel ve kaşıkta ağrı oluyor
İliski sirasinda degil de İliski sonrasi ayni adet ağrısı gibiydi. Lavaboya gittikten sonra aniden kesildi. Ama tek belirtim bu değildi. Sonrasında da kesik kasik agrilarim oldu. Ara ara agriyor geçiyor cok siddetli değil. Bi de cok sivilce çıktı yüzümde. Belirtilerim boyleydi. Adet tarihim Bir gün gecince test yaptım öğrendim.

X