Cinsel ilişki sonrası şok geçirme

tansiyonunuz düşmüş

Konuyu okudum da epilepsi nöbeti gibi anlamışsınız resmen. Mutlaka bi dr a muayene olmakta b fayda var.

Sert bi cinsel ilişki demişsiniz belki farketmediniz o an kendinizi çok kastınız,çok acı çektiniz,dişlerinizi falan sıktınız. İlişki bitince tüm vücudunuzu saldınız. Vücutta öyle bi reaksiyon gösterdi.

Rahimde yumurtalıkta vs bir kitle myom vs varsa yerinden oynamış olabilir gibi geldi bana kadın doğuma gidip alttan usg vs muayene oldunuz mu yakın zamanda?

Aç mıydınız ilişki öncesi? Ya da su ne zaman tüketmiştiniz? Yani ilk defa böyle bir şey duydum. Hiç yaşamadım. Umarım bir daha olmaz sıkıntılı bir durum gerçekten

Aç mıydınız ilişki öncesi? Ya da su ne zaman tüketmiştiniz? Yani ilk defa böyle bir şey duydum. Hiç yaşamadım. Umarım bir daha olmaz sıkıntılı bir durum gerçekten
Yo gayet normaldim. Fiziksel ruhen iyiydim yani. Iliski sırasında da hic bi sorun olmadı. Sonrasında feciydi. Çok teşekkür ederim

Rahimde yumurtalıkta vs bir kitle myom vs varsa yerinden oynamış olabilir gibi geldi bana kadın doğuma gidip alttan usg vs muayene oldunuz mu yakın zamanda?
Miyomlarim var benim zaten, ameliyat oluyorum sürekli. kontrollerimi düzenli oluyorum. Ama benim de aklima miyomla alakalı bi sey geldi. Onlara baskı yaptı ya da baska bi sey bilemiyorum. Aldim randevu gideceğim tekrar

Acı cekmedim aslında iliski sırasında ama kendimi fazla kasmış olabilirim evet. Umarım bu tarz bi seydir. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…