Cinsel ilişki hiç yok yeni evliyiz

Desteğiniz ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Ben açıkçası bu şekilde cinsellik hayatımızın gelişeceğini hiç tahmin etmemiştim. Gerçekten beni zorlayan bir durum.
Daha yeni evliyken cinsellik hayatımızın neredeyse hiç olmaması kendimde şüphe uyandırdı. Konuyu açtığımda da, senin destek alman gerekiyor, konu senden kaynaklı gibi konuşunca, sürekli kendimden şüphe duymaya başladım.
Ona yaklaştığımda bir şekilde beni çoğu zamanda reddettiği için artık yaklaşmak istemiyorum bende.
Akşamları artık niye böyle yaptı niye böyle oldu diye gizliden ağlıyorum.

Desteğiniz ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Ben açıkçası bu şekilde cinsellik hayatımızın gelişeceğini hiç tahmin etmemiştim. Gerçekten beni zorlayan bir durum.
Daha yeni evliyken cinsellik hayatımızın neredeyse hiç olmaması kendimde şüphe uyandırdı. Konuyu açtığımda da, senin destek alman gerekiyor, konu senden kaynaklı gibi konuşunca, sürekli kendimden şüphe duymaya başladım.
Ona yaklaştığımda bir şekilde beni çoğu zamanda reddettiği için artık yaklaşmak istemiyorum bende.
Sende hata olmadığına kalıbımı basarım.

Çok yakından tanıdığım bir kadınla konuşuruz bu konuları, kendisi 40 yaşında olmasına rağmen orgazmdan haberi yok, işve cilve beceremez (bunlar kendi tabularından kaynaklı adamla ilgisi yok) kocası her akşam tepesinde. İstekli adamı hayır kelimesi bile zor durudurur çabaya gerek yoktur

Tedavi ol beni tahrik edemiyorsun ne demek sadece ben mi anlamadım🙄 Şair burada ne anlatmak istiyor anlayan var mı?

Tedavi ol beni tahrik edemiyorsun ne demek sadece ben mi anlamadım🙄 Şair burada ne anlatmak istiyor anlayan var mı?
Adamın hayal dünyasında nasıl bir kadın varsa artık eşinin hareketleri kesmiyor beyefendiyi. Kendisi dubai prensi ya tahrik olmak için en seksi hareketleri bekliyor. Yılan dansı olur, direk dansı olur, asena tarzı olur, cariye ya da sado-mazo kostümü olur.

Geline oyna demişler yerim dar demiş, yer açmışlar yenim dar demiş. Kıpraşamayan malzemeye bahane iste sen, bahane çok bu tiplerde, bildiğin kandırıyor kızı. Yazık vallahi, cinselliği öğrenmeden evlendiğimiz için de böyle adamların yalanlarına inanıp kendimizde kabahat arıyoruz

Hayır sakin aglamayin ya,bunu kendinize yapmayın,kendinizi sorgulayacak bir durum yok ortada. Siz hiçbir şey yapmasanız bile onun gelmesi gerekiyordu sizin eksik yaptığınız yada yapmadiginiz birşeyden kaynaklı değil bu durum. Adamda iş yok kısacası. Bundan sonrası için ya terapi alın ya böyle kabul edin yada yolları ayırin başka seçenek yok malesef

İki taraf da istekli olduktan sonra Birlikte öğrenmek gayet keyiflidir bence. Bunları oturup karşılıklı konuşmanız lazım. Konuşmadan çözemezsiniz.

Evin ihtiyaçlarını karşılamayı ihmal etse söylemeye çekinecek miydiniz, bunu da söylemelisiniz. Muhtemelen içine kapanık bir kişilik, çözmek size kalacak. Kırmadan kibar bir dil kullanmanız lazım. Öpüşün isteğinizi belli edin uzaklaşırsa sebebini sorun, sizin onu daha sık özlediğinizi söyleyin. Daha sık birlikte olmak için neye ihtiyacı olduğunu sorun. Gerekirse araştırıp birlikte öğrenmeyi teklif edin. Çift terapisi önerin. Hala sizde sorun olduğunu söyleyip çözmenize yardımcı olmaktan da kaçınıyorsa, bilmediğim bir şeyi çözemem birlikte yapmamız lazım deyin.

Baktınız hiçbirine yanaşmıyor siz de böyle yaşamak istemiyorsanız bırakıp gideceksiniz. Bunun için boşanılır mı demeyin bunun için boşanılır.

Ben iki çocukla o noktaya geldim. Sorun bendeydi ve eşim artık boşanmayı düşünür hale gelmiş. Düzelmesem evliliğim bitecekti. Ki bu yüzden boşanan kadınlar var, hayatın parçası bu, evliliği sadece sevgi anlayış tutmuyor ayakta. Cesur olun sorunun üzerine gidin. Bu durumdan rahatsızlık hissedip konu açtığınıza göre sizin için önemli, hayatınızı isteklerinizi törpüleyerek geçiremezsiniz
Arkadasim hakli bu hayat böyle bitmez heegun sikinti ve garabet acaba eger sorunu cozmezsen ben ayrilacam filan diye zarf atsan yymsak bir dille ben de insanim napiyim ben evlendim sende is yok el alem seni ayiplar karisni memnun edememis baksana diye .desen yumusakca

Seninki başlı başına komplo gibi zaten, o kızınki dürüst çıkmıştı en azından. Bu da dolandırıcılık özünde. Bir de üzerinde baskı kuruyorlar evlilik sadece o mu sevgi saygı eve sadakat falan diye boğup suçlu da çıkarıyorlar. Susmak zorunda hissettiriyorlar. Aslında çok ciddi bir tazminat ödemeliler böyle bir dolandırıcılık için ama bizim toplumda ayıplamayan kalmaz bunu boşanma sebebi diye sunarsan. Halbuki evliliğin temeli zinayı önleyip ne olduğu belli nesil üretmek, gerisi toplumun öğretilerin getirdiği şeyler
Bende boşanmak üzereyken gorumceme cinsel hayatımız kalmadı dediğimde sapık mısın demişti ben yıllardır yapmıyorum aramıyorum demişti üzerine 🤭 yıl oldu 2021 hala tabular aynı malesef sadece erkeğin ihtiyacı sanki

Eşimle üç buçuk aydır evliyiz ve neredeyse hiç cinsel hayatımız yok. Ona nasıl yaklaşırsam yaklaşayım sürekli beni reddediyor. Onunda benden önce cinsel hayatı yoktu. Ne yapacağımı ona nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum. Nasıl davranacağımı bilmiyorum.
birşeyden çekiniyor olabilirrr isteği olmuyordurr onun isteği olması için vitaminler oluyor onu araştırın

Eşimle üç buçuk aydır evliyiz ve neredeyse hiç cinsel hayatımız yok. Ona nasıl yaklaşırsam yaklaşayım sürekli beni reddediyor. Onunda benden önce cinsel hayatı yoktu. Ne yapacağımı ona nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum. Nasıl davranacağımı bilmiyorum.
eşiniz toplum baskısıyla evlenmiş gizli gay olmasın?

gerçekten şaka gibi bir eşiniz varmış allah sabır versin. ben süre uzadığı zaman geriliyorum başka konulardan tartışma çıkarıyorum. siz yine iyi sessiz kalmışsınız. konun sizinle hiç ilgisi yok kesinlikle kendinizi suçlamayın biraz yanaşıp öptüğünüz zaman erkekler yanaşır yani sizin eşinizde sorun var

Böyle erkeklerin sertleşme ve erken boşalma sorunları oluyor. Benim de başıma gelmişti meğer erken boşalma problemi varmış. Bunun için bir uzmanla görüşmelisiniz. Bazı arkadaşlar gay olabilir demişler ama bunu cinsellik dışı davranışlarından anlayabilirsiniz.

Böyle erkeklerin sertleşme ve erken boşalma sorunları oluyor. Benim de başıma gelmişti meğer erken boşalma problemi varmış. Bunun için bir uzmanla görüşmelisiniz. Bazı arkadaşlar gay olabilir demişler ama bunu cinsellik dışı davranışlarından anlayabilirsiniz.
Böyle bir rahatsızlık varsa evlenmeden önce bunun farkında olması lazım, neden bununyapar ki? Hiç bir mantığı yok bunun

Bende bunu anlayamıyorum, yani üç bucuk aydır evliyiz bunun bir ayı hiç ilişkiye girmedik. Şimdi de bir şekilde denk gelirse iki haftada bir. Bir defa konuyu açtım neden kaynaklıdır diye, benim tedaviye gitmem gerektiğini söyledi. Onu yeterince tahrik edemiyor olabilirmişim sorun ben olabilirmişim.

Ahhh sakın inanma bunlra. Ben 13 yıllık evliyim . 8 yaşında bir oğlum var ona hamile kaldığımda beri o cinsellik. Hamile kalmadan öncesi de 6 ayda 1 falandı. Ben bakire idim evlendiğimde tecrübesizdim bu kadınlar klübünü de bilmiyordum kimseye de anlayamamıştım. Hamile kalıp çocuk olunca dışardan normal evli çocuklu erkek görüntüsü tamamlandı ve bir daha dokunmadı bile. Ve bana söylediği bahanelerden. Biri de sen güzel değilsin tahrik edemiyorsun du. ( kötü kokuyorsun , göğüslerin küçük vs vs) Uzun süre inandım ben buna sonra çok yakın arkadaşlarıma anlattım ve onlar gözlerimi açtı . Sorun bende değil onda. Siz yine 2 haftada birmiş ben dediğim gibi 6 ayda bir e bile tolerans gösterdim sonra ne oldu yıllar boşa geçti . Boşanmak için içki kumar dayak aldatma gibi başka hiç bir sebep yok bu konuyu aileme nasıl söyleyip boşanabilirim ya da mahkemede nasıl olur bilmiyorum . Yalan söylüyor öyle haftada 2-3 kere oluyor derim çocuk da var kimse sana inanmaz diyor . Yani kısaca şakın hamile kalma , bir süre dene ama olmuyorsa kendini ziyan etme benim gibi

Böyle bir rahatsızlık varsa evlenmeden önce bunun farkında olması lazım, neden bununyapar ki? Hiç bir mantığı yok bunun
Erken boşalma veya sertleşme problemlerinden bahsediyorsanız saklıyorlar maalesef aslında farkındalar.

Bende bunu anlayamıyorum, yani üç bucuk aydır evliyiz bunun bir ayı hiç ilişkiye girmedik. Şimdi de bir şekilde denk gelirse iki haftada bir. Bir defa konuyu açtım neden kaynaklıdır diye, benim tedaviye gitmem gerektiğini söyledi. Onu yeterince tahrik edemiyor olabilirmişim sorun ben olabilirmişim.
Yalan. Sorun eşinizde. Erkek cinsel bir problem yaşamadığı müddetçe uzak durmaz eşinden. Bir de yaşı 50'li üstü değilse.

Sağlıklı bir erkek dakika durmaz yalnız bırakmaz kadınını. Her an ister her an yapar kafasında büyük sıkıntıları dertleri yoksa. Bana da sertleşme problemi var gibi geldi doktora gitmeye zorlayın ya da boşayın. Bu problemini de boşanma sürecinde kullanın asla utanmayın.

Ahhh sakın inanma bunlra. Ben 13 yıllık evliyim . 8 yaşında bir oğlum var ona hamile kaldığımda beri o cinsellik. Hamile kalmadan öncesi de 6 ayda 1 falandı. Ben bakire idim evlendiğimde tecrübesizdim bu kadınlar klübünü de bilmiyordum kimseye de anlayamamıştım. Hamile kalıp çocuk olunca dışardan normal evli çocuklu erkek görüntüsü tamamlandı ve bir daha dokunmadı bile. Ve bana söylediği bahanelerden. Biri de sen güzel değilsin tahrik edemiyorsun du. ( kötü kokuyorsun , göğüslerin küçük vs vs) Uzun süre inandım ben buna sonra çok yakın arkadaşlarıma anlattım ve onlar gözlerimi açtı . Sorun bende değil onda. Siz yine 2 haftada birmiş ben dediğim gibi 6 ayda bir e bile tolerans gösterdim sonra ne oldu yıllar boşa geçti . Boşanmak için içki kumar dayak aldatma gibi başka hiç bir sebep yok bu konuyu aileme nasıl söyleyip boşanabilirim ya da mahkemede nasıl olur bilmiyorum . Yalan söylüyor öyle haftada 2-3 kere oluyor derim çocuk da var kimse sana inanmaz diyor . Yani kısaca şakın hamile kalma , bir süre dene ama olmuyorsa kendini ziyan etme benim gibi
Ay yok artık ya,bu kadar küçülüyor mu gözünüzde gerçekten? Ne demek sana kimse inanmaz ,çocuk da var diye cinsel hayatın belli bir rutinde olduğunun garantisi mi varmış? Valla ben tak diye bosadim,hem kocalık yapmayacaksın ,hem gerim gerim gerineceksin, hem de 3 çocuğumuz var diye de cinsel hayatınızı mükemmel gibi lanse edeceksin etrafına. Yok ya!! Erkeğim ben,cukum var diye dolanacaksin etrafta. Ben, millet yarım yamalak,duyduğunun üstüne bin katip da anlatırlar diye boşanma sebebimizi kimseye söylemedim, çünkü çocuklarım buyudugunde bunları benden duysunlar istedim. Milletin üstüne eklemeli anlattıklarını değil. İdrak edecek yasa geldiklerinde bitme sebebini anlatıcam 3une de. Benimki etrafa anlaşamadık ondan boşandık diyormuş daha fazlasını derse susmayacagimi biliyor çünkü. Bunun gibilerden korkmayacaksin,tepene binerler yoksa

Ay yok artık ya,bu kadar küçülüyor mu gözünüzde gerçekten? Ne demek sana kimse inanmaz ,çocuk da var diye cinsel hayatın belli bir rutinde olduğunun garantisi mi varmış? Valla ben tak diye bosadim,hem kocalık yapmayacaksın ,hem gerim gerim gerineceksin, hem de 3 çocuğumuz var diye de cinsel hayatınızı mükemmel gibi lanse edeceksin etrafına. Yok ya!! Erkeğim ben,cukum var diye dolanacaksin etrafta. Ben, millet yarım yamalak,duyduğunun üstüne bin katip da anlatırlar diye boşanma sebebimizi kimseye söylemedim, çünkü çocuklarım buyudugunde bunları benden duysunlar istedim. Milletin üstüne eklemeli anlattıklarını değil. İdrak edecek yasa geldiklerinde bitme sebebini anlatıcam 3une de. Benimki etrafa anlaşamadık ondan boşandık diyormuş daha fazlasını derse susmayacagimi biliyor çünkü. Bunun gibilerden korkmayacaksin,tepene binerler yoksa
çok güçlü bir kadın yorumu tebrıkler cnm mutluluklar

X