Cinsel çekim konusu

Adamı sal huzura kavuşsun. 1. Kişiyi sevseydin 2. Kişi olmazdı. 3. Kişi çıkınca 2. Kişi de tarih olacak. Dikkat et aynı duruma düşme. Bu aldatma açıkça.
Klişe konuşuyorsunuz hayat bu kadar siyah beyaz değil, umarım siz aynı şeyi yaşamazsınız

Bana göre asla çözülecek bir sorun değil. Asla diyorum bu kadar net. Sokağa çıkın, sokaktaki 100 erkekten hadi diyelim 50 kişiyi karakter olarak kendinize yakın hissedebilir davranışlarını onaylayabilir, kafanıza uygun bulabilirsiniz. Ama biriyle eş, çift olmak için arada esasen bir de çekim olması gerekir. Siz zaten uzaktan yürütüyoruz yüzünü görmüyorum mantığıma uygun geliyor diye adamla ilişkinizi sürdürüyorsunuz ancak aynı eve girince evlenince adamın her gün yüzünü göreceksiniz hatta daha ne hallerini göreceksiniz, hastalığını sağlığını vs o zaman ne yapacaksınız???
Bence yol yakından vazgeçin tamam huydur insanı sevdiren ama şu an böyle hissediyorsanız ilerisi için zor.

sevgilin seni seviyor ama başka bi kıza karşı istek duyuyor onu çok beğeniyor. Sana hiç duymadığı gibi istek….

Naparsın?
Sorumun cevabını merak ediyorum

Çok zor bir durum yorumunuz için teşekkürler

sevgilin seni seviyor ama başka bi kıza karşı istek duyuyor onu çok beğeniyor. Sana hiç duymadığı gibi istek….

Naparsın?
Sorumun cevabını merak ediyorum
Gerçekten çok üzülürdüm, onun bu durumda kalması da beni üzüyor, keşke elimden bir şey gelse

Sevgilini sevseydin dişini önemsemezdin. Cinsel çekim evlilikte çok önemli. Çekim yoksa ömür boyu ondan kaçarsın, ilişkiniz tecavüz olur. Yol yakınken ayrıl

gorustugunuz kisiye karsi bir cekim olmadigi icin baska biri size cekici geliyor. ilerde pisman olabilirsiniz devam ederseniz, sirf Iyi biri ilgili biri diye yapacaginiz evlilik zorlama olur. Cunku kendisine karsi cekim beslemiyorsunuz, bu ayni evde arkadas gibi yasamak olur

Her şeye de cinsel çekim demesek mi acaba. Siz düpedüz beğenmiyorsunuz bu adamı. Cinsel çekim tipini beğenmediklerimize karşı bile olabilen bir şey

Gitmissiniz ama okuyorsunuz diye düşünüyorum. Cinsel çekimin olmadığı bir evlilik yürümez. Şimdiden ayrılın ve çekim hissettiğiniz bir adamla devam edin.
Ancak kocanıza olan çekim de bitebilir. İradenize hakim olmanızı öneririm.

bence dişler filan filan bahane. asıl sorun hayır seninle olmuyor diye bitirememek. Bir arkadaş vardı iş yerinde kendisi lisans mezunu ama eşiyle lisede tanismislardi. o devam etmedi okula. Ayrılmak istemis ama ayrılamamış adamın tipi de fena değildi. 3 harfli mağazalarda çalışıyordu adam. bizim kızın her bir tarafı ayrı oynuyordu. dışarıdan bakınca kötü görünüyordu. hormonlar ayrı calisiyor etik duygusu ayrı komple kişinin kendisine zor hayat aslında.

Sevsen dişleri bahane etmezsin ne demek ya dişleri sarı diyor hanımefendi, kusurabakmayın ama dişler önemli ağız ağıza geldiğin insan olacak. Konu sahibi, okuduğunuzu varsayarak yazıyorum cinsellik bir evliliğin yarısından fazlasını kaplıyor o durum eksikse hiç o topa girmeyin. Benim eşimin de dişleri sarı çünkü sürekli sigara çay vs. Üstelik üst ön dişlerinden biri çürük. Yüz elli kere dedim dişlerini yaptır diye her gün fırçalıyorum ya diyor. Öpüşme olayını olabildiğince kısa tutuyorum bende. Cinsel hayat da kötü zaten :/ inanın böyle yaşamak insanı hasta ediyor. Yol yakınken dönün bu yoldan. Ama tam tanımadan da kimseyle yakınlaşmayın aynı işyerinde çalışıyor olabilirsiniz ama niyetini bilmiyorsunuz başınız daha çok ağrımasın dikkatli adımlar atın ve çok mutlu olun

Bence kişinin evleneceği kişi için aklında soru işareti olmamalı.

sevmiyorsunuz bari adamın zamanını sevgisini çalmayın. yazık ya.

Adamın dişleri bozuk senin karakterin.

Hem sevmiyorsun yanında taşıyorsun üstüne de gelmiş birinden hoşlandım diyorsun…

Ayrıl da çocuk kurtulsun senden.
Eee ne yapayım diyor zaten? birşey yaptığı yok.hemen öyle karakterin bozuk falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…