Cinsel çekim konusu

İnsanlar cinsel çekim hissettiği insanla sevgili veya eş olur zaten.
Yok eğer cinsel çekim olmasa da olur diyorsanız; yanındakiyle yaşlanır aklındakiyle ölürsün arabesk arabesk.
Birden fazla kişiye de cinsel çekim hissedilebiliyor ya hani.onu diyor arkadaş.ne bu asabiyet bugün anlamadım valla.

Ya dişleri yapısal bozukmuş bakımsız değil yani buna ne yapılır benim eşimde mesela benden kısa ama bana göre dünyanın en yakışıklısı odur bende 110 kiloyken bile beni aşırı güzel ve alımlı bulurdu sevgi böyle birşey gözün başka birini görmez sen sevmiyorsun bunu kabul et ve hoşlandığın kişiyle çıkmaya başla

kimseyi kendi istediğiniz şekle sokmaya çalışmayın, hem çok yorucu her iki taraf için de hem de haksızlık
ben bugüne kadar istediği şekle soktuğu birine aşık olanı görmedim
yani adam senin istediğin şekle girse de sen ona aşık olmayacaksın çekim hissetmeyeceksin
o yüzden yol yakınken sevgilinden ayrıl
kalbin dolu değilse başkalarından etkilenmeye gayet açık oluyorsun
kalbi dolu olan insan etkilenmez başkasından hatta gözü kimseyi görmez
hayatında en az 1 kere aşık olmuş olan herkes ne demek istediğimi çok iyi anlar
bir insanla sırf sevgisini, ilgisini, şefkatini vs seviyoruz diye evlenemeyiz
benim etrafımda "öyle çok seviyorum diyemem, aşık zaten değilim ama çok iyi biri, karakteri çok düzgün, ilgisi çok güzel" dediği sevgilisiyle uzun süre beraber olabilen kadın olmadı hiç
bi yerde patladı çünkü arada o özel çekim olmadığı zaman o ilişki patlak veriyor ve bitiyor
kendim de şimdiye kadar görüştüğüm insanları düşündüğümde, içlerinde gerçekten karakter davranış olarak mükemmel insanlar vardı
ama bi çekim hissetmediğim için ya çok kısa süreli görüşüp flört ettim, hislerim yoğunlaşmadığı için devam edemedim
ya da en başından eledim yani sadece 1 buluşma yapıp bi daha görüşmedim
ama duygu hissettiğim, çekim hissettiğim insanlarla da yaşadığım şeyler mutlaka daha uzun süreli, daha keyifli, daha heyecanlı ve daha tutkulu olmuştur
bence insan olarak hepimizin bu tarz güzel ve özel duygulara ihtiyacı var
sevmediğin insanla beraber olmak sana da haksızlık. ömrünü çekim hissetmediğin bi insanla geçirirsen yaşlanınca çok pişman olursun

Birden fazla kişiye de cinsel çekim hissedilebiliyor ya hani.onu diyor arkadaş.ne bu asabiyet bugün anlamadım valla.
Birden fazla insana çekim hissediyorsa ikili ilişki içinde olmayacak ozaman.
Siz biriyle birlikteyken; birlikte olduğunuz arkadaş birden fazla kişiye cinsel çekim hissetsin sizde anlayış gösterin ozaman.Kafalara bak.

Birden fazla insana çekim hissediyorsa ikili ilişki içinde olmayacak ozaman.
Siz biriyle birlikteyken; birlikte olduğunuz arkadaş birden fazla kişiye cinsel çekim hissetsin sizde anlayış gösterin ozaman.Kafalara bak.
Anlayış gösterelim demiyoruz.kendine saklasın yapacak birşey yok diyoruz.vücuduna komut veremezsin ya ne hissedeceğine.

Sevgilimle ilk buluşmamızda tipini özellikle dişlerini beğenmemiştim ve reddetmiştim, ama buluşuna kadar baya bi konuşmuştuk ve çok iyi anlaşıyoruz diye tekrar şans verdim o zamandan beri birlikteyiz,
Şu cümlelerde sevgi yok aşk yok bunlar olmadığı için de çekim yok.

Anlayış gösterelim demiyoruz.kendine saklasın yapacak birşey yok diyoruz.vücuduna komut veremezsin ya ne hissedeceğine.
:)
Kişi yalnızsa bu duygular kişinin kendini bağlar istediği ölçüde istediğini yaşar.
Ama hayatında biri varsa bu yaptığının adı ihanettir.
Ve aldatan taraf "benim suçum yok vücuduma hislerime engel olamıyorum ama seni de seviyorum." diye savunma yaptığı zaman haklı mı olmuş oluyor??

Son düzenleme:
Merhabalar ben 28 yaşında bir memurum iki yıllık bir ilişkim var ama bunun bir buçuk yılında atandığım yerden dolayı uzak mesafeyiz. İki üç ayda bir görüşüyoruz.
Sevgilimle ilk buluşmamızda tipini özellikle dişlerini beğenmemiştim ve reddetmiştim, ama buluşuna kadar baya bi konuşmuştuk ve çok iyi anlaşıyoruz diye tekrar şans verdim o zamandan beri birlikteyiz, ciddi düşünüyoruz. İlk 5-6 ay aynı şehirdeydik sık sık buluşurduk çok güzeldi, sonra tayinim çıktı uzağa gittim. Şimdi tekrar tayinim yakın bir yere çıktı . Ama sorun şu, cinsel hayatımız benim açımdan pek iyi değil, hala da tip olarak beğenmiyorum, dişleri kötü diye öpüşesim gelmiyor. Çok imada bulundum hatta direkt de söyledim hadi ikimiz de dişlerimizi yaptıralım fln diye. Benim dişlerde bir sıkıntı yok hafif aralık ama bu şekilde ikna etmeye çalıştım. Maddi olarak çok iyi değil yeni yeni para kazanıyor diye çok üstüne gitmek istemedim. Henüz çalıştığım yerden ayrılmadım ve geçenlerde işyerinde birini çok beğendiğimi farkettim adam da bana yürümeye başladı, tabi mesafeli davranıyorum ama çok fazla cinsel çekim hissediyorum bu yüzden de suçluluk duygusu yaşıyorum. Sevgilimle uzağız diye mi pek çekim hissetmiyorum bilmiyorum. Sevgisini şefkatini çok seviyorum tam evlenmek isteyeceğim karakterde ama cinsel olarak pek çekim yok. Evlenirsek ve ben yine dışarda birini beğenirsem napıcam bu cinsellik konudan büyük sorun çıkar mı aramızda ilerde. Napıcam akıl verin

İstemiyorsanız net olun.
İnsanları oyalamayın.

Merhabalar ben 28 yaşında bir memurum iki yıllık bir ilişkim var ama bunun bir buçuk yılında atandığım yerden dolayı uzak mesafeyiz. İki üç ayda bir görüşüyoruz.
Sevgilimle ilk buluşmamızda tipini özellikle dişlerini beğenmemiştim ve reddetmiştim, ama buluşuna kadar baya bi konuşmuştuk ve çok iyi anlaşıyoruz diye tekrar şans verdim o zamandan beri birlikteyiz, ciddi düşünüyoruz. İlk 5-6 ay aynı şehirdeydik sık sık buluşurduk çok güzeldi, sonra tayinim çıktı uzağa gittim. Şimdi tekrar tayinim yakın bir yere çıktı . Ama sorun şu, cinsel hayatımız benim açımdan pek iyi değil, hala da tip olarak beğenmiyorum, dişleri kötü diye öpüşesim gelmiyor. Çok imada bulundum hatta direkt de söyledim hadi ikimiz de dişlerimizi yaptıralım fln diye. Benim dişlerde bir sıkıntı yok hafif aralık ama bu şekilde ikna etmeye çalıştım. Maddi olarak çok iyi değil yeni yeni para kazanıyor diye çok üstüne gitmek istemedim. Henüz çalıştığım yerden ayrılmadım ve geçenlerde işyerinde birini çok beğendiğimi farkettim adam da bana yürümeye başladı, tabi mesafeli davranıyorum ama çok fazla cinsel çekim hissediyorum bu yüzden de suçluluk duygusu yaşıyorum. Sevgilimle uzağız diye mi pek çekim hissetmiyorum bilmiyorum. Sevgisini şefkatini çok seviyorum tam evlenmek isteyeceğim karakterde ama cinsel olarak pek çekim yok. Evlenirsek ve ben yine dışarda birini beğenirsem napıcam bu cinsellik konudan büyük sorun çıkar mı aramızda ilerde. Napıcam akıl verin
Boyle bir iliskiyi nasil 2 yil boyunca surdurebiliyorsunuz akil alir gibi degil… yurumez bacim o evlilik bos ver hic evlenme yoluna girme oyle sefkat falan kurtarmaz

X