Cinsel çekim konusu

Mirarara

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
38
-8
Merhabalar ben 28 yaşında bir memurum iki yıllık bir ilişkim var ama bunun bir buçuk yılında atandığım yerden dolayı uzak mesafeyiz. İki üç ayda bir görüşüyoruz.
Sevgilimle ilk buluşmamızda tipini özellikle dişlerini beğenmemiştim ve reddetmiştim, ama buluşuna kadar baya bi konuşmuştuk ve çok iyi anlaşıyoruz diye tekrar şans verdim o zamandan beri birlikteyiz, ciddi düşünüyoruz. İlk 5-6 ay aynı şehirdeydik sık sık buluşurduk çok güzeldi, sonra tayinim çıktı uzağa gittim. Şimdi tekrar tayinim yakın bir yere çıktı . Ama sorun şu, cinsel hayatımız benim açımdan pek iyi değil, hala da tip olarak beğenmiyorum, dişleri kötü diye öpüşesim gelmiyor. Çok imada bulundum hatta direkt de söyledim hadi ikimiz de dişlerimizi yaptıralım fln diye. Benim dişlerde bir sıkıntı yok hafif aralık ama bu şekilde ikna etmeye çalıştım. Maddi olarak çok iyi değil yeni yeni para kazanıyor diye çok üstüne gitmek istemedim. Henüz çalıştığım yerden ayrılmadım ve geçenlerde işyerinde birini çok beğendiğimi farkettim adam da bana yürümeye başladı, tabi mesafeli davranıyorum ama çok fazla cinsel çekim hissediyorum bu yüzden de suçluluk duygusu yaşıyorum. Sevgilimle uzağız diye mi pek çekim hissetmiyorum bilmiyorum. Sevgisini şefkatini çok seviyorum tam evlenmek isteyeceğim karakterde ama cinsel olarak pek çekim yok. Evlenirsek ve ben yine dışarda birini beğenirsem napıcam bu cinsellik konudan büyük sorun çıkar mı aramızda ilerde. Napıcam akıl verin

Dişlerinde ne gibi bi sorun var?

Sakın evlenme pişman olursun, cinsel çekim çok önemli...

Sevgilinizi sevmediğiniz, beğenmediğiniz, ona karşı istek duymadığınız için başkalarına yöneliyorsunuz. Olmayanı oldurmaya çalışmayın; ayrılın.

Ayrıl. Kepazeligin yeni modası da bu oldu.

Senin eşin olunca sen o erkeğe aitsin. Onu istediğin hoşlandığın şekle sen sokacaksın. Yada olduğu gibi kabul et yada terk et.
Böyle şey mi olur. Yarın hoşlandığın adamla birlikte olunca başkasına bakmıyacağın kesin mi?
Erkeğin bu şekil düşünse ne dersin.,

Hayatında olduğunuz beyefendi,dişleri "kötü" diye böyle bir muameleyi haketmiyor keşke dürüst olabilseniz birazcık.
Cinsel çekim hissettiğiniz beyefendiye doğru koşun bence daha fazla olay çirkinleşmeden hayatınızdaki kişiyle birlikteliğinizi sonlandırın.

Adamın dişleri bozuk senin karakterin.

Hem sevmiyorsun yanında taşıyorsun üstüne de gelmiş birinden hoşlandım diyorsun…

Ayrıl da çocuk kurtulsun senden.
Sevmiyor olsam ayrılırım zaten ben sorunu çözmeye çalışıyorum

Dış görünüş olarak beğenmediğiniz, öpüşmekten dahi iğrendiğiniz adamla neden hala sevgilisiniz?
Bu kadar zorlamanın sonu başkasından etkilenmek olur.
Ayrılın, her sevgili olduğunuz insanla ciddi düşünmek, evlenmek zorunda değilsiniz.
Nişanlısından rahatsız olan bir üyenin konusu vardı bugün. İlla evleneceğim diye ilişki yaşanmaz.

Her çekim hissettiğine koşsaydı insanlar.. kimsenin ne eşi nw sevgilisi kalırdı

İlla evlwnmek değil amaç, ama çok sevdiğim değer verdiğim biri. İğreniyorum da demedim ml mısınız
deği

İlla evlwnmek değil amaç, ama çok sevdiğim değer verdiğim biri. İğreniyorum da demedim ml mısınız

deği
Öpüşmek istememek iğrenmektir. Yoksa insan çok sevdiği biriyle neden öpüşmek istemesin? M.l mısın sorusunu kendinize sorun aynaya bakarak, cevabini kendiniz vermiş olursunuz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…