Cinsel çekim konusu

Her çekim hissettiğine koşsaydı insanlar.. kimsenin ne eşi nw sevgilisi kalırdı
İnsanlar cinsel çekim hissettiği insanla sevgili veya eş olur zaten.
Yok eğer cinsel çekim olmasa da olur diyorsanız; yanındakiyle yaşlanır aklındakiyle ölürsün arabesk arabesk.

Birini sevince hiçbir kusurunu görmüyorsun ya yeri geliyor o kusurları bile seviyorsun. Şimdiye kadar çekim oluşmadıysa bundan sonra olmaz zaten. Bence hiç karşı tarafın zamanını çalma.
Ona da kendime de kötülük yapmak istemiyorum çok kıymetli beniö için. Uzaktayız diye hep telde konuştuk çok az görüştük şimdiye kadar üstü örtüldü gibi oldu

Aklımda o var zaten başkası yok. Bu diğer elemanın benim için önemi yok
İnsanlar cinsel çekim hissettiği insanla sevgili veya eş olur zaten.
Yok eğer cinsel çekim olmasa da olur diyorsanız; yanındakiyle yaşlanır aklındakiyle ölürsün arabesk arabesk

Maalesef ayrılın aldatmak sadece fiziki olmuyor.

Bu sitede çok fazla hukukçu var ve böyle geniş geniş hakaret ettiklerinden biri onlardan olabilir haberin olsun. Oturdukları yerden açarlar bilgisayarı yaparlar suç duyurularını

Böyle yazınca başıma bela olmaz bu küfür mü diyorsun yani cici kız?
Ben küfür göremiyorum sagol demişim neyine alındın cici abla

Merhabalar ben 28 yaşında bir memurum iki yıllık bir ilişkim var ama bunun bir buçuk yılında atandığım yerden dolayı uzak mesafeyiz. İki üç ayda bir görüşüyoruz.
Sevgilimle ilk buluşmamızda tipini özellikle dişlerini beğenmemiştim ve reddetmiştim, ama buluşuna kadar baya bi konuşmuştuk ve çok iyi anlaşıyoruz diye tekrar şans verdim o zamandan beri birlikteyiz, ciddi düşünüyoruz. İlk 5-6 ay aynı şehirdeydik sık sık buluşurduk çok güzeldi, sonra tayinim çıktı uzağa gittim. Şimdi tekrar tayinim yakın bir yere çıktı . Ama sorun şu, cinsel hayatımız benim açımdan pek iyi değil, hala da tip olarak beğenmiyorum, dişleri kötü diye öpüşesim gelmiyor. Çok imada bulundum hatta direkt de söyledim hadi ikimiz de dişlerimizi yaptıralım fln diye. Benim dişlerde bir sıkıntı yok hafif aralık ama bu şekilde ikna etmeye çalıştım. Maddi olarak çok iyi değil yeni yeni para kazanıyor diye çok üstüne gitmek istemedim. Henüz çalıştığım yerden ayrılmadım ve geçenlerde işyerinde birini çok beğendiğimi farkettim adam da bana yürümeye başladı, tabi mesafeli davranıyorum ama çok fazla cinsel çekim hissediyorum bu yüzden de suçluluk duygusu yaşıyorum. Sevgilimle uzağız diye mi pek çekim hissetmiyorum bilmiyorum. Sevgisini şefkatini çok seviyorum tam evlenmek isteyeceğim karakterde ama cinsel olarak pek çekim yok. Evlenirsek ve ben yine dışarda birini beğenirsem napıcam bu cinsellik konudan büyük sorun çıkar mı aramızda ilerde. Napıcam akıl verin
Ablalar hiç yardımcı olmadınız ya ağlayarak günlüğüme yazmaya devam sağolun yine de

Dişleri düzensiz önde arkada, sarılar fırçalamasına rağmen ve alt çene geriliği var
Sigara mi kullanıyor? Bi de diş dizilimi bozuksa fırçalasa bile çok etkili olmaz. Adamla öpüşmek istemiyorsunuz, eğer evlenirseniz sevişeceksiniz !! İyi düşünün taşının.

Adamı sal huzura kavuşsun. 1. Kişiyi sevseydin 2. Kişi olmazdı. 3. Kişi çıkınca 2. Kişi de tarih olacak. Dikkat et aynı duruma düşme. Bu aldatma açıkça.

Sigara mi kullanıyor? Bi de diş dizilimi bozuksa fırçalasa bile çok etkili olmaz. Adamla öpüşmek istemiyorsunuz, eğer evlenirseniz sevişeceksiniz !! İyi düşünün taşının.
Kullanıyor evet, o dediğini de yapıyoruz da sadece dişlerden dolayı rahatsızım, tipini beğenmiyorum dediğim de alt çene diziliminde sıkıntı var çeneyi dar hale getirmiş, düzelse bu durum da düzelir gibi ama çok uzum sürüyor o işlemler ve kendisi istekli değilken ben masıl ikna edeyim :KK43:

X