Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
kız 3.yarışmacı nerden buldun o kolyeyi:roflol:.....gece farkettim inan .....Allah seni ne etmesin gidip özelmi aldın yoksa...
valla helal canım sana süper hazırlık yapmışın zaten ben senin bu yönüne hayranım bişiyi yapacaksan hakkını veriyorsun sonuna kadar gidiyorsun..keşke fotoyu öncekiler gibi daha net çekseymişin sanki detaylar gizlenmiş .....ama varya kolye cuk oturmuş:lepi:

3 numaralı hatunumuzun yarışmalarda kullandığı aksesurlarla bujiteri ve peruk dükkanı açılcak nerdeyse
o kadar çok emek verip yapıyoki size katılıyorum vereliniortakvereliniortak
5 numaralı:jeyyar:hatunumuzda hep aynı şeyi yapıyo ama Allah için :lepi:

diğer arkadaşlar yanlış anlamasın hepiniz çok çok önem verip hazırlanıyosunuz a.s.kaydirigubbakcemile3 günlerinizi veriyosunuz nasıl bir çalşma yapabilirim diye saatlerinizi vererekte çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyo alkisalkisalkisalkisalkisalkis

1. yarışmacıda kirpikler takma olma ihtimali vardır yarışma kurallarına aykırı olmadığından sormadım.

Fakat photoshop yoktur.[/

Kızma güzel gözlü ilarzum benimopuyorumnanaktan kirpiklerin güzelliğini vurgulamak için photoshop "gibi" benzetme edatını kullandımkaydirigubbakcemile3 Hem sen biliyor musun, ben bilgisayarımda senin göz makyajların için "ilarzu" diye bir klasör açtım, bilsen bağırmazsın bana, yaaamafoldumben

Olsuuun, takma bile olsa yine de bu kadar mı güzel yakıştırılır kaydirigubbakcemile2

olcek tabi zemuszemus olmasın mı didik :) sordun söyledikk :p
adı üstünde makkaj yarışması sempatiksalakcinni
çok seferim o hatunu bennopuyorumnanaktan

körler sağırlar birbirini ağırlar. ben gerilmeden çıkayım buradan. herkese iyi yarışmalar.

dip not. insan ne anlamak isterse onu anlarmış. belli.

şimdide mevzu bumu olmuş:nazar:
o zaman kimse makyaj yapmasaydı,dün sarı boceq'in eklediği resimdeki nurten gibi katılsalardı-tatlicadiarzu-
burayı okudukça çoğu kez dam üstünde saksağan diyorum içimden-tatlicadiarzu-
arzu garısı katılıyorum sana tüm ateşliliğimleaklinialirimsmile

:roflol::roflol:
ateşini yolla bana danrıçam kıymatlımmmm

olsun çeşitlilik güzeldir:)))

Kızma güzel gözlü ilarzum benimopuyorumnanaktan kirpiklerin güzelliğini vurgulamak için photoshop "gibi" benzetme edatını kullandımkaydirigubbakcemile3 Hem sen biliyor musun, ben bilgisayarımda senin göz makyajların için "ilarzu" diye bir klasör açtım, bilsen bağırmazsın bana, yaaamafoldumben

kız sevgilim

saa sölüyom gelinim sen anla durumu.

sen şimdi onu iltifat olarak yazdın ya birileri çıkar yok photoshop var yok öyle böyle demesinler diye baştan altını çize çize yazam dedim bidenem:))

önceki sayfaları sen okumadın herhalde:roflol:

nerden neler çıkarılıyor aklın şaşar:))))

saa sölüyom gelinim sen anla durumu.

sen şimdi onu iltifat olarak yazdın ya birileri çıkar yok photoshop var yok öyle böyle demesinler diye baştan altını çize çize yazam dedim bidenem:))

önceki sayfaları sen okumadın herhalde:roflol:

nerden neler çıkarılıyor aklın şaşar:))))

o öyle delll bikerem zemuszemus
Saa söylüyom kızımm sen anla gelinim sempatiksalakcinni

(oruç başuma vurdi uğraşmayun penumlen,hepinizi topiğundan furirum da):icecream:

eglencemızı negatıf cumlelerle süslemesek dıyorummmmm...

şu begenmeyenlerde bı yarışmaya katılsada kural neymiş makyaj neymiş gorsek arz-ı endamlarınıııııöle laf at kaç olmuooooo

kargaların öttüğü -tatlicadiarzu-yerde bülbüller susarmış:1closedeyes:
ahhhhh çok seviyorum bu lafıboshayallersmile

burada bir tek şeyi anlamam mümkün değil. bana yanlış gelen bir şeyi dile getirdim ben ve bazı arkadaşlarım ki,bu gayet normal olmalı. şu son mesajlardada,kendi bakış açımızı ,çingenelerdeki aradığımız ve beğendiğimiz temayı yazdık. ama başkalarına uymadığı için görüşümüz tü kaka olduuk. ne gerek varsa. illa evet paşam haklısın paşam dememizmi gerek neden farklı düşüncelere bukadar negatifiz. neden eleştirilere açık değiliz neden hemen kinleniyoruz o kişiye. herşeyi bir anda silebiliyoruz.

amaaaaan işe gdecem aklım burda kalıo haaaaa ...ne gerek var burdan boyle laflara yaa..daha tanımadıgınz reelde bılmedıgınız mımıgını jestını gormedıgınız ınsanlara karşı boyle onyargılıysa tavrınız ben sıızn cevrenızı düşünemıyorm..şu mubarek aylar hoşgoru için varlar..

burda kız kıza kokoş kokoş konuşuyoruz paylaşıyoruz eglenıyoruz işte..begenmeyen begenmedıgını dıle getırır sonra kendı begendıgıyle ılgılenır dımı ama..
kımımız sosyal kımımız asosyal kımımız utangac kımımız cesur..hepımız farklıyız ..
goruslerımızde oyle..bır gruplaşma yok..zorla varmış gbı yansıtmayalım lutfen..

akşam 9 gbı gırecegım nete umarım yıne hevesım kaçmaz ! ıyı eglenceler guzellıkler :eek:

X