Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Valla çingene deyince benim aklıma sadece bu profil gelıyor :) Meşhur çingene kızı Esmeralda

torino_gypsygirl.jpg

Bizim Turk cingeneleri resmen "gariban"lar..

ne makyajı,ekmek derdındeler..maalesef..

Sokaktaki çingeneleri canlandırmış olsalardı zaten kimse makyaj yapmazdı..

Bu yarışma da giyim formatında başka topikte açılırdı zaten...:)))

Çingene makyajı görmek için İspanyaya gitmeye gerek yok yeşilçamda da örnekleri vardır.

Bizim medyadaki çingeneleri esas almış arkadaşlar bu da doğaldır...

evet benim baktığımda öyleydi mavi gözlü beyaz tenli off felaket bişiydi....dedim kesin bunu çadıra kaçırmışlardır diğerleri kapkara bu içlerinde bambaşka olamaz böyle çingene demiştim..kızın bilekleri tamamen altın burma doluydu boynu gerdanlıklarla abartılı takı vardı hemide altın düşünün siz gelde bakma:roflol::roflol:

ben altın para falan takardım bilezik bilmem ne bayağı abartırdım takı olayını:)))

Valla çingene deyince benim aklıma sadece bu profil gelıyor :) Meşhur çingene kızı Esmeralda

torino_gypsygirl.jpg

ne garibanı bacımmsempatiksalakcinni
senden benden zenginler ama göstermiyorlar
bi kaç sene onalra yakın bi semtte oturmuştuk
inanın kuyumcuya bi gidiyolar düzünilerce altın alıyolar sempatiksalakcinni
bizimbi tanıdık kuyumcuda denk gelmiştik te sempatiksalakcinni

canım bence 5. numaranın resmini kaldır
çünki oy verenler yorumlarıda okuyo
ve etkilenebiliyolar
pek uygun gelmedi benim gözüme bu durumbilmiyorumkismile

hemen kaldırayım yanlış bişi yaptığımı sanmıyordum ama nasıl istersen öyle olsun yerimseniben

daha önce 11 numaranın fotosu kopyalanmıştı diye bende yaptım demek ki 5 numaranın ki olmamalı:roflol::roflol:

topiği canlı tutmak için bişiler paylaşmıştım neyse size iyi sohbetler ufaklığa yemek hazırlamam lazım a.s.

Çok başarılı..

1 ve 3 arasında kaldım..Ama oyumu 3 numaraya kullandım...tebrikler..:))))

ne garibanı bacımmsempatiksalakcinni
senden benden zenginler ama göstermiyorlar
bi kaç sene onalra yakın bi semtte oturmuştuk
inanın kuyumcuya bi gidiyolar düzünilerce altın alıyolar sempatiksalakcinni
bizimbi tanıdık kuyumcuda denk gelmiştik te sempatiksalakcinni

geçenlerde tv de bi çingenenin evini basmış polis uyuşturucu kaçakçılığından

kadın çıkmıştı kapıya bas bas bağırıyordu

--komiserim ben çalarım ama uyuşturucu işine girmem komiserim

ııırsızlık dersen tamam gelirim ama benim uyuşturucuyla işim olmaz

çaldırmayın kardeşim burdan sesleniyorum vatandaşlara çaldırmasınlar mallarına sahip çıksınlar , açım çalarım dedi yaaa

yerlere yatmıştım çok komikti:))

2numarayı tanıdım

3'ü de keza öyle

5 numara pek güzelsin bebem

10 numara kim, accayip bir yüz güzelliği var hatunda. Pırıl pırıl bir cilt, kaşlar gözler tü tü maşallah.:nazar:

hemen kaldırayım yanlış bişi yaptığımı sanmıyordum ama nasıl istersen öyle olsun yerimseniben

daha önce 11 numaranın fotosu kopyalanmıştı diye bende yaptım demek ki 5 numaranın ki olmamalı:roflol::roflol:

topiği canlı tutmak için bişiler paylaşmıştım neyse size iyi sohbetler ufaklığa yemek hazırlamam lazım a.s.

yok canım 11 numaranın ki tek kopyalanmış ve üzerine konuşulmuştu.
ama ben ve benim gibi bi çok kişi esmeralda gibi çingeneleri beğendiği için onun resmiyle benzetilme yapılmasının aynı msjda olması benim gözümde yarışmaya uygun gelmedi
oy verenler burada yazılan düşüncelerden etkilenebiliyo
o açıdan yanı

geçenlerde tv de bi çingenenin evini basmış polis uyuşturucu kaçakçılığından

kadın çıkmıştı kapıya bas bas bağırıyordu

--komiserim ben çalarım ama uyuşturucu işine girmem komiserim

ııırsızlık dersen tamam gelirim ama benim uyuşturucuyla işim olmaz

çaldırmayın kardeşim burdan sesleniyorum vatandaşlara çaldırmasınlar mallarına sahip çıksınlar , açım çalarım dedi yaaa

yerlere yatmıştım çok komikti:))

çok dürüt ve dobradırlar da Allah biliyo içlerinde ne varsa dışlarındadır:KK1:

onu da kaldırırız canım merak etme bakıyorum hemen

Çingeneler benım gordugum makyaj yapmıyor sokaklarda :)))saclarını oksijenli suyla acıp ortalarda gezıyorlar :)

O yuzden ben Ispanyol cingenesi makyajı aradım fotolarda :) Benımde oyun 10 numaraya gitti :)

Cok begendim,akça pakça bir çingene kızı olmuş.Turkan Sorayın çingene kızı goruntusunu yakalamıs,ellerine saglık dıyorum

katılıyorum.
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
çingeneler ,türkan şoray,hatta jennifer lopezin klibindeki çingene hali,rita haywortun carmenindeki görünümü gibiydi ,benim gözümde.
şuh,güzel,seksi...
cennet mahallesi biraz abartıydı. sokakta böyle makyajlı çingenelere bende rastlamadım.
kişinin bakış açısına göre değişen bir seçim oldu bu...

ıkınızede katılıyorum...saçımızı oksıjenle açamıcagımıza gore şık ve zilli bır gorunum elde etmemız lazımdı..benım aklıma hep j.lopezın aınt funy klıbı ve turkan şoray gelır..
yarı ıspanyol yarı çingene..sokak cıngenesıde olunabılırdı ama pekde hoş goruntu cıkmazdı..

torino_gypsygirl.jpg

turkan sorayın tablosu sandım nekdr benzıyor

2numarayı tanıdım

3'ü de keza öyle

5 numara pek güzelsin bebem

10 numara kim, accayip bir yüz güzelliği var hatunda. Pırıl pırıl bir cilt, kaşlar gözler tü tü maşallah.:nazar:
harbı ya kım bu 10 numara bende merak ettım bak bilmiyorumkismile

ıkınızede katılıyorum...saçımızı oksıjenle açamıcagımıza gore şık ve zilli bır gorunum elde etmemız lazımdı..benım aklıma hep j.lopezın aınt funy klıbı ve turkan şoray gelır..
yarı ıspanyol yarı çingene..sokak cıngenesıde olunabılırdı ama pekde hoş goruntu cıkmazdı..

turkan sorayın tablosu sandım nekdr benzıyor

harbı ya kım bu 10 numara bende merak ettım bak bilmiyorumkismile

sempatiksalakcinniben onuda biloremmm

X