Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Simdi bu yarismaci kizlara cevap hakki dogsada, cevap yazmalari yarismaya aykiri oluyo demi? Ben tam adapte olamadim da kurallara...

Simdi bu yarismaci kizlara cevap hakki dogsada, cevap yazmalari yarismaya aykiri oluyo demi? Ben tam adapte olamadim da kurallara...

pinaxım biz katılsak anında deşifre ederdik demekki:roflol:
ben sana kuralları anlatıyım bebeğim gelolumunekankayizsmileaklinialirimsmile

Yarışmacıların kimlikleri sonradan açıklanacakmı? ben çok merak ettimözellikle 11 numarayı :))

aman allahım hepsi biribirinden güzel...
ne marifetli hatunlar var yaa... bayanssulusmile ben de çok kararsız kaldım ama en sonunda 11 numaraya verdim oyumu...
herkese başarılar....a.s.

Ohooo iyiki katilmamisim annda desifre olurdum ben :eek:))

bi anlat tatlim sana zahmet :)

gülüşünü yerim senin,ne güzel gülmüşün öyle:)
asıl kural yarışmaya giriceksen sinirlerini aldırmış olucaksın:roflol:yorum yazıcaksın,herkeze başarılar vs..geyiği,ama en ufak çaktırma olmıyacak kendinle ilgiliaklinialirimsmile
kim ne derse desin hanımefendiliğini bozmıyacaksın:1closedeyes:haksızlığa uğrasan bile:lepi:
o yüzden ben almıyım kalsın:nazar:çingene biri olduğum için dayanam ben atlarım:nazar:.haksızlığa tahamülüm yok malesef,huyum kurusun:1closedeyes:

gülüşünü yerim senin,ne güzel gülmüşün öyle:)
asıl kural yarışmaya giriceksen sinirlerini aldırmış olucaksın:roflol:yorum yazıcaksın,herkeze başarılar vs..geyiği,ama en ufak çaktırma olmıyacak kendinle ilgiliaklinialirimsmile
kim ne derse desin hanımefendiliğini bozmıyacaksın:1closedeyes:haksızlığa uğrasan bile:lepi:
o yüzden ben almıyım kalsın:nazar:çingene biri olduğum için dayanam ben atlarım:nazar:.haksızlığa tahamülüm yok malesef,huyum kurusun:1closedeyes:

:nazar::1ninca:

X