Cin1 nasıl geriler

Giddoist

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
389
103
32
Kızlar selam,
bir sene ara ile kolposkopi sonucumun ikiside Cin1

ilk cin1 seviyesinde iken deflagyn kullandım, hpv aşısı oldum ama yine cin1 ile başbaşayım.

Şimdi ne yapabilirim sizden akıl almak istiyorum. Bağışıklık güclendirici tavkiye ne kullanabilirim?

Egzersiz ve beslenme konusuna daha fazla düşeceğim üstüne.
Uyku saatlerimi uzatmaya ve verimli saatlerde uyumaya gayret edip düzen haline getireceğim.

Bu arada vajinal akıntım oluyor ara ara. bunu nasıl çözebilirim bilmiyorum

Çok geçmiş olsun, HPV testi yaptırdınızmı? Cinsel hayatınız devam ediyormu?

Çok geçmiş olsun, HPV testi yaptırdınızmı? Cinsel hayatınız devam ediyormu?
Hpv negatif fakat doktorum, kendi kendine negatife çevirip tahribat bırakmıştır büyük ihtimalle dedi.
İlişkim devam ediyor açıkçası ilişkime ara vermedim. Ne yapmamı önerirsiniz

Merhabalar son durum nedir smear lsil geldiği halde bende de hpv negatif cıktı ne gibi bir süreçten geçtiniz doktorunuz nasıl bilgilendirdi acaba

Merhabalar son durum nedir smear lsil geldiği halde bende de hpv negatif cıktı ne gibi bir süreçten geçtiniz doktorunuz nasıl bilgilendirdi acaba

Keteme randevu aldım tekrar hpv ye baktıracağım,
Kültür verdim temiz çıkıyor.

Çok streslı bir dönemden geçiyorum, haftanın 3 günü kesin ağlayarak geçiyor.

Stresten kurtulmaya çalışıyorum açıkçası suan. Ahcc aldım ama günde 6 hap mı ne almam gerek ve bana çok fazla geldi o sayı.

Kutusu ile duruyor takviyelerim ve kafama göre takviye diye kullanıyorum.

Ne zamndır bu durumla karşı karsiyasiniz

Cin 1 için doktorunuzun yorumu ne oldu yada takipler nasıl oldu evli misiniz kaç yaşındasınız kusura bakmayın bir sürü soru soruyorum ama bende yeni karşılaştım bu durumla çok korkuyorum ve ne olack merak ediyorum

Doktorum takip verdi. Senede bir kolposkopi yapılacak.
Evliyim
Ben şuan hiçbir şey yapmıyorum
Ben de çok korkuyorum ve ne yapacağımı şaşırdım artık. Çocuk istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…