Çin takvimi 21 yaşında hamile kalanlar

Biliyorum bu safsata beynimin içimde dönüp duruyor tabii cinsiyeti Allah belirliyor ama tutan kişi çok
ALLAH SAGLİKLİ BEBEK VERSİN İNŞALLAH. ÇİN TAKVİMİ AÇİKLASİN HELE AYNİ GUNDE AYNİ YUMURTADA OLAN İKİ BEBEK BİRİ KİZ BİRİ ERKEK OLUYO DEMEKKİ ALLAHTAN BAŞKA KİMSE BİLEMEZ 😄 YA KİZ YA ERKEK ÇIKIYOR TUTAN TUTUYO İŞTE İNANİYOLAR BENİM UÇ BEBEM VAR UÇ DE ERKEK CİKİYODU 2 KİZ ÇİKTİ 🤣

ALLAH SAGLİKLİ BEBEK VERSİN İNŞALLAH. ÇİN TAKVİMİ AÇİKLASİN HELE AYNİ GUNDE AYNİ YUMURTADA OLAN İKİ BEBEK BİRİ KİZ BİRİ ERKEK OLUYO DEMEKKİ ALLAHTAN BAŞKA KİMSE BİLEMEZ 😄 YA KİZ YA ERKEK ÇIKIYOR TUTAN TUTUYO İŞTE İNANİYOLAR BENİM UÇ BEBEM VAR UÇ DE ERKEK CİKİYODU 2 KİZ ÇİKTİ 🤣
Evet bu bir erkek bir koz ikiz hiç uymuyor çim takvimine oysaki doğru olsaydı ikisinde tek cinsiyet olmalıydı

Siz normal takvimden mi yaptınız yoksa totmatikmi hesapladınız

Evet bu bir erkek bir koz ikiz hiç uymuyor çim takvimine oysaki doğru olsaydı ikisinde tek cinsiyet olmalıydı
aynen boş şeyler işte insanalri kandiyolar bazi insanlar o aya gore hamile kaliyo erkek olacak kiz olacaq diye ama kandiriliyolar inanamak lazim

Bu doğru olsa ikizler hep aynı cinsiyette olurdu. Burada bile gebelik gruplarında aynı yaşta olanların çocukları hep aynı cinsiyette olurdu. Değiller ama. Kafayı çok takmışsınız bence

X