Çin takvimi 21 yaşında hamile kalanlar

Evet etkkkeekkkkkk istiyorummmmmmm eğer Çin takviminin doğruluğu varsa dedim başladınız dıyar kasmaya
İnşallah sağlıklı ikiz kızların olur tabi Allah nasip eder de ERRRRRRKEK olursa o da sağlıklı olsun bakalım sevgisi farklı mi ?

Sağlıklı bir evladım var ve bu sizi ilgilendirmiyor benim ne istediğim herşey allahtan sağlıksız olsa bakmayacakmıyız

21 yaşında hamile kalanlar cinsiyet yaşınız ve hamile kaldığınız ayı yazabilirmisiniz
çin takvimine gore erkek bebek kiz oldu bende yani bebek ya kiz oluyo ya erkek maymun olacak hali yok o yuzden bazen tutuyor bazen de tutmuyo. bebegin kiz yada erkek olmasi erkeye bagli oda bu ayda kiz o ayda erkek yapacağını kendisi ayarlayamaz biri kiz biri erkekte ola biliyo

Biliyorum bu safsata beynimin içimde dönüp duruyor tabii cinsiyeti Allah belirliyor ama tutan kişi çok

2 konu açmışsın ikisi de erkek çocuk istediğinle alakalı. Saray filmleri çok izledigin belli doğur bakalım soyun yürüsün
Evet konularım aynı yürüsün soyum sende böyle insanlarla uğraş mutsuz mahidevran

Eklentiler

• IMG_6342.png
    665,6 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…