Lekeler, Çiller Ciltteki koyu lekelerinden kurtulabilenler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Birde nisastali bir kur vardi cilt tonunu aciyor bizim geline sorayim bir aea cok yapiyorduk:)beyazdik o donemler.bir diger yontem zeytinyagina kahveyi yuze surulecek sekilde ayarlayin 5, dk yuzde kalio yikaniyod haftada bir.cilfi yeniliyor bunuda cok yaptim.kendime baknayi birakinca cildim yaslsndi.birde bu uygulsmalardan sonra kagit havlulari soguk suyla islatip yuzume sarip kurutuyordum gerginlestiriyordu yuzumy

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
Merhaba, smooth glo diye bir uygulama var. Adana'da bir dermatoloji uyguluyor ve harika sonuçlar alıyor. Başka şehirlerde uygulayan doktorlar var mı bilmiyorum. Dr.lilith

Ben 2019da seansını 350ye yaptırdım. Acıyor, bütün yüzünüde uzun uzun epilatör geziyor gibi düşünün. Ama sonuçtan ben memnun kalmıştım
Merhaba. Dermapenden sonra yara oldu mu cildiniz? Yaraların lekesi ne kadar sürede geçti acaba? Bende yaptırdım. İlk seansta sonuç mükemmeldi. Sonraki seanslarda kabullanan yerlerde koyu lekeler oluştu dermatolog geçecek diyor ama korkmaya başladım.

Merhaba. Dermapenden sonra yara oldu mu cildiniz? Yaraların lekesi ne kadar sürede geçti acaba? Bende yaptırdım. İlk seansta sonuç mükemmeldi. Sonraki seanslarda kabullanan yerlerde koyu lekeler oluştu dermatolog geçecek diyor ama korkmaya başladım.
Sulanan bir yara yaşamadım. Sert bir tabaka oluştu ve soyuldu, alttan çıkan yumuşak deride renk bozukluğu yoktu. Yenilenme bittiyse ve koyuluk varsa cildin alt katmanlarında bir pigment sorunu vardır belki. Güneş kremini ihmal etmeyin, doktorunuzun önerilerine göre davranın. Önerdikleri kadar seans uygulayın. Başka bir şey demem imkansız benim alttan gelen deride sadece çocukluğumdan beri var olan çillerim kaldı.

Acip gosterfi gogus kisminda bir suru kupa izi vardi.ve iki sisede suluk.ben sordum yuzunuzdeki lekeler kahverengilikler gitmis bunun icin ne yaptiniz dediki birsey yapmadim sadece suan bu iki tedaviyi uyguluyorum ondan olmustur ve o bsyanin cildi resmen yenilenmis ve genclesmis.bende dusunmeye basladim
hmm yani kupayı yüzüne yaptırmadı göğüs kısımlarına yaptırmış ve yüzü geçmiş ama yine saçma geldi bana canım.
Lekeler yüzeyselse kimyasal peeling, babyface gibi işlemlerle giderilebiliyor da daha derin lekeler için daha etkili lazerler var onlar bile tamamen %100 geçirmiyor ama ben de araştırıyorum bunu.Fraksiyonel yaptıran varsa yazsın lütfen süreci çok merak ediyorum.

Kizlar bende the ordinary hyaluronic asit %2 alacm da yurt dışından alamiyorum siz alabildiniz mi ilk defa yurt dışından alişveriş yapcm alamadim

Ben 2020 de son aylarda seansı 500 TL ye yaptırdım ama gecen sene 750 olmuş yer yer ve kişiden kişiye değişiyor kötü yer ucuza yapar iyi yer pahalıya yapar bir de mümkün olduğunca doktora yaptırın acımıyor bu acı hissinize bağlı bisey benim vücudum acıya dayanıklı ve uyusturucu krem sürüyorlar bi süreden sonra iğnede uyusturuyor hissetmiyorsunuz
Çok teşekkür ederim peki yaptığınıza değecek bi işlem mi bn ufak bşr şehirde yaşıyorum o yüzden yapacak bir doktor yok güzellik salonu var onlara da cesaret edemiyorum açıkçası

Cilt lekelerim var etkili olur mu acaba birde ufak yer güzellik salonu sayılı cesaret edemiyorum
Referansı olmayan uyduruk görünen yerlerde kesinlikle yaptırmayın derim. Benim lekelerimde etkili oldu memnun kaldım

Çok teşekkür ederim peki yaptığınıza değecek bi işlem mi bn ufak bşr şehirde yaşıyorum o yüzden yapacak bir doktor yok güzellik salonu var onlara da cesaret edemiyorum açıkçası
Evet değecek bir işlem bunun yanında prp de yaptırırsanız bebek gibi bir cilde sahip olursunuz beslerler ama tek dermapen olursa da faydası büyük doktor bulabilirseniz doktora yaptırmanız daha iyi olur özel hastanelerde güzellik bölümlerinde yapıyorlar ama güzellik salonlarına ben güvenmiyorum çok başarılı olanlar bile kimi zaman yanlış işlem yapabiliyor önermiyorum ben

Kizlar bende the ordinary hyaluronic asit %2 alacm da yurt dışından alamiyorum siz alabildiniz mi ilk defa yurt dışından alişveriş yapcm alamadim
niye yurtdışından alıyorsunuz, ben geçmiş yıllarda TR'den almıştım artık yoksa yasaklanmış mı?
doa kozmetikten almıştım galiba

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
merhaba canım benim de öyleydi ben dermapenle o süreci geçirdim şu an geçti

Kızlar selam bu yorumum sabitleniyomu en üste falan bilmiyorum ama nerdeyse 20 gündür serumu her gece kullanıyorum öneren herkese teşekkür ederim bu söylediklerim 20 günlük sonuçtur öncelikle leke konusunda ben sonuç görmeye başladım kesinlikle tamamen gitti diyemem ama yüzümdeki o eşitsizlik azaltmaya başladı ve cildim de daha iyi görünüyo bu yüzden kullanmaya devam edicem leke sorunu olan varsa tavsiye ederim ben de kullanmış biri olarak 🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Kızlar selam bu yorumum sabitleniyomu en üste falan bilmiyorum ama nerdeyse 20 gündür serumu her gece kullanıyorum öneren herkese teşekkür ederim bu söylediklerim 20 günlük sonuçtur öncelikle leke konusunda ben sonuç görmeye başladım kesinlikle tamamen gitti diyemem ama yüzümdeki o eşitsizlik azaltmaya başladı ve cildim de daha iyi görünüyo bu yüzden kullanmaya devam edicem leke sorunu olan varsa tavsiye ederim ben de kullanmış biri olarak 🙌🏻🙌🏻🙌🏻
hangi serum acaba?

Takip ediyodum konuyu yazıcam dedin diye bende alıyorum ozaman bu ay serumu ama bişey sorcam 20 gün kullandın şimdi sen şişesi küçüktü ya nereye kadar geldi

X