Cilt Problemlerimiz, Doğal Çözümlerimiz, Kozmetik Ürünlerimiz 🧖🏻‍♀️

O kadar peeling yapsam yüzümde derim yok olur.

Benim yanaklarım kırmızı kırmızıdır doğal allık gibi düşünün. Sebebi oradaki kilcal damarlarımın yüzeye yakın ve normalden geniş olmaları imiş. Doktor vasküler lazer uygulayıp damarları daraltmayı önerdi %100 geçmez ama azalır kızarıklıklar dedi. Ama ben cesaret edemedim yüzüm olduğu için bahsedilen yer. Belki buna doğal yollarla çözüm bulan olmuştur

Çözüm henüz burda değil ama sen çözüm bulursan yaz bize. Benim yanakları aynı şekilde olan bir arkadaşım var. Çok güzel bir şey bence bu yaptırma lazer filan.

Onun dışında asla bir işi düzenli yapamam motive olmak için geldim bu başlığa aslında. Öyle her gece yatmadan şunu, haftada 3 gün bunu uygulayan biri değilim yapabilenleri de takdir ediyorum valla.
Ben bugün karar alıp artık geceleri uyumadan cildime şunu süreceğim diye karar alsam akşamında migrenim tutup perişan şekilde uyurum kesin yani ne zaman kararlar alsam böyle olur

Çözüm henüz burda değil ama sen çözüm bulursan yaz bize. Benim yanakları aynı şekilde olan bir arkadaşım var. Çok güzel bir şey bence bu yaptırma lazer filan.
Peki sen şekerli peeling uyguladın mı memmun kaldım mı gerideki sayfalara baktım biraz konunun ama hepsini okuyamadım

Cilt kusurların olsa bırakamazsın kendi haline. Benim anında cozutuyo. Bazen ne yaparsam yapayım başa dönüyor. Ayrıca yediklerimden inanılmaz etkileniyor. Dikkat etmem lazım sürekli mecbur.
Ama kusursuz da olsa temizleme nemlendirme rutini şart.

Peki sen şekerli peeling uyguladın mı memmun kaldım mı gerideki sayfalara baktım biraz konunun ama hepsini okuyamadım
Jojoba yağı bulamadım kaldı o. Hazır peelingler de bana yaramıyor. Bir de kil maskesine düzenli devam etmek peeling ihtiyacımı azalttı. Şimdi hiç yapmıyorum ama bulursam şöyle 10 15 günde bir yapsam iyi olur aslında.

Yok inan cilt kusurlarım var hatta böyle bebek gibi cildi olanlara imrenirim hep ama oldum olası böyle idim ben, salmışım heralde bi noktada artık. Arada heves geliyor alıyorum bir şeyler düzenli kullanım için hani yüz yıkama jelleri, tonikler, maskeler falan birkaç gün kullanimdan sonra salıyorum, en sonunda tarihi geçip çöpü boyluyorlar

Bu arada bi dönem doğal gül suyu kullanmıştım yatmadan pamukla cildime sürüyordum(devam ettirsem sonuç alırdım güzel gidiyordu aslında) tavsiyem olsun bari bu da benim

Bu arada bi dönem doğal gül suyu kullanmıştım yatmadan pamukla cildime sürüyordum(devam ettirsem sonuç alırdım güzel gidiyordu aslında) tavsiyem olsun bari bu da benim
Gül alerjik olduğu için ben kullanmamıştım.

Valla basit ilerlenmeli. Jel sevmiyorum ben 5 saat durulanmıyo şu niveanın her yerde satılan köpüğü var ya güzel o bence. Doğal sabunlar güzel çok içime siniyorlar.

Valla basit ilerlenmeli. Jel sevmiyorum ben 5 saat durulanmıyo şu niveanın her yerde satılan köpüğü var ya güzel o bence. Doğal sabunlar güzel çok içime siniyorlar.
Evet ben de doğal şeylerden yanayım bakalım güzel tavsiyeler olursa gaza gelir uygularım belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…