Cilt Problemlerimiz, Doğal Çözümlerimiz, Kozmetik Ürünlerimiz 🧖🏻‍♀️

merve merve ilk sayfadaki peelinglerden denediğin oldu mu? Benim de sonu gelmeyen lekelerim ve sivilcelerim var 😒
Yok ya deneyemedim onları da. Peeling başka şeyler denedim. Asla benim cildime yaramıyor hiç biri aşırı aşırı hassas. Beyaz kil maskesine devam ediyorum. 2 3 günde bir bu ara. Eşek sütü sabunu. Sivilcelere lavanta yağı. Nemlendirici olarak da çok az aynı sefa kremi kullanmaya çalıştım ama olmadı gözeneklerimi çok doldurdu bana ağır geldi. Tonik kullanmıyorum makyaj yaparsam elma sirkesini sulandırıp kullanıyorum nadiren. Amaaa şaşırtıcı gelebilir. Geçen a101den indirimle 15 teleye loreal nemlendirici aldım. 3 gündür kullanıyorum. Bu ara vildimin ihyiyacı oymuş. Ben loreal çok çok severim. Bana hep iyi gelmiştir. Bir nemlendiricisi vardı yıllar önce parlama karşıtı ömrümde gördüğüm en iyi şeydi onu kaldordılar küsmüştüm markaya. Şimdi çok ucuza heldi yeniden barıştık. Jel dokulu nemlendirici candır olayını tekrar yaşadım.

Bir ara kendi haline bırakmıştım çünkü ne yapsam fayda sağlamıyordu ama bu sefer de daha kötü oldu cildim, sivilcelerin önünü alamadım 🙄😂
Ay onu ben de yapıyorum yeter lan diyip sadece günlük banyoda yıkadığımla bırakıyorum. İnsan deli oluyor 🤣🤣

Ben de o furyada heba olanlardanım 😒 İlk çıktığı zamanlarda bir hevesle almıştım, hiç bir faydasını görmedim 🤷🏻‍♀️
Aa yok ben hiç kullanmadım almadım da sadece bu yıl yayınlanan aşkı memnunun sponsoruydu
Ne zaman dizi reklama girse önce o reklam yayinlanirdi
Ondan dedim
Yoksa sinoz gerçekten de kullanılacak bir marka değil
Kendim ıçinde
Mardinden almıştım eşek sütü sabunu onu kullanıyorum şimdide orjinal zeytinyağlı sabun peşindeyim bulursam onu alıp deneyeceğim
Ha bir de beyaz kil ve gül suyu favorim

Ben ergenlik caginda sivilce problemi yasamadm hic son 2 aydir yanagimda cenemde alnimda cikmaya basladii agrili oluyor ve sonrasinda izi kaliyor
Ya ben de ne denesem olmadı çok çok pahalı ürünler de mantıklı gelmiyor ona para vereceğime cilt bakımına giderim diyorum ama o da çok istediğim bir şey değil. İstiyorum ki ekonomik bir rutinim olsun devam edeyim. Lavanta yağıyla aşk yaşıyorum ben bence denemelisin. Lokal olarak sivilce üzerine sürülüyor. 35 tl idi galiba. Daha ucuzunu da kullandım o bi işe yaramadı. Bio vitals markası. Yani fayda etmese de kullanmaya devam edecem galiba çünkü aşırı müthiş koku aşığım anlatamam. Bir de nemlendirici çok çok şart iki elin kanda da olsa nemlendirecen cildini.

Aa yok ben hiç kullanmadım almadım da sadece bu yıl yayınlanan aşkı memnunun sponsoruydu
Ondan dedim
Kendim ıçinde
Mardinden almıştım eşek sütü sabunu onu kullanıyorum şimdide orjinal zeytinyağlı sabun peşindeyim bulursam onu alıp deneyeceğim
Eşeksütüüü 💙💙 Ya gül suyu ben de kullandım bir dönem rosense. Ama şimdi yorar mıyım cildimi korkuyorum bir de onu katmıyorum araya.

Karma cildim var. Doğal olarak yaptığım maskeler;
1.beyaz kil+ hindistan cevizi yağı
2. Yumurta akı+ peçete

İkisinden de menmunun.

Beyaz kili gul suyu ile karıp öyle uyguluyorum reis evde bazen salak saçma esprilere maruz kalsam da (oo sıvacı hanım, yinemi sıva çektin kız, mala ustasıyım bende,vb,,) güzel sonuçlar elde ediyorum

Ondan dedim
Kendim ıçinde
Zeytinyağlı sabun denemiştim, faydalı bir ürün olduğunu düşünüyorum bende 👍🏼😚

Ya ben de ne denesem olmadı çok çok pahalı ürünler de mantıklı gelmiyor ona para vereceğime cilt bakımına giderim diyorum ama o da çok istediğim bir şey değil. İstiyorum ki ekonomik bir rutinim olsun devam edeyim. Lavanta yağıyla aşk yaşıyorum ben bence denemelisin. Lokal olarak sivilce üzerine sürülüyor. 35 tl idi galiba. Daha ucuzunu da kullandım o bi işe yaramadı. Bio vitals markası. Yani fayda etmese de kullanmaya devam edecem galiba çünkü aşırı müthiş koku aşığım anlatamam. Bir de nemlendirici çok çok şart iki elin kanda da olsa nemlendirecen cildini.
Lavanta yağını nemlendirici olarak mı kullanıyorsun, temizleyici olarak mı 🤔

Yapılışlarını/haftada kaç kere yaptığını/ürünlerin markalarını da yazar mısın 🤗
Cildinin ihtiyacına göre hafta da 2 kere beyaz kil maskesi yapıyorum. Azıcık hindistan cevizi yağı, kil, su karıştırıp yüzüme sürüyorum. Kuruyunca iyice yıkayıp tonikliyorum.
Yumurta akı maskesi banyodan sonra haftada bir kere yapıyorum.yapılışı

Cildinin ihtiyacına göre hafta da 2 kere beyaz kil maskesi yapıyorum. Azıcık hindistan cevizi yağı, kil, su karıştırıp yüzüme sürüyorum. Kuruyunca iyice yıkayıp tonikliyorum.
Yumurta akı maskesi banyodan sonra haftada bir kere yapıyorum.yapılışı

Ben de beyazkilciyim :rapci:

Yaz bakıyım kaç milyon tane şey sürüyon. 🤪
Başlıyorum sıkı durun
Akşam
1. Yüz temizleyicisi (titreşimli makina ile )
2. Tonik
3. Hyluronic asit
4. C vitamini
5. Cilt yenileyici Krem ( leke kremi)

Sabah
1. Tonik
2. Hyaluronic asit
3. Nemlendirici krem
4. Güneş kremi

Haftada 2 3 kere peeling
Haftada 2 kere beyaz kil maskesi
Haftada 1 kere yumurta akı maskesi

Göz için hala uygun bir şey bulamadım.

Kullandığım ürünler uzun zaman araştırarak aldığım ve temiz içerikli ürünler

Başlıyorum sıkı durun
Akşam
1. Yüz temizleyicisi (titreşimli makina ile )
2. Tonik
3. Hyluronic asit
4. C vitamini
5. Cilt yenileyici Krem ( leke kremi)

Sabah
1. Tonik
2. Hyaluronic asit
3. Nemlendirici krem
4. Güneş kremi

Haftada 2 3 kere peeling
Haftada 2 kere beyaz kil maskesi
Haftada 1 kere yumurta akı maskesi

Göz için hala uygun bir şey bulamadım.

Kullandığım ürünler uzun zaman araştırarak aldığım ve temiz içerikli ürünler
Şöyle bir düzen oturtamadım maalesef 🤦🏻‍♀️ Sabrına hayran kaldım 🥰 hangi marka/hangi ürün yazsan çok güzel olmaz mı 🙈

X