Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Selam herkese. 3 yıldır bıyıklı adamlar gibi geziniyorum leke yüzünden. İlk kez işe yarayan bir karışım verdi doktor. O kadar çok para harcadımki zamanında anlatamam. 1 ay kullandım açıldı. Tamamen kaybolmadı tabiki. Haftaya kontrole giddceğim tekrar. Expigment %4 lük krem 1 tüp, acnelyse yarım tüp, betnovate 1 tüp , karışımı eczane yaptı. Daha önce içinde expigment olan başka bir karışım kullanmıştım ama etkilememişti. 1 ay önceki ve şu anki halimin fotoğrafını yükleyeceğim becerebilirsem. Sırf biraz da olsa leke açıldı diye üye olup paylaşmak istedim.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 1.825
  • image.jpeg
    image.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 1.986
Selam herkese. 3 yıldır bıyıklı adamlar gibi geziniyorum leke yüzünden. İlk kez işe yarayan bir karışım verdi doktor. O kadar çok para harcadımki zamanında anlatamam. 1 ay kullandım açıldı. Tamamen kaybolmadı tabiki. Haftaya kontrole giddceğim tekrar. Expigment %4 lük krem 1 tüp, acnelyse yarım tüp, betnovate 1 tüp , karışımı eczane yaptı. Daha önce içinde expigment olan başka bir karışım kullanmıştım ama etkilememişti. 1 ay önceki ve şu anki halimin fotoğrafını yükleyeceğim becerebilirsem. Sırf biraz da olsa leke açıldı diye üye olup paylaşmak istedim.
1 ayda açılmış lekeniz.inşallah tamamen geçer.kullanım şekli hakkında bilgi verebilirmisiniz.birde cildiniz soyuldumu acaba.gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim.leke problemi yaşayanlar anlar bu durumu ancak.

1 ayda açılmış lekeniz.inşallah tamamen geçer.kullanım şekli hakkında bilgi verebilirmisiniz.birde cildiniz soyuldumu acaba.gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim.leke problemi yaşayanlar anlar bu durumu ancak.

Akşam saat 9 gibi sürdüm karışımı. Sabah Temizledikten sonra güneş kremini sürdüm hemen ve 2 saatte bir yeniledim. Çok soyulma oldu diyemem. 3 günde bir türk kahvesi ile ovarak yıkadım. Bugün tam 1 ay oldu doktora kontrole gittim. Sonuçtan memnun ama tedavi bitmiş değil. Bu karışım 1 aydan fazla kullanılamıyormuş. 1 ay expigment % 4 lük kremi kullanıp tekrar kontrole gitcem. Yüklerim fotoğraf bir değişiklik olursa

merhabalar, benim de elmacık kemiklerimden başlayan ve göz pınarlarına doğru uzanan güneş lekelerim var. Birkaç gün öncesinde plexır denilen bir yöntem ile bu lekelerden kurtulabileceğimi düşündüm. ancak lekerin bir hafta içinde soyulacağını ve bu süreçte de fondöten ile korumam gerektiği söylendi. Açıkcası hem yaptırmak istiyorum hem de bişir yandan da endişenelniyorum. Yüzümün incelmesinden. çünkü zaten ince bir cildim var. ve de kuru. bilgisi olan var ise ltfn yardımcı olabilir mi?

İlk yorumu Atan arkadaşın dediği kremleri kullandım yüzümde hiç leke kalmadı nerdeyse...
Teşekkürler

Bende expigment kullandim bana oneren doktor cillerin gecmez ancak bir fanusta yasarsan hic gunese cikmazsan oyle dedi . Gercekten de bir faydasinı gormedim gecenlerde expigmenti yuzume cokca surdum sanki guneslenmisim gibi yuzumu yakti 3 gun falan gecmdi duzenli kullandigimda da etki etmemisti. tabi ciltten cilde degisir ama birde yuzum kizarinca eczaciya sordum expigment zarar verir kullanma dedi ve sanirim cildi incelttigi icin hassaslastiriyormus gunese cikinca daha kotu oluyormus .ama insallah size iyi gelir

Cildimi me kadar yıkasam da temizlesemde cildimde hep bir kirli görüntü var dk hapı da kullandığımdan cildimde aşırı ton bozuklukları var özellikle bıyık ve çene bölgem nasıl desem traş olmuşum gibi duruyor yüzüm sanki günlerce yıkamamışım gibi kirli duruyor yorumları okuyunca nasıl sevindim anlatamam çünkü ilk defa sadece bir kişiden değil kullanan sonuç alan bir çok kişiden de yorum almak hayatımı değiştirecek bir kapıyı gösterdi bana. Özgüvenimi de düşürüyordu bu lekeler ne kadar alta kapatıcı üste fondoten de sürsem güneş kremide kullansam üstüne pudrada sürüyorum ama yok yok yok bir türlü bu kötü görüntüden kurtulamıyordum. Pazartesi hemen bu kremleri alıp kullanmaya başlayacağım kış mevsiminde olmamız da benim için avantaj olacak. İnşallah bir sonuç alabilirsem duacınız olucam. Birde #monocoprensesi arkadaş sende hangi kremi kullandığını söylesen de ortaya karışık yapsak ne iyi olur
:KK49::KK49:

inşallah olumlu sonuç alırsınız.takipçinizim :)

İlk ay yukarda bahsettiğim kremi kullandıktan sonra doktora gideceğimi söylemiştim. Expigment %4 lük kremi 1 ay süre ile gece sürüp yatmamı söyledi. Kullandım ve şuan lekem birazcık daha açıldı. Son safha da lazer uygulamasıymış. Soyarak leke silen yada soymadan tedavi etmeye yarayan çeşitlerini söyledi. Soyarak tedavi eden lazerin riski varmış. Eğer işe yaramazsa lekeyi tekrar karartabileceğinden istemedim. 8 seans uygulayacak 10 gün aralıklarla. Ama tamamen geçmeyebilir diyor. İhtimaller üzerine ödüyorum parasını :) ama herşeye rağmen bu doktora gitmeden önceki halimi düşündüğümde şuanki açılma bile beni memnun ediyor. Fotoğrafı yüklüyorum.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 1.361
Slm kardeşim benim de yüzümde lekeler var hemşire olduğum için hastanede lazer tedavisi, kimyasal Peeling vs hepsini yaptırdim ama hiç bi fayda görmedim. Senin söylediğin bu kremleri aldım kullanmaya başlayacağım inşallah. Yalnız merak ettiğim bir konu var. Bu expigment sadece 2 ay kullanılıyormus.2 ay sonunda bıraktığımızda lekeler tekrar geliyor mu? Annenizin lekeleri tekrar yeniledi mi acaba merak ettim

Ben expigmenti biraktim yuzumu kizartti daha cok iz kalir diye 1 haftadir kullanmiyorum bu seferde sivilce cikardi . Doktorunuz tavsiye etmediyse kullanmayin bence belki sonradan olan gunes lekelerne iyi geliyordur ama yillardir olan cillerime fayda etmedi hic .

Eklentiler

• 20151118_123116.jpg
    20151118_123116.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 852
Benim geçen yıl oluştu ondan önce yoktu fotoğraf gönderiyorum. Çare bulmak istiyorum hemde yanağımin iki tarafındada böyle lekeler var lütfen yardımcı olacak bişey varsa bekliyorum

Eklentiler

• 20151118_132248.jpg
    20151118_132248.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 867
Benim geçen yıl oluştu ondan önce yoktu fotoğraf gönderiyorum. Çare bulmak istiyorum hemde yanağımin iki tarafındada böyle lekeler var lütfen yardımcı olacak bişey varsa bekliyorum

Benimde sivilcelerim kaldi mor mor sanirm bunlarda kalicak fotodakiler:KK43: care bulamadim bende

ben de öneri riica ediyorum lütfennnnnnnn
bu 3 kremi bende kullandım buradan okuyup yüzümde lekeler sivilce izleri faln vardı ilk zamanlar aşırı yanma oldu bol güneş kremi kullandm ama her gören yüzün parlıyor nasıl bi değuşim oldu die kremin adını aldı benden çokda memnun kaldm tam düğün zamanımda kurtarıcım oldu diebilrm.. şöyle bişey var kullanmayı bıraktm yine çıkıyo izler dayanamıyırm tekrar kullanyrm tekrar parlıo yüzüm düzeliyo sürekli mi kullanmak gerek yokse ben yarım yarım mı kullandım die öyle oldu bilmiyorum

bu 3 kremi bende kullandım buradan okuyup yüzümde lekeler sivilce izleri faln vardı ilk zamanlar aşırı yanma oldu bol güneş kremi kullandm ama her gören yüzün parlıyor nasıl bi değuşim oldu die kremin adını aldı benden çokda memnun kaldm tam düğün zamanımda kurtarıcım oldu diebilrm.. şöyle bişey var kullanmayı bıraktm yine çıkıyo izler dayanamıyırm tekrar kullanyrm tekrar parlıo yüzüm düzeliyo sürekli mi kullanmak gerek yokse ben yarım yarım mı kullandım die öyle oldu bilmiyorum
hangi kremler ve toplam ne kadar ücreti

İlk ay yukarda bahsettiğim kremi kullandıktan sonra doktora gideceğimi söylemiştim. Expigment %4 lük kremi 1 ay süre ile gece sürüp yatmamı söyledi. Kullandım ve şuan lekem birazcık daha açıldı. Son safha da lazer uygulamasıymış. Soyarak leke silen yada soymadan tedavi etmeye yarayan çeşitlerini söyledi. Soyarak tedavi eden lazerin riski varmış. Eğer işe yaramazsa lekeyi tekrar karartabileceğinden istemedim. 8 seans uygulayacak 10 gün aralıklarla. Ama tamamen geçmeyebilir diyor. İhtimaller üzerine ödüyorum parasını :) ama herşeye rağmen bu doktora gitmeden önceki halimi düşündüğümde şuanki açılma bile beni memnun ediyor. Fotoğrafı yüklüyorum.
Yaklaşık yedi yıldır doğum lekelerim ile mücadele ediyorum. Soğan suyu, elma sirkesi, türk kahvesi daha neler denedim. Expigment ve tretin krem de kullandım. Kısa vadede sonuç aldım, açılma oldu tabi ama tamamen geçmedi. Her yaz yine eski haline dönüyor malesef. Siz sadece lekeli bölgeye mi uyguladınız yoksa tüm yüzünüze mi sürdünüz bu kremi?

X