Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaslar Merhaba,
Lekelerinden dolayı bunalıma girmiş biri olarak, sonuç almaya başlayınca hemen paylaşmak istedim. Sıkıntıyı çeken bilir
15 gün önce Cildiye doktoru bir karışım verdi. Eczanede yaptırdım, çoğu kremi devlet karşılamadığı için yaklaşık 120 -130 tl tutuyor. Yüzümdeki lekeler 15 günde %50 açıldı. %50 açılmasına bile razı olan ben 15 günde bu sonucu alınca çok sevindim. İnşallah 1 ayı tamamlayinca daha da azalmış olacak. Tabi sonrasında korumakta da başarılı olurum. Ama şunu da belirteyim, alnimdaki lekelerde açılma çok olmadı, orası daha inatçı sanırım. Onu da şimdilik perçem kestirerek kapatıyorum :)
Arkadaslar herkesin cilt yapısı farklı ama, ben sonuçlarını almaya başlamış biri olarak bunu hemen paylaşmak istedim. Çaresizlik çok zor biliyorum. Kimseyi etkilemek istemem, nihai karar sizin tabi, ilaçları paylaşmak istedim. Herkese çok geçmiş olsun, tez zamanda lekelerden kurtulmak dileklerimle. .
Ekspigment %4 1kutu
Azerderm 1 kutu
Tre krem 1 kutu
Bebanten plus 1 kutu
Eczanede karışım yaptırılacak,gündüz pullanma vs. Olursa hametan, madecassol gibi kremlerle cildinizi nemlendirin. Çok kızarma veya soyulma olursa birkaç gün ara verin. Bu arada cildinizi güneş kremi ile korumayı da ihmal etmeyin. Umarım sizde de işe yarar . ben gelişmeleri paylaşıma devam edeceğim.

inşallah tedavinden güzel sonuç alırsın.baharda çok dikkatli ol.o güneş ve rüzgar gerçekten leke yapıcı.aman deyim .yüzünü peçe gibi bişeyle kapatsan bile olur kimseyi takma .yada şu ameliyat maskesi varya yüzüne onu geçir öyle çık güneşe.çok ciddiyim gülme valla. ben yapacam bu sene ful koruma. :))
bu arada resimlerimi atayım bi bak bakalım ne durumdayım sence .benim kullandıklarım alnıma iyi geldi. yüzümde oldukca iyi sayılır.kullanmaya devam ediyorum ama sonuçları daha fazla geciktirmek istemedim bahar geliyor.kullanmak isteyen bu araları değerlendirsin diye canım öptüm yorumunu bekliyorum

Müthiş olmuş.İlaç isimlerini paylaşır mısınız ?

Ben size mesaj atamadım özelde değil de profiliniz de görünür belki diye çünkü daha önce kimseyle mesajlaşmadım.Sizin bana mesaj atmanız mümkün mü ? Bir de çok kişi ürün adı paylaşıyor sıkıntı olacağını sanmıyorum burdan paylaşsanız bile hem ziyaretçi olanlar da faydalanmış olur tecrübenizden.Benim leke sorunum yok bir kaç tane ben var yüzümde ama onlar zaten soyucularla falan geçmez yaktırmak lazım.Asıl isteğim fondoten sürülmüş gibi dursun istiyorum cildim.Yaşım 27 yüzümde renk eşitsizlikleri başladı bazı bölgelerde (Burun kenarları, çene) kızarıklıklar var.

ben mesaj yazdım kuzum sana.ben cilt uzmanı değilim ama cildini temiz tutmaya çalış akşamları mutlaka cildine uygun bi temizleyiciyle temizle ,nemlendirmeyi asla ihmal etme bide su iç . her ama herzaman güneş kremini mutlaka kullan.makyaj ürünlerini hafif kullan hatta hiç kullanma. benim yaşım senden baya fazla. ben şunu gördüm kendi kulladığım kremlerde cidden yüzüm bi toparladı ve aydınlattı. göz çevremdeki ince kırışıkları hafifletti daha canlı oldu.ama senin cildin daha genç sen bu etkiyi farkedemezsin bile belki. yüzündeki benlerle ilgili instagramda bi sayfa var benine sürüyorsun ilacı 1kez 7 günde ben düşüyor leke kalmasın diye bi kremi varmış onu sürüyormuşsun.siparişle geliyormuş.güvenlimidir bilmiyorum ama bi bak sende sayfanın adı bitkisel_ben_giderici_losyon

Söylediklerinin hepsini yapıyorum ama cilt yağlı olunca çok uğraştırıyor işte.Benim benlerim et beni değil çil gibi çıkıp nokta kadar rengi koyulaşan benler daha önce denemek için lazerle atış yaparak yaktırmıştım iyi gelmişti.İnceliyorum şimdi instagram sayfasını.

Merhaba Tilyan, lekelerin çok güzel bir sekilde açılmış tatlım..Ne kullandığını banada özelden yazarmısın lütfen...

Merhaba dermapen acılı bir işlem mi?

Ben onuda denedim instagramda sayfasindan aldim ise yaramadi

Merhaba ne kullandınız acaba güneş lekeleri çil renk eşitsizliği falan var bende kıremler işe yaramıyor kuru bir cildim var

Dr bana da üç krem verdi karıştırıp kullan diye. Üç aylık bir tedaviydi ve pek bir fark olmadı dediğiniz gibi tek de kullanmadım karıştırdım. Nasıl açılır bu lekeler bilmiyorum. Artık çözüm istiyorm ya

Arkadaşlar merhaba
Başlık eski fakat bende senelerdir bu dertle uğraştığım için denedim ve sonucu paylaşayım dedim. Öncelikle benim sorunum yanma vs değildi fakat sivilce izlerim aylar hatta yıllardır geçmiyor. roaccutane tedavisi oldum üç sene önce düzeldi bebek gibi oldu fakat geçtiğimiz yıl yine kara kara sivilce lekeleri oluştu ufak ufak fakat çok yerde olduğu için ciddi anlamda rahatsız oluyprdum. Üç aydır sadece expigment kullanıyprdum ama cok bir etki göremedim. Dört gün önce bu yazıyı okudum ve ne kaybederim düşüncesiyle üç gündür sürüyorum hanımefendinin kullandığı şekilde ve sonuç yarıyarıya azalmış izler var. Üç günde böyle bi sonuç beklemiyordum gerçekten. Kullanmaua başlamadan fotoğrafladım bir hafta sonra farkı da paylaşacağım.

Siz ne kullanıyorsunuz bizi de bilgilendirirseniz sevinirim benimde yüzüm aynı durumda

Yüzünüzdeki fark ne durumda?

Arkadaşlar bişy soracagim bu lekeler için bitkisel 3 4 ay maskelerden düzenli kullanan varmi?etkisi nasıl oluyor acaba?

Sivas'taki İrfan eczanesinden aldım. Lekelerim gitti. Memnun kaldım.kendi yaptığı bir Krem. Aromaterapi yağlarından yapılmış. Sonuç aldım. Lekeler kalmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…