Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Bu sefer cok fena heyecan yaptim, hemen baslamak istiyorum da sansima kargo 6 gun sonra diyor 😅 Bi de rutin olusturma konusu var tabi :KK33::KK33: Kafamda biraz oturdu gibi ama asitlerden cekiniyorum, orda da azcik yardimin lazim :KK22::KK22:
Ürünler gelsin beraber rutin oluştururuz 🥰

Oy masallah
Hangisini kullaniyorsun ?
O degilde yuzum nasil Kuru 🙈
Yag bazli sonra su bazli temizleme yaptikdan sonra yuzum kup kuru kaldi
Benim kışın cildin kuruyor o yüzden sadece akşamları yıkıyorum ve boş boş nemlendiriyorum. The ordinary kullanıyorum %1

Kışın cilt daha kuru oluyor ondandır.
Simdi yuzumu temizleme asamasi sonrasi 15 dk maske ile durdum. Ardindan 15 dk bekleyip nemlendirici surdum. Yatmadan cica sleeping mask nemlendirici de mi sursem. Felaket kurumus. Maske sonrasi hemen emdi o siviyi. Nemlendiriciyide surdugum gibi emdi

Son düzenleme:
Simdi yuzumu temizleme asamasi sonrasi 15 dk maske ile surdum. Ardindan 15 dk bekleyip nemlendirici surdum. Yatmadan cica sleeping mask nemlendirici de mi diesem. Felaket kurumus. Maske sonrasi hemen emdi o siviyi. Nemlendiriciyide surdugum gibi emdi
Ben gün içerisinde abdest alırken yüzümü yıkadığımda geriliyor. Güneş kremi kullanıyorum yetmiyor nemi🤦

Denedim,hic yaramadi bana. Bana kore urunleri olmayan seyler yaramiyor. Cosmed vs de iyi gelmedi. Okadar para harcadim Türkiyede 😂 isime yarayan kore Sheet maskeleri. Ucuz ucuza almistim ordan
Cream co nemlendiriciside güzel diyorlar onuda deneyebiliyirsin

Denedim,hic yaramadi bana. Bana kore urunleri olmayan seyler yaramiyor. Cosmed vs de iyi gelmedi. Okadar para harcadim Türkiyede 😂 isime yarayan kore Sheet maskeleri. Ucuz ucuza almistim ordan
O zaman bildiğinden şaşma. Cildin deneme tahtası değil.verim aldığın ürünlere devam et

X