Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

inşallah :KK5:

bir de gözenek için bir ürünü varmış ondan da sipariş ettim kullananların yorumları çok iyi, kullanayım bakalım
Benim gozenek derdime care olan su urundu

Harika birsey

:KK70: :KK70:

Glikolik asit + Nacinamide birlikte iyi çalışır. Haftada üç akşam kullanabilirsin. Bunları kullanırken başka bir şey kullanmaya gerek yok.
Çift aşamalı temizlik
Glikolik Asit
Niacinamide
Nemlendiri
aaa süpersiniz evet bu şekilde kullanayım, çok teşekkürler :KK60:

Eski halimi gordum sizde 😃
ya sormayın, zaten kendime bakmayı çok severim tüm maaşım bakım ve makyaj ürünlerine gider zaten bi de böylesi bi topik olunca bilmediklerimi de almaya başladım yandım ki ne yandım :KK70:

Benim gozenek derdime care olan su urundu

Harika birsey
teşekkürler, sipariş verdiğimi kullanayım eğer memnun kalmazsam bunu da denerim :KK60:

aaa süpersiniz evet bu şekilde kullanayım, çok teşekkürler :KK60:

ya sormayın, zaten kendime bakmayı çok severim tüm maaşım bakım ve makyaj ürünlerine gider zaten bi de böylesi bi topik olunca bilmediklerimi de almaya başladım yandım ki ne yandım :KK70:

teşekkürler, sipariş verdiğimi kullanayım eğer memnun kalmazsam bunu da denerim :KK60:
Kullaniyorsaniz ne ala ❤️ Ben almaya gecemedim henuz 🙈 Alip alip atmalarim bitince almayi da birakmistim ama bu sefer kesin hem alicam hem kullanicam 😌

Kullaniyorsaniz ne ala ❤️ Ben almaya gecemedim henuz 🙈 Alip alip atmalarim bitince almayi da birakmistim ama bu sefer kesin hem alicam hem kullanicam 😌
Ben öneriler neticesinde alıyorum bi süre kullanıyorum ama gözle görünür bi değişiklik göremeyince de çöpe atıyorum
aslında azıcık sabır göstersem şahane olacak muhakkak faydasını göreceğim ama o sabır yok ben de
çöpe attığım kozmetik ürünleri kimbilir kaç liralıktı :KK43:

Ben öneriler neticesinde alıyorum bi süre kullanıyorum ama gözle görünür bi değişiklik göremeyince de çöpe atıyorum
aslında azıcık sabır göstersem şahane olacak muhakkak faydasını göreceğim ama o sabır yok ben de

1669386377226.png

Benim de şöyle oluyordu, mesela bi urun icin magazaya giriyorum (temizleme jeli alacagim), gorevli ile sohbet halindeyiz tabi, kadin basliyor aslinda sizde su var su urun cok iyi gelir. Oyle ballandiriyor ki sanki satin alinca hemen benim cilt piril piril olacak :KK70:Bende de o sabir yok ama bi yerden baslamam gerekiyor, cabalamak hic yapmamaktan iyidir, belki dogru formulu tutturuz bu kez :KK36:

Benim de şöyle oluyordu, mesela bi urun icin magazaya giriyorum (temizleme jeli alacagim), gorevli ile sohbet halindeyiz tabi, kadin basliyor aslinda sizde su var su urun cok iyi gelir. Oyle ballandiriyor ki sanki satin alinca hemen benim cilt piril piril olacak :KK70:Bende de o sabir yok ama bi yerden baslamam gerekiyor, cabalamak hic yapmamaktan iyidir, belki dogru formulu tutturuz bu kez :KK36:
ayyy aynı benn :KK70:
hayır diyemediğimden ve mucize olacağına inandığımdan sanırım mağazadaki hanımlar ne verse alıyorum :KK70:

dediğiniz gibi burası sayesinde belki sabrı öğreniriz :KK60:

Geçen mağazadayım bir müşteriye ürün satıyor ama nasıl ballandırıyor kızı ikna etti alırdı ama çatladım orada. Nerdeyse kızın yanına gidip bunu alma işine yaramaz diyecektim. Cilt bu doğru ürünler kullanmak önemli. Maddiyatı geçtim manevi olarak çok ağır bir şey bu yaptığı

Geçen mağazadayım bir müşteriye ürün satıyor ama nasıl ballandırıyor kızı ikna etti alırdı ama çatladım orada. Nerdeyse kızın yanına gidip bunu alma işine yaramaz diyecektim. Cilt bu doğru ürünler kullanmak önemli. Maddiyatı geçtim manevi olarak çok ağır bir şey bu yaptığı
Gercekten bilmediginiz konunun cahili oluyorsunuz ve ne deniyorsa inandiriliyorsunuz bi sekilde 🤷‍♀️ Boyle dusununce belki de aldigimiz herseyi kullanmamamiz daha iyi olmustur, olmustur dimi 😌

Gercekten bilmediginiz konunun cahili oluyorsunuz ve ne deniyorsa inandiriliyorsunuz bi sekilde 🤷‍♀️ Boyle dusununce belki de aldigimiz herseyi kullanmamamiz daha iyi olmustur, olmustur dimi 😌

Aynen öyle. Ben de doğru ürünleri bulana kadar çok yanlış ürünler kulandım. Cilt bariyerimi bozdum. En sonunda doğru ürünleri buldum. Tam düzene oturtturmam 5 ayımı aldı. Şimdi yavaş yavaş cildimi toparlıyorum

Selam kızlar, topik açıldığından beri ara ara bakıyorum ama yazmak fırsatım olmadı. Bir süredir bölgesel sivilce sorunum var. Stresten oldugunu sanıyorum, bir de bazen kaşınıyor. İz kalmış, eşim söyleyince fotoğraf çekerek bakmak istedim. Siz de bir bakar mısınız? Bana uygun bir asit bir şey öneriniz varsa çok sevinirim.
20221125_230523.jpg
Yalnız bu bölgede sivilce var.

Selam kızlar, topik açıldığından beri ara ara bakıyorum ama yazmak fırsatım olmadı. Bir süredir bölgesel sivilce sorunum var. Stresten oldugunu sanıyorum, bir de bazen kaşınıyor. İz kalmış, eşim söyleyince fotoğraf çekerek bakmak istedim. Siz de bir bakar mısınız? Bana uygun bir asit bir şey öneriniz varsa çok sevinirim.
Eki Görüntüle 3166685
Yalnız bu bölgede sivilce var.
Pamuk şimdi gördüm mesajını döneceğim sana

Ben tekrardan zero balm aldim 😂
Bu sefer pembe yani tum ciltlere uygun olani ve yesil olani aldim. Yagli ciltlere uygun
Kokusuna bayildim. Hafif salatalik suyu kokuyor 🤭

Kizlar merhaba. Alisverisi nihayet tamamladim ama nasil bi de C Calcifer e sorun :KK70:

Cuma gununden beri sanirim sepetimde 50 urun falan vardi, sagolsun A'dan Z'ye hepsini inceleyip bana uygun olup olmadigindan tutun, markasina bazi markalarin avantajli fiyatlarina kadar herseyi ile ilgilenip beni kör kuyulardan cikardi 😍😍😍
Ne kadar tesekkur etsem az kalir, gercekten bu kadar iyi niyetli ve karsiliksiz yardimci olan cok az insan tanidim hayatimda ❤️❤️❤️

Sectigimiz urunlere gelirsek, rutin bakimin olmazsa olmazi gunes kremi ve temizleyici olarak cift asamali temizlik yapan burada da daha once onerdigi su urunleri sectik 👇
Screenshot_20221126-200250_Trendyol.jpg

1669375173453.png

2. Olarak cildimle ilgili temel sorun nem ve leke uzerinde calismak uzere She Vec markasinin serumlarini tercih ettik 👇
Screenshot_20221126-182925_Trendyol.jpg

Screenshot_20221126-182945_Trendyol.jpg

Screenshot_20221126-182910_Trendyol.jpg

X