Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Eklentiler

• IMG_20221115_202638.jpg
    IMG_20221115_202638.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 63
Şuan ki kullandığın nemlendirici yetmiyor diye düşündüm havalardan kuru kalıyor deyince ozaman sen bildiğin den şaşma cnm A Arrietty_
Saol kuzum. Ama bosladim ondan Birde. Ayrica -15dereceydi nerdeyse tum Aralikda. O yuzden de fazla fazla kurudu nemlendiricide surmeyince.

Kizlar selam ben de bir cilt bakim rutini olusturmak istiyorum ama neyi nasil ve ne zaman kullanacagimi bilmiyorum. Bana da yardimci olursaniz gerekli urunleri alip baslamak istiyorum🌺 Cildim siyah nokta ve sivilceye meyilli.

Kizlar selam ben de bir cilt bakim rutini olusturmak istiyorum ama neyi nasil ve ne zaman kullanacagimi bilmiyorum. Bana da yardimci olursaniz gerekli urunleri alip baslamak istiyorum🌺 Cildim siyah nokta ve sivilceye meyilli.
Öncelikle eczaneye gidip tam anlamıyla cildinizi öğrenip öyle başlamanızı tavsiye ederim nasıl bir cilt olduğunuz ortaya çıkarsa kolay yardımcı olurlar Nowaybabe Nowaybabe

Eklentiler

• images (22).jpeg
    images (22).jpeg
    9,8 KB · Görüntüleme: 49

Eklentiler

• IMG_20230119_175558.jpg
    IMG_20230119_175558.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 53
Akşam rutinim
Foreo ile yüzümü yıkadım
Kırmızı serum sürdüm
Hyalüronik asit serum sürdüm
Gözaltı serumumu sürdüm
Salyangoz gözaltı kremimi sürdüm
Salyangoz kremimi sürdüm

Gece rutinim yağ bazlı temizleyici bioderma temizleyici nemlendirici ve gece kremini sürdüm

Umarim cnm bunun nemlendiricisinide istemeyi düşünüyorum eczaci onuda önermişti Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem
Sonunda aldım binbir işkenceyle gittim kendim aldım lanet olasicalar getirmediler kullandım bugün bakalım önce bunu bitircem sonra ceraveye baslicam bakalım hangisi daha iyi gelecek bana kizlar Kova hatunu Kova hatunu B bensimo Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem S Skinkeyrlover Bearhug Bearhug noegthy noegthy selennn selennn Ahuu14 Ahuu14 yesa yesa Beyondparadise Beyondparadise
Gülle güle kullan:super: nemlendiricisi de güzeldir

X