Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Arkadaşlar kendi kendime ağda yaptım, bir yerin üstünden birkaç kere geçtim beceremeyince. Orası morarmış. Poşetin içine buz ve su koyup orada beklettim. Başka ne yapabilirim? Normale döner değil mi?

Arkadaşlar kendi kendime ağda yaptım, bir yerin üstünden birkaç kere geçtim beceremeyince. Orası morarmış. Poşetin içine buz ve su koyup orada beklettim. Başka ne yapabilirim? Normale döner değil mi?
Cica lı krem varsa ondan sürebilirsin

Bu aksam halim yok

Cok mini bir aksam rutini oldu
Zero balm
Heimish all clean foam
Mixsoon bean essence
Hada labo Hyaluronic Acid Lotion ( ben bunu nemlendirici diye kullaniyordum yahu. Sutumsu tonikmis ya
Mary may sleeping mask

Okadar da mini degilmis yinede rutin

Akşam rutinim

Liacape yağ bazlı temizleyici
Piu temizleme jeli
Luvit centellalı tonik

Jeuvenille resveratrol serum
New lab collagen+peptit serum
She vec azeleaik kren

Ben bu gün hafiften garip gibiydim, sabah rutini yapmadım, evde güneşten Kaçıp durdum mecburen.

Akşam rutinim

Liacape yağ bazlı temizleyici
Piu temizleme jeli
Luvit centellalı tonik

Jeuvenille resveratrol serum
New lab collagen+peptit serum
She vec azeleaik kren

Piu markasından memnun musunuz?

Ben bu gün hafiften garip gibiydim, sabah rutini yapmadım, evde güneşten Kaçıp durdum mecburen.

Piu markasından memnun musunuz?
Memnunum. Salisilik asitli yüz yıkama jeli bu. Yazın asitli temizleyici kullanıyorum rutinde haftada 4. Çünkü yazın cildim yağlanıyor ve sivilce çıkarma potansiyeli oluyor

Memnunum. Salisilik asitli yüz yıkama jeli bu. Yazın asitli temizleyici kullanıyorum rutinde haftada 4. Çünkü yazın cildim yağlanıyor ve sivilce çıkarma potansiyeli oluyor
Deli fikirlerini dolaşıyor aklımda. Onun nemlendiricisini mi alsam diye )) ama 2.ürün 1 tl yapmışlar, 2 ürün almaya elim gitmiyor ))

Onu görmedim ben ama leke ve akne karşıtıysa şans verilebilir. en kötü vücuduna kullanırsın
Bunu da gelecek aya sektireyim o zaman.Geçen ay başladım cilt bakımına, evde hiçbir şey yoktu, birden aldım, böyle durmadan alırsam kocam korkak Cilt bakımına taktım bir az, psikolojim bozulmuş sanıyor, tedirgin

Temel adımlarla ilerle bir süre o zaman. Sonra yavaş yavaş eklersin rutinine

Yüzümüz kil maskesi yaptım, yanıyorum a dostlar. Geçen kili azıcık sürmüştüm hiçbir şey hissetmedim. Şimdi yakıyor. Umarım zararı dokunmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…