Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

İyi akşamlar. Kaç zamandır bakımımı yapamıyorum maalesef. Ama kafamda fikirler Dönüp duruyor. Haftaya günlere bölüp öyle farklı rutinler oluşturmak istiyorum. 2 gün c vitamini, 2 gün Leke karşıtı, 1 gün retinol, 2 gün Bariyer güçlendirici ya da yatıştırıcı. Bir az bu konuları araştıracağım, bakalım çıkabilir miyim işin içinden.

İyi akşamlar Retinol kullancaksanız gündüzleri 2 saatte bir güneş kreminizi yenilerseniz iyi olur dışarı çıkmasanız bile sürün bence

Retinol kullanma onun yerine peptit serum kullan. Retinolü kışın kullan yazık sıkıntılı

Merhaba hanımlar. Saç dökülmesi için uyguladığınız bakımları yazar mısınız? Doktorumun verdiği spreyleri yıllardır düzenli kullanıyorum ama bakımla da desteklemek istedim bunu. Son zamanlarda dökülmem daha da arttı maalesef :/ Link vermek yasak mı bilmiyorum o yüzden isimlerini yazayım matsu moisturizing özel yoğun nem maskesi ile matsu luxeoil argan saç bakım yağını kullanan var mı, önerir misiniz? İnstagramda takip ettiğim bir hesap önermişti ama alıp almamakta kararsız kaldım. Nasıl durduracağım bu dökülmeyi tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Kan değerleriniz baktırdınız mı?

Normal çıkmıştı, benimki genetik dökülme maalesef.
Benim de dönemsel dökülmelerim oluyor. Şampuan + saç kremi azaltıyor. Bir de Kolajen'e başladığımdan beri baya azaldı. Şu ürün de saç dökülmesi için iyi . Bi araştırın isterseniz bunu

Şampuan olarak bitkisel Dr önerisi ile aldığım sampuani kullanıyorum ama krem, maske kullanmiyorum. Hangi saç kremini kullanıyorsunuz? Maske işe yarar mı yoksa daha mi kötü etkiler kararsiz kaldım.
Kolajene ve bu ürüne bir bakayım. Teşekkür ederim

Saç derinize ne olursa olsun maske sürmenizi önermem ne kadar yıkarsanız da illa kalıyor dip kısımlarda

Maske kötü etkilemez bence. Hy kullanan bile var saç diplerine

Saç derinize ne olursa olsun maske sürmenizi önermem ne kadar yıkarsanız da illa kalıyor dip kısımlarda
Peki önerdiginiz başka ürünler var mı? Doktorun verdiği ilaçlar dışında; sosyal medyada sık sık gördüğüm için aldığım ürünler oldu. The fair'in keratin, biotin serumu. Bu iki serumla henüz yeni başladım ama Licapenin ve la Rachel in yağ veya normal bakım serumları var onları da son zamanlarda sık sık görmeye basladim. Saçım zaten sorunlu olduğu için bakım yapacağım derken daha da kötü yapmak istemiyorum. Bunlar nasıldır acaba, bir bilginiz var mı?

Benim saçlarım arasız çok işlem gördü nerdeyse platine kadar açtılar ona rağmen bakımlarla baya toplamıştım saçımı sağlıklı duruyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…