Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

C vitaminin çok çeşidi var . Bak bu da C vitamin

L-ASKORBİK ASİT

TRANEXAMİC ASİT ( C vitamini ile anlaşamadıysa cildin bununla anlaşabilir)

Aman canım sen de tabi ki kendine de alacaksın

Yalnız cildim çok iyi bu aralar. Ben 2 aydır collagen de kullanıyorum. İnanılmaz farketti biliyor musun. Bence sen de başla
Icmeli seylerden tiksiniyorum
Alcam tabi annem tek al belki iyi degildir dedi.
Yok kizzz kore urunu bu. Gozum kapali alirim dedim

Herkese selamlar ben şu an 21 haftalık hamileyim ve cilt bakımı için size ihtiyacım var. Yüzüm normalde de sivilceye meyilli. Hamilelikten önce tek tük cıkıyordu. Hamilelikte sivilcelerim inanılmaz arttı. Leke problemimde var maalesef bana önerebileceğiniz yüz yıkama jeli, nemlendirici ve serumlar nelerdir acaba?

Not: güneş kremi kullanıyorum.

Selam
Ben cok pahaliyim. Kore urunleri disinda bana birsey yaramadigi icin hep ordan ornek veririm. Sadece gunes kreminiz hamilelik icin uygun mu emin olun demek istedim

Selam
Ben cok pahaliyim. Kore urunleri disinda bana birsey yaramadigi icin hep ordan ornek veririm. Sadece gunes kreminiz hamilelik icin uygun mu emin olun demek istedim
bu iki güneş kremini kullanıyorum ama sivilce onlardan dolayı olmuyor.

Eklentiler

• 55EEA32F-55DF-48FF-91BF-8A0732E8E7E6.png
    294,4 KB · Görüntüleme: 40
  • BF14684F-448B-4030-84A1-7DEA19DB4F86.png
    278,2 KB · Görüntüleme: 30

Şöyle söyleyeyim bu kremler size uygun değil. Sizim mineral filtreli güneş kremi kullanmanız lazım. Licape ve Mia Kimyasal fitreli güneş kremi ve kullanmayın bunları. Bunlar cilt tarafından emiliyor ve uygun değil

C vitaminin çok çeşidi var . Bak bu da C vitamin

L-ASKORBİK ASİT

TRANEXAMİC ASİT ( C vitamini ile anlaşamadıysa cildin bununla anlaşabilir)

Rimu health ve jeuvenile markalarından da serum almıştık onlara ne zaman başlayacağım

yagmurcicegii

Güneş kremi kullandığınız için cildiniiz akşamları çift aşamalı temizlemeniz lazım. Licape kullanmışsınız o markanın yağ bazlı ve su bazlı temizleyicilerini alabilirsiniz.. Akşamları mutlaka bunu yapın.

İlk önce yağ bazlı ile yıkıyor sonra da köpükle yıkıyorsunuz cildinizi

Lekeler için bunları kullanabilirsiniz.

Nemlendiricileri Hyalüronik Asit ile birlikte kullanabilirsiniz. Serum Yine Mia olur Rimu Healts olurDoa Kozmetik olur farketmez.
Nemledirici olarak şunlar olabilir

Güneş kremi olarak şunlar olabilir

Eklentiler

• 1689768145713.png
    269 KB · Görüntüleme: 27
  • 1689768128934.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 29
Bu ürünlerin hepsini hamilelikte kullanabilirim değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…