Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Claderm. 10 dk tutup yıkadım. Zaten kil maskeleri hafif yakıyor galiba,öyle duydum, ben bir az cazgırım ağrı konusunda, ağrı direncim çok düşük.
Claderm en fazla taş çatlasın 4 dk tutmalısın. Çok güçlü bir kil maskesi o. Benim cildim alışkın olduğu halde 4 dk tutarım

Ben direk biraktim onu kulanmayi. C Calcifer in yaptigi gibi 4dk ile dene haftaya. Yine ayni sekilde olursa basks kil maskelerine yönel 🥹
Geçen hafta da yaptım aynısından ama daha ince tabaka sürdüm. Bu sefer kalın sürdüm diye oldu herhalde anlamadım. Ama geçen sefer de yararı olmamıştı, bu gün Siyah noktalara iyi geldiğini fark ettim. Ortayı tutturmam lazım. 🤣🤣

Aldigim 4 urunden biri geldi.

Axis y nin dark spot serumu.
Anneme ne zaman kullanmasini anlatiyorum.
Allahim krizlere girdim. Okadar urun verdim hala sabah gül suyu kullaniyor (tonik yerine) ,gunes kremi surmuyor 🤦
2 adet Vichy nin sprey gunes kremini almistim cocuklar okulda kullansin diye. Birini verdim anneme. Hic kullanacagini sanmiyorum ama 🥲

Ayda 1 kullaniyorum bunu. Bu aksam kullanasim geldi . Hadi bismillah

Eklentiler

• 1000008427.jpg
    1000008427.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 59
Gece rutinim

Heimish all clean balm
Missha deep clean foam cleanser
Kaine kombucha tonik
Missha time revolution esans
Manyo galactomy niacin esans
Missha madecosside serum ampul

Missha Vita c krem
Bir k beauty seven daha 👋

Kaine in urunlerini merak ediyorum. Begendiniz mi siz?

Selam bebekler geçen gün hamile olduğumu ve cilt bakımı hakkında yardım istediğimi söylemiştim. Sizlere bir sorum/isteğim daha olacak. Daha öncede söylemiştim yüzüm zaten sivilceye meyilliydi hamilelikte doldu. Bugün üç sivilceyle birden uyandım üstelik ağrılı. Bunlara ne sürebilirim? Napabilirim? Uçları beyaz oluyor yüzüme bir şeyler sürmek istemiyorum ve işe gidiyorum o şekilde çok kötü duruyorlar. Bir yardım edinnnn

Selam bebekler geçen gün hamile olduğumu ve cilt bakımı hakkında yardım istediğimi söylemiştim. Sizlere bir sorum/isteğim daha olacak. Daha öncede söylemiştim yüzüm zaten sivilceye meyilliydi hamilelikte doldu. Bugün üç sivilceyle birden uyandım üstelik ağrılı. Bunlara ne sürebilirim? Napabilirim? Uçları beyaz oluyor yüzüme bir şeyler sürmek istemiyorum ve işe gidiyorum o şekilde çok kötü duruyorlar. Bir yardım edinnnn

Düşük oranlı C vitamin kullanabilirsiniz. %4 ya da %5 gibi. Haftada 3 4 gün kullanmanız yeterli olur

Nemlendiricim bitti 😂 siparis ettigim gelmedi.
Aksam uyku maskesi surerim de sabah ne surecegim yahu.

Rutin oncesi bu ay bitenleri yorumlayim 😝

Nemlendiricim geldi 🤭

Yeni bir sabah rutini olusturacagim. Kullandiklarim bitti.

Heimish all clean green foam i kullandim . Yuzumu kurutuyor 😐 zaten hediye gelmisti. Normalde ilgimi ceken bir urun degildi

Cosrx snail mucin esansi herkesde iyi gelir bana hic etkisi olmadi. Daha cok glass skin icin almistim

Benton snail bee Ultimate serum+. Cildi guclendirmek ve cizgilere karsit almistim. Guzel bir serum. Tekrar almayi dusunmuyorum ama.

Son olarak Some by mi Propolis b5 nemlendiricisi. Cildim hassas diye aldim. Fakat bal kokusu beni benden alda. Tiksine tiksine bitirdim kremi 😁

Eklentiler

• 1000008514.jpg
    1000008514.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 51
Nemlendiricim geldi 🤭

Yeni bir sabah rutini olusturacagim. Kullandiklarim bitti.

Heimish all clean green foam i kullandim . Yuzumu kurutuyor 😐 zaten hediye gelmisti. Normalde ilgimi ceken bir urun degildi

Cosrx snail mucin esansi herkesde iyi gelir bana hic etkisi olmadi. Daha cok glass skin icin almistim

Benton snail bee Ultimate serum+. Cildi guclendirmek ve cizgilere karsit almistim. Guzel bir serum. Tekrar almayi dusunmuyorum ama.

Son olarak Some by mi Propolis b5 nemlendiricisi. Cildim hassas diye aldim. Fakat bal kokusu beni benden alda. Tiksine tiksine bitirdim kremi 😁

Kore sana hizmet ediyor resmen dlkgkjdfg

X