Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

c vitamini ile kombinasyonu tamam da Niacinamide ile birlikte kullanma

Bir akşam Azealıc asit + c vitamini
Bir akşam Niacinamide

Böyle dene
Tamamdir. Sabah ki attigim urunlerin hepsi bitmek uzere. Maske 1 kullanimlik kaldi. Oburleri 1 ay idare eder

Aksam rutinimide atayim. Sonra asitlere tekrar goz atayim iyice arastirip.
Niacinamide 1 ay daha yeter herhal

BKırmızı peeling ekledim rutine. Oranı düşük olduğu için yazın kullanabiliyorum %10 oranında.
Yazın Retinol kullanamadığım için Peptitlerle desteklemeye çalışıyorum
C Calcifer canım seninle konuştuktan sonra jeuvenille serumlara baktım. Flaş indirimdeymiş, indirim kuponu da verdi 3 serumu tanesi 80 tlden aldım
Bugün geldiler, bu serumları rutinin neresine koyayım ben, günde 1 kez mi yapayım?

oo çok iyi almışsın. Neler aldın canım

Canım kışın aldıklarım duruyor, sadece peptid anti ageing serumdan aldım. Yazın da olur dediğin için 3 tane aldım

Akşamları kullanabilirsin. Diğer serumlarla sıkıntısı olmuyor onların. İkisini birlikte kombinasyon yapıp haftada 3 4 kullanabilirsin ya da bir akşam bir bir akşam biri olacak şekilde de olur

Ya hof ya hoofff
Buraya gelip de yüzüm ile ilgili olumlu yorum yazdıktan ertesi gün yüzümü korkunç sivilceler bastı Ağlamak istiyorum artık.

Skin1004 ve make prem i aldim. Esime evlilik yildonumu hediyesi alirken onlarida araya skstirdim
Benimki akilli dusunurse, cilt bakimi icin ne istersin diye sormali

Bu senenin son urunleri. Insallah amin Eki Görüntüle 3258031
6 Haziranda bunu demisim
18 temmuz iki urun daha aldim

Manyo nun faydasi :
Öne çıkan özellikler
› Cildin, ışıl ışıl ve daha berrak görünmesine katkı sağlama
› Doğal içerikleriyle cilt tabakasını güçlendirme
› Cilt dokusunu yenileme
› Kırışıklıkların görünümünü azaltma

ÖZELLİK
Bifidalacto Kompleksi (Bifida Ampul Kompleksi), % 90'ında Bifidobakteri ve Lactobacilli enzimleri, Adenosin, Galaktomiler ve Niasinamid'den (fermente pirinç maya özü) oluşan sihirli bir yaşlanma karşıtı özdür. Bu mucizevi ürün, cilt hücrelerini yeniler, koruyucu cilt tabakasını güçlendirir, kırışıklıkları ve cilt tonunu etkili bir şekilde iyileştirir.

Mixsoon ise :
yoğun nemlendirme ve beslenme sağlarken ölü cilt hücrelerini temizleyen ve gözenekleri temizleyen cildinizi nazikçe eksfoliye eden bir esansdir.

Hasarlı cildi koruduğu ve cilt bariyerini güçlendirdiği bilinen Fermente Fasulye Özü (amino asitler) ile formüle edilmiştir.

Son düzenleme:
Elimdekiler bitsin diye sabah ki rutinin aynisini aksam da mi devam etsem C Calcifer

Bu ikiside esans niyetine kullanilir anladim ben.

İşe yararsa paylaşırsınız, bende de güneş lekeleri var, canımı sıkıyor. Ben de atarım sepetime
Sen ucuzken al simdi. Yarin ne olur piyasa belli degil
Hep guzel yorumlari var bu kremini /serumun

Urun bu

Haha stokta bitmiş neyse gelince bakarım zaten ancaq bir haftaya kadar alabilirdim, fiyatı canımı çok yakmazsa

Ben kendi serumlarımı ablama verdim o da kendi serumlarini bana vermişti. Doa kozmetigin c vitamini iyi geldi gibi ama ablam bana verdiğinde içinde çok az kalmıştı ve bitti. Az önce doa kozmetikten c vitamini ve niasinamid sipariş verdik benim için. Bir de o markanın niasinamidini denemek istiyorum. İnşallah istedigim etkileri kısa sürede kolaylıkla görebilirim.

Anneme gunes lekeleri icin krem aldim. Peki ne yaptim?
Sepete birtanede kendim icin attim

Aman canım sen de tabi ki kendine de alacaksın

Yalnız cildim çok iyi bu aralar. Ben 2 aydır collagen de kullanıyorum. İnanılmaz farketti biliyor musun. Bence sen de başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…