Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Baktım şimdi topike, rutinler de yazılmış. Ben de yazayım)

Sabah
Garnier yüz temizleme suyu (memnun kaldım)
Licape tonik (bitsin değiştireceğim)
Nemlendirici (arko zeytinyağlı nem krem )
Güneş kremi (Solante. Koruyuculuğunu sevdim ama dokusunu sevemedim)

Akşam
Licape yağ bazlı temizleme (bitsin değiştireceğim)
Garnier köpüklü yıkama (idare eder,başkasını denerim bitince)
Tonik aynı
C vitamini (alldemo, eczanede önerdiler. İyi mi kötü mü bilemedim)
Nemlendirici

Facelab retinol (ekimde başlarım kullanmaya), Nemlendirici ve göz serumu alacağım. Gözaltımda genetik morluk var maalesef. The purest peeling de aklımda, alıp haftada 1 yaparım. Ha Claderm kil de aldım haftada 2 kere yapacağım, bitince aktardan normal kille devam ederim. Şimdilik planlarımda bunlar.

Son düzenleme:
Denemek istedigin okadar urun var ki
Hala temizleme jelinde karar veremedim. Heimish bitmek uzere. Sirf onun icin sabahlari sadece su ile yuzumu yikayip serum ve esanslara geciyorum direk .
Gunluk tonik de kullanmiyorum. Haftada 1-2 aha bha li tonik kullaniyorum aksamlari

Ben rutinine devam ediyorum aynen.

Bu arada havalar ısındığından beri Salisilik asitli yüz yıkama jeli kullanmaya başladım ben. cildim yağlandı baya çünkü

Bu arada havalar ısındığından beri Salisilik asitli yüz yıkama jeli kullanmaya başladım ben. cildim yağlandı baya çünkü
Bu sabah bende yagli cilt ile uyandim O yuzden maske ile basladim gune.

Dun bende surekli salisik asitli jellere bakmisim o yuzden de karar veremiyorum herhal

Son düzenleme:
Bu sabah bende yagli cilt ile uyandim O yuzden maske ile basladim gune.

Dun bende surekli salisik asitli hellere bakmisim o yuzden de karar veremiyorum herhal

Kırmızı peeling ekledim rutine. Oranı düşük olduğu için yazın kullanabiliyorum %10 oranında.
Yazın Retinol kullanamadığım için Peptitlerle desteklemeye çalışıyorum

En cok
Centella
Make prem
Abib uclusu arasinda kaldim

Eklentiler

• 1000008309.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 1000008307.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 1000008312.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 1000008314.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 1000008303.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 25
The purest in olan mi? Toz seklinde ?

yok canım enzim peeling değil. Senin kullanamadığın Aha - Bha Ben hiç enzim peeling kullanmadım nedense gerek yok gibi geliyor. Çünkü onun yaptığı işi yapan başka ürünlerim var

Vitrine koyarsın dghdkjg.

Kullandığın ürünlerden verim aldığını düşünüyor musun?
Sanki yuzumdeki asil sorunu cozemiyorum gibi.
Textured skin den kurtulamiyorum.
Siyah noktalar gitti. Cok cok yagli halide yok. Ama iste birsey eksik. Snail mucin guya bu sorunu cozerdi. Fakat Cosrx bende fayda etmedim. Baska esans aldim,o fayda eder umidi ile. Ama bunu bitirmek istiyorum once yoksa cöp olur

O pütürlü hali geçmiyor mu? Onun için asit kullanman lazım işte. cildin de rozalı olduğu için her asit iyi gelmiyor

O pütürlü hali geçmiyor mu? Onun için asit kullanman lazım işte. cildin de rozalı olduğu için her asit iyi gelmiyor
Yok gecmiyor
Azealic asid serumuna basladim. Bir aksam c vitamin serumu bir aksam niacamide serum ile birlikte kullaniyorum. Dogru mu yapiyorum yanlis mi?
Ne kullanmam gerek o goruntu icin onuda bilmiyorum. Cok hassas ciltim hemen kizariyor

Yok gecmiyor
Azealic asid serumuna basladim. Bir aksam c vitamin serumu bir aksam niacamide serum ile birlikte kullaniyorum. Dogru mu yapiyorum yanlis mi?
Ne kullanmam gerek o goruntu icin onuda bilmiyorum. Cok hassas ciltim hemen kizariyor
c vitamini ile kombinasyonu tamam da Niacinamide ile birlikte kullanma

Bir akşam Azealıc asit + c vitamini
Bir akşam Niacinamide

Böyle dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…