Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Her akşam niasinamid ve c vitamini kullanıyorum.She vec c vitaminini bıraktım onun yerine doanın c vitini kullanıyorum. Şimdilik her şey yolunda gibi
Ayy çok sevindim. Verim alıyorsun belli

Ayy çok sevindim. Verim alıyorsun belli
Yani kesin konuşmak istemiyorum çünkü ne zaman kesin konuşsam ertesi gün yüzüm sivilcelerle dolmuş oluyor.sjsjd şimdilik bu şekilde devam edeceğim sonra diğer serumları ekleriz diye düşünüyorum.

Yarın müşteri hizmetleri arayacağım 400 tl verdim(eczane de aldım bide İnternete baktım satış yerleri yarın detaylı öğrenirim bayiiliği varmi

Eczaneden aldıysanız sahte olmaması lazım. Bozulmuşta olabilir. Aldığınız eczaneye geri götün gösterin iade ya da değişin isteyebilirsiniz

Merhaba C Calcifer cildim için birkaç tavsiyene ihtiyacım var, yardımcı olursan sevinirim.
Yağlı ve lekeli bir cilde sahibim. Lekelerim için önereceğin ürünler var mı?
Bir de güneş koruyucu olarak hangi markayı önerirsin?

Merhaba,

Yaz aylarında olduğumuz için asitli içerikler kullanmanı tavsiye etmem.
Bioxcin yağlı ciltler için olan güneş kremi var matlaştırıcı etkili ona bakabilirsin ya da la roche nin var. Bunlar isteğini karşılayabilir.
Ayrıca lekeli ciltlere özel güneş kremleri var onlara da bakabilirsin.
akşamlar çift aşamalı temizlik mutlaka yapmalısın yağ bazlı su baslı olarak. ya da bu işlemi teke indiren ürünler e kullanabilirsin

Leke için arbutin, C vitamini ya da Azelaik asit
Gözenek için de Niacinamide kullanabilirsin

Haftada 3 kere akşamları niacinamide + arbutin kullanırsan lekelerine iyi gelir

haftada 2 kere mutlaka kil maskese yap ki yağ sebumunu dengede tutsun

Bahsettiğin ürünleri direkt eczaneden mi alayım? Online alışveriş sitelerine pek güvenmiyorum.
Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim

Bahsettiğin ürünleri direkt eczaneden mi alayım? Online alışveriş sitelerine pek güvenmiyorum.
Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim

Online sitelerden markaların kendi satıcılılarından alabilirsin güvenle. Bir kaç marka vereyim sana

Jeuvenillie bu marka bu ara flaş indirime giriyor çok uyguna geliyor
she Vec
Rimu Health
The Purest
Ludıta
The Fair

"Fon The Napi" markalı bir leke serumu var onu da kullanabilirsin çok etkili

İyi günler herkese. :) Cilt bakımıyla ilgili bilgilendirilmeye ihtiyacı var benim de, yardım edin lütfen ))
Öncelikle 31 yaşıma kadar hiç böyle şeylere ilgilenmedim maalesef. Cildin normal, şansıma kendiliğinden yumuşacık. Ama kendi cahilliğim sonucu güneş lekeleri + su çiçeğinden kalma çukurlar oluştu. Bir aydır cilt bakım rutinine başladım hafiften, hangi ürünleri iyi, cildime uyaraq daha bilmiyorum. Şuan nemlendirici konusunda kararsızım. Hangi nemlendiricileri önerirsiniz? Nivea, Garnier nemlendiricilerine güvensem mi bilemiyorum. Loreal Kozmetik diye çekiniyorum, Piu, Maruderm çoğu kişide sivilcelenme yapmış galiba. Şuan birçok ürün almam gerektiği için bahalı ürünlere de bütçem yetmez. Bana ne önerirsiniz?

Cildinizde şikayetçi olduğunuz nedir. Yani bakım olarak ne yapmak istiyorsunuz. Yaşlanma karşıtı mı? leke mi? gözenek mi yoksa sadece rutin temel bakım mı?

Cildinizde şikayetçi olduğunuz nedir. Yani bakım olarak ne yapmak istiyorsunuz. Yaşlanma karşıtı mı? leke mi? gözenek mi yoksa sadece rutin temel bakım mı?
Bir az Siyah nokta, hafif gözenek, esas şuan için leke giderici. Lekelerim gittikten sonra yaşlanma karşıtı. Ama yaşlanma karşıtı şimdi de olur. Leke için cildiyeye gideceğim, maalesef yaşadığım yerde cildiye yok.

Lekeli cilde sahipseniz evet doktora gidin ilk önce. Onun verdiği ilaçlarla cilt ürünleri bir arada kullanamayabilirsiniz.

Lekeli cilde sahipseniz evet doktora gidin ilk önce. Onun verdiği ilaçlarla cilt ürünleri bir arada kullanamayabilirsiniz.
Şuan için maalesef doktor kalıyor. Sadece nemlendirici önerisi bile yeter bana )) lekelerim de senelik güneş lekeleri, şimdilik çok takmamaya çalışıyorum.

Şuan için maalesef doktor kalıyor. Sadece nemlendirici önerisi bile yeter bana )) lekelerim de senelik güneş lekeleri, şimdilik çok takmamaya çalışıyorum.

Güneş kremini ihmal etme mutlaka kullan. Cildini de akşamları çift aşamalı temizlik ile temizle. Yani ilk önce yağ bazlı sonra su bazlı temizleyici ile. Ya da bunu teke indiren ürünlerle

Cerave, Bioderma, jeuvenille, facelab bunlara bakabilirsin nemlendirici olarak

Aynen bir aydır yukarıda dediklerinizi uyguluyorum,tabi yaş olarak gecikdim bayağı, yapacak bir şey yok. Nemlendirici dediklerinizden seçerim o zaman. Bir aydır karar veremiyordum.

Aynen bir aydır yukarıda dediklerinizi uyguluyorum,tabi yaş olarak gecikdim bayağı, yapacak bir şey yok. Nemlendirici dediklerinizden seçerim o zaman. Bir aydır karar veremiyordum.

50ml boyuttakilerden alabilirsiniz. Şu markaya da bakabilirsiniz. Su bazlı nemlendircisi. Yaz için uygun ağırlık yapmaz yüzünüzde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…