Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

skinmaster çok düşük yüzdeli bir c vitamini çok çok başlangıç seviyesi yüzde üç falan o yüzden ahım şahım bir etkisi de yok malesef ama zararı da olmadı cildime. Ben ilk maruderm ile başladım o yüzde on ikiydi ve çok ağır geldi bana kistik sivilce döktüm maalesef, sonra alışmak için buna geçtim. Korkumdan azar azar artırarak gidiyorum mia klinika da yanılmıyorsam c vit oranı yüzde 7 ya da 8 civarı.
Bakalım bununla anlaşabilecek miyim yapısı falan skinmaster la aynı etkilerini kullandıkça güncellerim.
Ama daha önce yüzde on ve üzeri c vit kullananlara bu iki marka da çok hafif gelir bence 🥲
Canım saf c vitamini değiller o zaman değil mi?ben the purestin c vitaminini kullanıyorum birkaç yerde saf c vitamini diye okumuştum doğru mu?

Celenes bitince bu markanın yıkama jelini denicem bugün temizleyince yüzümü göz bölgem de kaş da kızarıklık oldu akşamda aynı şekilde olunca şüphelendim bitsin ya bunu alcam yada marudermninkini alcam bakalım selennn selennn
Cildiniz egzamaya meyilli olabilir bir süre asitli ürün kullanmayın bence hatta fiddy de yapmayın.

Sabah cilt bakım rutini yapıldı, bugün lazer epilasyonumun 2. seansıydı yeni eve geldim kolajenimi içer cilt bakımına başlarım

Teşekkürler biliyorum bu siteyi bu sitede bu marka yok ama Justin Beauty sitesinde satılıyor. 20 ml deneme boyu 79 TL şuan alıp denesem mi acaba
İyice araştırıp almanı tavsiye ederim..ve evet küçük boyunu al ki boşuna paran gitmesin..eğer cildine iyi gelirse büyük boyunu alırsın

İyice araştırıp almanı tavsiye ederim..ve evet küçük boyunu al ki boşuna paran gitmesin..eğer cildine iyi gelirse büyük boyunu alıp
Bu sene yaz da dahil sadece bariyer onarıcı ürünler kullanmayı düşünüyorum, seneye cildimi retinol ve c vitaminine hazırlamak için

Canım saf c vitamini değiller o zaman değil mi?ben the purestin c vitaminini kullanıyorum birkaç yerde saf c vitamini diye okumuştum doğru mu?
Skinmaster türev bildiğim kadarıyla ama mia klinika saf form olan l askorbik olması lazım purest da öyle canım o da saf. Ben purest hiç denemedim çünkü bir anda yüzde ona çıkmak istemedim yüzde üçten sonra alıştıra alıştıra gidiyorum bakalım 🫣

Skinmaster türev bildiğim kadarıyla ama mia klinika saf form olan l askorbik olması lazım purest da öyle canım o da saf. Ben purest hiç denemedim çünkü bir anda yüzde ona çıkmak istemedim yüzde üçten sonra alıştıra alıştıra gidiyorum bakalım 🫣
Aslında yaptığın normal ben hep yüksek olarak başladım sadece retinalde en düşükle başladım o bitince en yükseğine geçicek alıştı artık

X