Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

İnşallah canım Ağustos ayından beri istiyoruz ama henüz olmadı ☺️ hakkımızda hayırlısı artık hemen olmayacak gibi görünüyor ben de akışına bıraktım olursa olur kafasındayım dediğin gibi açıp kullanacağım olmadı zaten hamilelik işini beklersem sonra emzirme dönemi falan derken skt geçecek her türlü çöpe gidecek ürün en azından kullandığım kadar kullanırım 😅
Bencede canım

Kızlar estee lauder advanced night repair kullanıp memnun kalan var mı? Cidden farklı bambaşka muadili olmayan bir ürün denilebilecek kadar iyi mi?
Ben çok merak ettiğim için göz serumu ile birlikte indirimden aldım. Daha bitmedi ama sürünce ve ertesi günkü etkisini seviyorum. Tabi hangi ürün olursa olsun tek şişede etki göstermez

Ben çok merak ettiğim için göz serumu ile birlikte indirimden aldım. Daha bitmedi ama sürünce ve ertesi günkü etkisini seviyorum. Tabi hangi ürün olursa olsun tek şişede etki göstermez
Süper 🤩 indirimde yakalamak şahane olmuş. Kesinlikle cilt bakımında olumlu etkiler hep uzun vadede görünüyor 🥲
Umarım uzun vadede de yüksek performanslı bir ürün olur 💙🙏🏻

Süper 🤩 indirimde yakalamak şahane olmuş. Kesinlikle cilt bakımında olumlu etkiler hep uzun vadede görünüyor 🥲
Umarım uzun vadede de yüksek performanslı bir ürün olur 💙🙏🏻
Amin inşallah ☺️ ben en çok etkiyi verimi Kore ürünlerinde aldığımi farkettim şimdiye kadar 24896434 marka ve ürün kullandıktan sonra kendimde kıyas yapıyorum 😀

Amin inşallah ☺️ ben en çok etkiyi verimi Kore ürünlerinde aldığımi farkettim şimdiye kadar 24896434 marka ve ürün kullandıktan sonra kendimde kıyas yapıyorum 😀
Ben de aynı şeyi düşünüyorum 🥹
Türk markaları da dahil başka ülke alternatifleri olması çok güzel tabii ki denemeyi de seviyorum ama Kore markaları kadar etkili bir marka henüz keşfedemedim. New Lab Skinmaster Doa Maruderm vb markalar benim cildimde ya ne iyi ne kötü hiçbir etki yapmadılar ya da kötü etki bıraktılar. She Vec ürünlerini yeni deniyorum ama sanki ilk defa bir yerli markayı biraz seviyor gibiyim 🫶🏻 yine de kesin konuşmak için erken yeni başladım ürünlerini kullanmaya umarım Kore markaları kadar güzel etkileri olur 🥹💙🤞

Gece rutini

Çift aşamalı temizlik
Tonik
Ginseng serum
Peptit krem
Göz kremi

Bugün dolunay çalışması yapacağım için uyanık kalmam gerek o yüzden çay yok 🥹🫶🏻🧘‍♀️

skinmaster çok düşük yüzdeli bir c vitamini çok çok başlangıç seviyesi yüzde üç falan o yüzden ahım şahım bir etkisi de yok malesef ama zararı da olmadı cildime. Ben ilk maruderm ile başladım o yüzde on ikiydi ve çok ağır geldi bana kistik sivilce döktüm maalesef, sonra alışmak için buna geçtim. Korkumdan azar azar artırarak gidiyorum mia klinika da yanılmıyorsam c vit oranı yüzde 7 ya da 8 civarı.
Bakalım bununla anlaşabilecek miyim yapısı falan skinmaster la aynı etkilerini kullandıkça güncellerim.
Ama daha önce yüzde on ve üzeri c vit kullananlara bu iki marka da çok hafif gelir bence 🥲

Anladım ben marka arayışına devam o zamanın

Cunku purest ile başladım yüzde 10 du bayaa iyi gelmişti aslinda. Ya da ona döneyim artk

Günaydın
Yüzümü yıkadım
Tonikledim
Nemlendirici ve güneş kremi sürdüm

Bu arada watsonsda yaşlanma karşıtı ürünlerde indirim var.

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-07-09-52-10-501_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-07-09-52-10-501_com.miui.gallery.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 35
Ben de yeni başladım işe yarayacak mı bilmiyorum. Evden çalıştığım bir işim vardı ve bu süre zarfında mesai kavramı yok olmuştu gece dörde kadar uyuyamıyordum uyku düzenim her şeyim karıştı yani istifa ettim sonunda ve şimdi kendime yeni bir düzen kurmaya çalışıyorum. Ama beden alışmış o saate kadar uyanık olmaya ve beyaz ışığa maruz kalmaya yatağa yatsam da dönüp duruyorum sabaha kadar
İşe yaramazsa çaylar ben de deneyeceğim melatonini çare bulmam lazım hiç sağlıklı değil çünkü 🥹🥹🥹
Sabah erken kalkın akşam mecburen erken yatarsınız

Aynen öyle home office eğer bir yere bağlı çalışıyorsan işkence gibi bir şey çünkü seni evde yatıyor sanarak normalin iki Katı iş yüklüyorlar. Kendi işinin patronu isen saatleri sen belirliyorsan bir yere bağlı değilsen o zaman güzel ancak 👍
Önerin çok teşekkür ederim 💙 aslında benzer bir şey yapmaya çalıştım ama alarm ile uyanamıyorum asla bir şekilde uyandım diyelim sabah erken kalkmış olsam bile yine geç saate kadar uyuyamıyorum yatağa giriyorum dön sağa dön sola yine uyuyamıyorum. İlla saat üçü geçecek garip bir durum psikolojik mi çözemedim 🥹 sabahları yogaya başlarım yeniden belki dediğin gibi hareket edersem iyi gelebilir ama önce alarmı duyunca kendimi kaldırabilme işini de çözmem lazım kapatıp uyuyorum her seferinde 🤣
Akşam biraz hareket yapıp yorulsanız olur sanırım, hani hemen olmaz belki ama düzene girer diye düşünüyorum

Canım saf c vitamini değiller o zaman değil mi?ben the purestin c vitaminini kullanıyorum birkaç yerde saf c vitamini diye okumuştum doğru mu?
Saflığının yüzdesiyle alakası yok aslında, C vitamininde saf form ve türev form var. Türev formlar daha az irritasyon yaptığı için daha güvenli özellikle yeni başlayanlar için. Mesela ethyl ascorbic asit C vitamininin bir türevidir. Lascorbic asit yazıyosa saf C vitamini vardır o üründe

X