Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Bu akşam aktif rutinim vardı 🫶🏻

Çift aşamalı temizlik
Hyaluronic Tonik
Bha serum
Mizon nemlendirici
Göz kremi

Uyku getirmesini umduğum bitki çayım ve
Kapanış 😶‍🌫️😴😴

çaylar bana fayda etmiyor melatonin kullanmayı düşünüyorum
Ben de yeni başladım işe yarayacak mı bilmiyorum. Evden çalıştığım bir işim vardı ve bu süre zarfında mesai kavramı yok olmuştu gece dörde kadar uyuyamıyordum uyku düzenim her şeyim karıştı yani istifa ettim sonunda ve şimdi kendime yeni bir düzen kurmaya çalışıyorum. Ama beden alışmış o saate kadar uyanık olmaya ve beyaz ışığa maruz kalmaya yatağa yatsam da dönüp duruyorum sabaha kadar
İşe yaramazsa çaylar ben de deneyeceğim melatonini çare bulmam lazım hiç sağlıklı değil çünkü 🥹🥹🥹

Sabah rutini
Gözlerimi göz solüsyonu ile yıkadım (çünkü alerji)
Yüzümü sadece suyla
Tonik
C vitamini (Skinmaster dün bitti bugün Mia Klinika yı açtım inşallah anlaşabiliriz 🤞)
Peptit krem
Göz kremi
Güneş kremi 💙

Ben de yeni başladım işe yarayacak mı bilmiyorum. Evden çalıştığım bir işim vardı ve bu süre zarfında mesai kavramı yok olmuştu gece dörde kadar uyuyamıyordum uyku düzenim her şeyim karıştı yani istifa ettim sonunda ve şimdi kendime yeni bir düzen kurmaya çalışıyorum. Ama beden alışmış o saate kadar uyanık olmaya ve beyaz ışığa maruz kalmaya yatağa yatsam da dönüp duruyorum sabaha kadar
İşe yaramazsa çaylar ben de deneyeceğim melatonini çare bulmam lazım hiç sağlıklı değil çünkü 🥹🥹🥹

Home ofis çalışmak çok zor bizde pandemi kapanışlarında bu şekilde çalıştık evdesin diye etrafındakiler çalıştığının farkında değil ev işine yetiş sonra akşam sabaha kadar veri girişi yap falan bende çok zorlandım
Sonra sabahın körüne alarm kurdum YouTube da ısınma hareketleri diye geçiyor kalktım onları yaptım sonra biraz başka hareket ekledim peşine kahve diyet kahvaltısı ekledim çok sürmedi uykum düzene girdi geri yatmayınca (ki zaten insanın uykusu ciddi açılıyor) sanada bunu tavsiye ederim

Sabah rutini
Gözlerimi göz solüsyonu ile yıkadım (çünkü alerji)
Yüzümü sadece suyla
Tonik
C vitamini (Skinmaster dün bitti bugün Mia Klinika yı açtım inşallah anlaşabiliriz 🤞)
Peptit krem
Göz kremi
Güneş kremi 💙

C vitamini skinmaster nasildi .
mia klinika nasıl

Yorum yapabilir misiniz

Ben purest bitirdim Sonra facelab aldım

Bu bitince ne alırım bilmiyorum ikisi de idare eder çünkü iste budur diyemedim (tabii purest bi tık daha iyi)

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-06-20-48-46-268_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-06-20-48-46-268_com.android.chrome.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 46
Kullanmadım ama beğenen çok fazla
Celenes bitince bu markanın yıkama jelini denicem bugün temizleyince yüzümü göz bölgem de kaş da kızarıklık oldu akşamda aynı şekilde olunca şüphelendim bitsin ya bunu alcam yada marudermninkini alcam bakalım selennn selennn

Home ofis çalışmak çok zor bizde pandemi kapanışlarında bu şekilde çalıştık evdesin diye etrafındakiler çalıştığının farkında değil ev işine yetiş sonra akşam sabaha kadar veri girişi yap falan bende çok zorlandım
Sonra sabahın körüne alarm kurdum YouTube da ısınma hareketleri diye geçiyor kalktım onları yaptım sonra biraz başka hareket ekledim peşine kahve diyet kahvaltısı ekledim çok sürmedi uykum düzene girdi geri yatmayınca (ki zaten insanın uykusu ciddi açılıyor) sanada bunu tavsiye ederim

Aynen öyle home office eğer bir yere bağlı çalışıyorsan işkence gibi bir şey çünkü seni evde yatıyor sanarak normalin iki Katı iş yüklüyorlar. Kendi işinin patronu isen saatleri sen belirliyorsan bir yere bağlı değilsen o zaman güzel ancak 👍
Önerin çok teşekkür ederim 💙 aslında benzer bir şey yapmaya çalıştım ama alarm ile uyanamıyorum asla bir şekilde uyandım diyelim sabah erken kalkmış olsam bile yine geç saate kadar uyuyamıyorum yatağa giriyorum dön sağa dön sola yine uyuyamıyorum. İlla saat üçü geçecek garip bir durum psikolojik mi çözemedim 🥹 sabahları yogaya başlarım yeniden belki dediğin gibi hareket edersem iyi gelebilir ama önce alarmı duyunca kendimi kaldırabilme işini de çözmem lazım kapatıp uyuyorum her seferinde 🤣

C vitamini skinmaster nasildi .
mia klinika nasıl

Yorum yapabilir misiniz

Ben purest bitirdim Sonra facelab aldım

Bu bitince ne alırım bilmiyorum ikisi de idare eder çünkü iste budur diyemedim (tabii purest bi tık daha iyi)
skinmaster çok düşük yüzdeli bir c vitamini çok çok başlangıç seviyesi yüzde üç falan o yüzden ahım şahım bir etkisi de yok malesef ama zararı da olmadı cildime. Ben ilk maruderm ile başladım o yüzde on ikiydi ve çok ağır geldi bana kistik sivilce döktüm maalesef, sonra alışmak için buna geçtim. Korkumdan azar azar artırarak gidiyorum mia klinika da yanılmıyorsam c vit oranı yüzde 7 ya da 8 civarı.
Bakalım bununla anlaşabilecek miyim yapısı falan skinmaster la aynı etkilerini kullandıkça güncellerim.
Ama daha önce yüzde on ve üzeri c vit kullananlara bu iki marka da çok hafif gelir bence 🥲

Akşam rutinim
Foreo ile yüzümü yıkadım (johnsons baby)
Hyalüronik asit serum sürdüm yüzüm ıslakken
Cildim kuruyunca da retinal krem sürdüm

X