Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Eklentiler

• IMG_20221213_181230.jpg
    IMG_20221213_181230.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 36
Dermoskin onarıcı krem sadece sivilceli bölgeye dokunduruyorum noegthy noegthy
Bu krem kuru ciltler için üstünde yazıyor zaten sivilce kurutma gibi bir özelliği olduğunu sanmıyorum. Şuan kreminizde yok sanırım bunu sabah akşam kullanıp bitirin nemli yüzünüze sürün ama içinde Hyalüronik Asit varmış.

Lekeye ve egzamaya meyilli karmadan kuruya dönük bir cildim var

Rutinim şöyle;

Gündüz: Maruderm hassas ciltler için olan temizleyici - Maruderm gözaltı serumu - Dermoskin Pigmentyl güneş kremi
Gece: Cosmed yağ bazlı + Maruderm - Gözaltı serum + L'Oreal Paris Revitalift Filler göz kremi - Maruderm leke serumu + Skinmaster Vita-b Complex Serum - Maruderm leke kremi + SkinMaster Repair Krem

Haftada 1 veya 2 kez de Cosmed enzim peeling, Fiddy yapmıyorum

Bu krem kuru ciltler için üstünde yazıyor zaten sivilce kurutma gibi bir özelliği olduğunu sanmıyorum. Şuan kreminizde yok sanırım bunu sabah akşam kullanıp bitirin nemli yüzünüze sürün ama içinde Hyalüronik Asit varmış.
Orda yanlışlık yaptım almış bulundum normal ciltler için olanı vardı onu alacaktım aslında oyuzden tum yüzüme nemlendiricim olmayınca kullanıyordum alınca sadece sivilce üzerine kullanmaya başladım noegthy noegthy

Kızlar estee lauder advanced night repair kullanıp memnun kalan var mı? Cidden farklı bambaşka muadili olmayan bir ürün denilebilecek kadar iyi mi?

Hangi marka kollajen içiyorsun
Voonka kullandım tadına alışamadım, Flava yı çok beğendim sonra Natures Supreme markasının portakallı olanını kullandım o içlerinde en iyisi idi ama çok zam geldi diye tekrar almadım. Şuan Suda Kolajenin ananaslı olanını kullanıyorum ama aşırı tatlı olduğu için pek ısınamadım, geçenlerde indirimden Flavanın 3 lü setini aldım elimdeki bitince onlara geçerim. İndirimde denk gelirsem ya Flava ya Natures Supreme almaya devam edicem

Bu arada ben kolejeni dizimdeki kıkırdak erimesi için kullanıyorum, yüzümün, pul pul dökülen bacaklarımın nemlenmesi, saçlarımın neredeyse hiç dökülmemesi de artısı oldu benim için

X