Çillere kesin çözüm. En derin lekelere bile

Bu başlığı yeni görüyorum. Ben bu kremin bir başka versiyonunu senelerdir kullanıyorum. Yarim tüp acnelyse iki tüp madecassol iki tüp hametan pomadi cam kavanozda karıştırıp aylarca kullaniyorum. Saat farkı olmadan istediğim anda kullanıyorum. Değil cilt lekesi çatlak izlerini bile yok ettiğini soylemeliyim. Ben de tüm araştırmalarımdan sonra bu kremi hazirladim. Acnelyse deri soyucu bir krem olduğu için dozunu arttırmadan kullanılmalı. Ve katman katman soyulmsktan ziyade pul pul soyulmak daha sağlıklıdır. Kesinlikle madecassol ve hametan pomad ya da aynı etken maddeye sahip bepanthen olmadan surmeyin. Yıllardır kullanıyorum herkes cildimin sağlıklı durdugunu söyler.

Çok sevindim adına.peki nemlendiricinin altına mı üstüne mi yerine mi kullanılıyor?

Çok sevindim adına.peki nemlendiricinin altına mı üstüne mi yerine mi kullanılıyor?

Herhangi bir şeyin yerine veya altına ustune değil. Tek başına sürülüyor. Sadece yazın gece sürün, güneş kremini eksik etmeden.

Benim yaptığım karışımda madecassol ve hametan pomad zaten çok iyi nemlendiriciler. Fazladan gerek yok. Acnelyse oranını arttirmayin
kavanoza hepsini mi doktunuz yani miktari nasil ayarlayacagiz daha aciklayici yazabilirseniz cok sevinirim birde bu kremleri nerden bulacagim

sivilce lekelerinde etkili olur mu bu yöntem bilmiyorum ama onlardan kurtulmak zor görünüyor:\

arkadaşlar size kesin çozum ve yüzde yüz etkili bi ürün soylemek istiyorum zeghy youtubeden zeghy gunduz krem diye girip atv,, show, kanal d gibi videoları izlerseniz ürün tanıtımı var tarihin hiç şüphesiz en iyi ürünü!!!!! bilgi için çağrı merkeziyle konuşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben antalyada yaşıyorum, burda ruslar Bile deli gibi madecassol kullanıyo, ama gece. Birde madecassol öyle hergün kullanılan bir nemlendirici değil, yüzünüzü de yormayın çünkü antibiyotik içerikli bir MERHEM, krem değil yani. Ben hafada 1 kullanıyorum düzenli. 2007 de yanmıştım, gata da dr. Vermişti düzenli kullan diye ve kozmetik niyetine yüzüne sür ama haftada 1, yoksa ağır gelir demişti. Bi tedavi süreci değilse her allah'ın günü süemeyin, cildinize soda ile pamuğu ıslatıp koyun haftalık düzenli, dinlensin. Haftada bir yeter madecassol,güneş kremi dışında bişey sürmeyin, yazık..

Teşekkürler canım.soda olayını anlamadım.

Tatlım ben her pazar pamukla burnum açık kalcak sekilde yüzümü kapatıp sodayı üstüne döküyorum. Tabi soda köoürüyo,oyuzden bi elimle azardan dökerken diğer elimle pamuğa bastırıyorum akmasın diye. Az kurudukca sise bitene kadar ıslatıyorum. Tabi boynumda havlu oluyor yoksa yastık ve yaka ıslanır gün içinde başka bişey sürmüyorum. madecassol sürüp yatıyorum gece. Bide geçen gün bi merhem daha aldım hidroten, arada kuruyunca onu sürüyorum 10 gün oldu bi zararını görmedim. Bebeklere kullanılıyomuş. Zaten bebeğe kullanılamayan bişeyi ben kendime kolay kolay kullanmam, sizede tavsiye ederim

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım.hidroten ne işe yarıyor?havalar ısındı artık.güneş yoğun.böyle zamanlarda ara vermek gerekmez mi canım?

Rica ederim kuzum umarım işine yarar. Benim çalıştığım yer maden ocağıydı, muhasebecilik yapıyordum perşembe ayrıldım. Orası rakım olarak yüksek ama kuru ve tozlu bi havası vardı,sürekli yüzümü sade suyla yıkamam gerekiyodu tozdan. Hidrotenide kurumasın diye akşamları sürüyodum nemlendiri niyetine. Hala daha ihtiyaç dıydukça, evdeyseö kullanıyorum zaten. Bebeklere kullanılıyomuş, oyuzden aldım deniyorum işte. Daha yeni. Bepanten bebe aşırı yağlıydı kullanamadım, bide tüylenme dedikodusundan korktum bıraktım. Bunu buldum. Ama haklısın artık yaz,malum güneş kremleri var, 50 faktör aldım onuda dışarı çıktığımda kullanıyorum . İşide bıraktım, hidroten evde ve gerektiğinde

Gönlüne göre bir iş bulursun inşallah canım
Dr bana solante acned tinted 50 spf önerdi.iki tane soyucu krem verdi.donusumlu surecek mişim 10 gün kadar.sonra da gidecek mişim göstermeye.kendu izne ayriliyor.baskasina gosterecek mişim.normalde girmeyecektim dermatolaga.arkadasim ısrar etti.kremleri aldım ama kışın kullanıcam.solanteyi ilk fırsatta alıcam.sana da tavsiye ederim canım.senin dediğini de alayım.normalde clinuque kullanıyorum nemlendirici ve gözaltı.

Solenteye bakayim tatlim elimdeki bitince.tesekkur ederim insallah tüm issizler iyi isler bulur

Arkadaşlar bende de var hem
Siyah nokta birde cililer))) bahsetiniz krem leri nerde bulabilirim birde alırken orjinalimi değil mi nasıl anlaşılır bana da yardımcı olursanız iyi olur teşekkürler

M Mayetri D Demir5706 tatlım eczaneden alabilirsin. Madecassol, hidroten bakım için. Kullanımını yazdığımız dışında kullanmanı önermem konuya baştan bi göz at istersen. Çil ve siyah nokta için bişey diyemem ama yüzünü temiz tutarsan siyah nokta olmaz. Çok makyaj yapıyosan hele her akşam derin temizlik yapmalısın çünkü o fondöten ve pudra gözeneklere dolup siyah noktalar yapar. Malum siyah nokta kirden olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…