Çillere kesin çözüm. En derin lekelere bile

Merhabalar, 21 yaşımdayım çocukluğum dan beri çil sorunum var usanmış durumdayım. Sizin bu yazınızıgörünce hazır karantinadaykende acnelyse kremini kullanmaya başladım. 6 gündür kullanıyorum. Yüzüme geceleri sürüp yatıyorum sabah kalkıp yüzümü yıkadıgımda yüzüm gergin ve derim kabarmış oluyor yani soyulma oluyor ancak sadece deri kalkmış oluyor ama soyulma işlemin de bir devamlılık olmuyor sanki, dediğinizgibi yüzüme bebanthol sürüyorum ama soyulma gene tamamlanmış olmuyor yani sürmesem de kuru kalsada geneolduğu gibi duruyor sanki tam bir soyulma olmuyor deride kalkıklık var soyulmada varda soymadıkça soyulmuyor sanki durağan gibi umarum anlatabilmisimdir meramımı. Yani bana mi öyle geliyor yoksa soyulan yerlere elim ile hafif bastırırcasına bir sürtme temizleme mi yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız çoksevinirim

Hangısı arkdslar?

Eklentiler

• 5D020CA4-05A5-4E2B-B3E0-E60AA03F9772.png
    5D020CA4-05A5-4E2B-B3E0-E60AA03F9772.png
    332,6 KB · Görüntüleme: 159
Yok yok bastırmayınız soymayınız kaşımayınız kese yapmayınız yani hiç dokunmayın cok yorum okudum leke kalabılıyormuş elınızle müdahale ettıgınızde. Ben de yenı aldım expıgment ve acnelyse aksam acnelyse sürüp sılmeden 1 saat sonra da expogmentı kullanmayı ve bunu 3 gunde 1 yapmayı hafıf sürerek düşünüyorum cok yorum okudum en ıyı bu sekıldeymıs ama eve geldım kremı actım eczacı pembe olanı degıl bordo olanı koymus kullansam mı yoksa degıstırsem mı bılemedım

arkadaşlar size kesin çozum ve yüzde yüz etkili bi ürün soylemek istiyorum zeghy youtubeden zeghy gunduz krem diye girip atv,, show, kanal d gibi videoları izlerseniz ürün tanıtımı var tarihin hiç şüphesiz en iyi ürünü!!!!! bilgi için çağrı merkeziyle konuşabilirsiniz
bu kesinlikle reklam amacli, tecrube paylasimi degil. Inanmayin bu kremler cozum olmadigi gibi, olan durumu daha kotu yapiyor.

X