Çillere kesin çözüm. En derin lekelere bile

Ben çok dikkat ediyorum cilt temizliğine ama yine de siyah nokta oluyor.

_nurbanu_ tatlım ozaman cildin yağlı demekki, ona göre cilt ürünü kullanmalısın, yağlı cilde tağ içeren herşey yapar. Benim mesela güneş kremim mat,yani pudralı.

_nurbanu_ tatlım ozaman cildin yağlı demekki, ona göre cilt ürünü kullanmalısın, yağlı cilde tağ içeren herşey yapar. Benim mesela güneş kremim mat,yani pudralı.
Karmadan yagliya donük diyebilirim.hep ona göre alışveriş yapıyor.satıcı kızlar da hep o yönde ürünler öneriyor.sanırım bu düzenli temizleme islerine geç kaldım.benden kaynaklı yani.su yaz bitsin duzenli cilt bakımına gidicem bir süre.belki bu şekilde toparlayabilirim durumu.günes kremi olarak en son shisedio kullandım.surekli beyazlık biraktı .barışamadım bir türlü kremle.simdi solante acned tinted kullanıyorum.çok iyi.hemen emiyor ve parlama yapmıyor.çok memnun kaldım.sivilceli ve lekeli ciltlere de tavsiye ederim.

_nurbanu_ Ben 5 marka dışında ürün kullanmam tatlım o markaları bilmiyorum ama bir süre cilt temizliğine periyodik git, sonrasında mevsimlik gitsen bile yeter 2-3 ayda bir. Günlük bakımını ihmal etmezsen bebek gibi olursun sağlıksal bi sıkıntın yoksa. Sadece kullandığın ürünlerin organik /parabensiz/bitkisel içerikli dermokozmetik vb olmasına, yada bebeklerinde kullanımı mümkün olmasına dikkat et yeter ve yüzünü sürekli yorma. Ben bazen sadece su veya soda ile bile yıkıyorum,mesela kışın sadece nemlendirici sürerim oda bazen çünkü nemli yerde yaşıyorum. akşamına su yada sodayla yıkarım. Çok geç kalma, biz güzel olmak için yaratıldık

Hahaha cok tatlısın canımmclinuque kullanmaya başladım.dediğin gibi yapıcam canım.cok sağol desteğin için.

Acnelyse krem için soylenen dogrumu ?gercekten. Ciller icin etkilimi yoksa reklaminimi yapiyolar.?benim yuzum aldi başini gidiyor çillerden gunes kremini kullaniyorum lakin sanki korumuyorda tohum gibi çil ekiyor kullanip faydasini gören yazsın lutfen.

Siyah noktalar açık gözeneklerden de olur. Derinlemesine temizlik şart.
Piyasadaki bazı yüz yıkama jellerine güvenmeyin çünkü birçoğunu denemiş biri olarak kalıcı çözümleri yok. ben ticari olduğunu düşünüyorum. hatta bazıları sivilce oluşumunu bile arttırıyor. deneyenler bilir.
Cilt bakımına da gittim bir süre altın maskesi bile yaptırdım. ancak bunun için de sürekli para dökmek gerekiyor. Düzenli seanslar vs. ve iyi uzmanı bulmak.

Doktorlara da çok gittim, ergenlik çağından beri çeşit çeşit. kimisi ilaç verdi yüzüm soyuldu, kimisi eczaneye alkol karışımlı ilaç yaptırdı. haplar falan yuttum onların da yan etkileri vs. oluyor. ve ilaç bitince tekrar başa tekrar al ilaçları bu sefer de bakteriler o ilaca karşı güçleniyor ve ilaçlar işe yaramaz hale geliyor.
bence kendimiz bu dertlerden kurtulabiliriz.

Öncelikle sebebini bilmeliyiz. mesela ben muhasebeciyim ve elim çalışma esnasında sürekli yüzüme gidiyor ve yanaklarımda sivilce oluşuyor. bunu çok sonra anladım. ya da yediğimiz bir gıda yapıyor olabilir. bunun gibi başka sebeplerim de var tabi.

Sonraki aşama çözüm. içerden mi sorunu çözmeliyim (yani vitamin ve gıdalardan mı, karacigerden mi) yoksa dışardan bir ürün kullanarak mı? yani doğru, doğal ve kaliteli ürün ne olmalı. ya da nemlendiricim mi hatalı mı? bunun gibi.

Doktor değilim ama benim sivilce, siyah nokta vs. dertlerine çözümüm çok artık. İsteyen olursa özelden yazabilir. İnanın samimi şekilde yardımcı olmak isterim. :)
Sevgiler

Ozelden yazdim bi bakarmisiniz

Ben de yardımınızı ister8m.

A

Merhaba,

Bu karışımı sürekli mi kullanıyorsunuz? Cildinizde problem olmadığı halde mi kullanıyorsunuz bir de? Sürekli kullanım zarar vermiyor mu cildinize?

Bir de ne kadar sıklıkta uyguluyorsunuz bu karışımı ve bepanteni?

sivilce lekelerinde etkili olur mu bu yöntem bilmiyorum ama onlardan kurtulmak zor görünüyor:\
Merhaba arkadaşım ben markasının yüz temizleme, serum ve nemlendiricisini kullanıyorum, cildim daha ilk haftada sıkılaştı ve akne sorumuda ortadan kaldırdı.Bence bu 3ünü denemelisin, içeriğinde kök hücreden dolayı ürün biraz pahalı ama aldığına değecek, sivilce sorunun emin ol gidecek. Bunla alakalı internettende araştırabilirsin.
Daha detaylı bilgi almak istersen bu ürünlerin Distribütör'ü da ulaşabilrsin. İstersen iletişim bilgisiini veririm. facebook ve instgram hesabı var daha detaylı inceleyebilrsin sorularını sorabilirsin @

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimle de paylasir mısınız
sevgiler

Merhabalar, 21 yaşımdayım çocukluğum dan beri çil sorunum var usanmış durumdayım. Sizin bu yazınızıgörünce hazır karantinadaykende acnelyse kremini kullanmaya başladım. 6 gündür kullanıyorum. Yüzüme geceleri sürüp yatıyorum sabah kalkıp yüzümü yıkadıgımda yüzüm gergin ve derim kabarmış oluyor yani soyulma oluyor ancak sadece deri kalkmış oluyor ama soyulma işlemin de bir devamlılık olmuyor sanki, dediğinizgibi yüzüme bebanthol sürüyorum ama soyulma gene tamamlanmış olmuyor yani sürmesem de kuru kalsada geneolduğu gibi duruyor sanki tam bir soyulma olmuyor deride kalkıklık var soyulmada varda soymadıkça soyulmuyor sanki durağan gibi umarum anlatabilmisimdir meramımı. Yani bana mi öyle geliyor yoksa soyulan yerlere elim ile hafif bastırırcasına bir sürtme temizleme mi yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız çoksevinirim

Merhabalar, 21 yaşımdayım çocukluğum dan beri çil sorunum var usanmış durumdayım. Sizin bu yazınızıgörünce hazır karantinadaykende acnelyse kremini kullanmaya başladım. 6 gündür kullanıyorum. Yüzüme geceleri sürüp yatıyorum sabah kalkıp yüzümü yıkadıgımda yüzüm gergin ve derim kabarmış oluyor yani soyulma oluyor ancak sadece deri kalkmış oluyor ama soyulma işlemin de bir devamlılık olmuyor sanki, dediğinizgibi yüzüme bebanthol sürüyorum ama soyulma gene tamamlanmış olmuyor yani sürmesem de kuru kalsada geneolduğu gibi duruyor sanki tam bir soyulma olmuyor deride kalkıklık var soyulmada varda soymadıkça soyulmuyor sanki durağan gibi umarum anlatabilmisimdir meramımı. Yani bana mi öyle geliyor yoksa soyulan yerlere elim ile hafif bastırırcasına bir sürtme temizleme mi yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız çoksevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…