Doğuma Hazırlık Çilek bebek beşik fiyatları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ayela

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2011
352
19
Kızlar merhaba ben oğluşum için çilek mobilyadan birkaç tane beşik beğendim fakat fiyatlarını bulamadım. Mesela baby cotton bebek karyolasını çok beğendim sitesinden bakabilirsiniz. Fakat fiyatlar nasıl hiçbir fikrim yok. Acaba bebeğe çilekten bir şey alan oldu mu? Fiyatlarını nasıl öğrenebilirim bilen yazarsa çok sevinirim

Kızlar merhaba ben oğluşum için çilek mobilyadan birkaç tane beşik beğendim fakat fiyatlarını bulamadım. Mesela baby cotton bebek karyolasını çok beğendim sitesinden bakabilirsiniz. Fakat fiyatlar nasıl hiçbir fikrim yok. Acaba bebeğe çilekten bir şey alan oldu mu? Fiyatlarını nasıl öğrenebilirim bilen yazarsa çok sevinirim

elimde katolog var. 599 tl indirimli fiyatı. ama büyüyen beşiği daha pahalı.

Katalog sitede de var ama fiyatların yazmiyo yada ben bulamadim:) cok teşekkür ediyorum bilgi için

Canım ben baby cottonun buyuyen beşik ve 3 kapılı dolabini (icinde 1 kucuk 1 buyuk yatağı, uyku setide dahil) 2.350ye aldim cok hoş oldu odamiz tavsiye ederim

CNm Mayıs kampanyasında baby Cotton büyüyen beşik 1070tl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[SUP][/SUP] Benim evim küçük olduğu için buyumeyenini anca sigdirabilecegim sanırım :) ama onun fiyatını da ogrenmiss oldum cok sagolun. Mayis ayina özel kampanya mi var ki? Normalde ne kadar acaba

Bende baby cottonun büyümeyen beşiğinden almak istiyorum.Bu modelin sallanma özelliği varmı?

1 tane sallanan besik vardi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben baby cottonun buyuyen beşik ve 3 kapılı dolabini (icinde 1 kucuk 1 buyuk yatağı, uyku setide dahil) 2.350ye aldim cok hoş oldu odamiz tavsiye ederim

bende baby cottonun büyüyen beşik v eüç kapılı dolabının nakit olarak 2200 e aldım cnm

X