Cildirmak uzereyim

Tam olarak 10 senedir taniyorum cocuktan once de seviyordum kendisini

bır dk bır dk
adamın cocugu 7 yasında degılmıydı
evlıyken de mı sevıyordunuz ben anlamadım ?
30 yas olgunlugu dıye bırsey olmalı
24 yasında evlenmek ıstıyorum dıyenlere hala ergensın aslında 30 yas olgunlugu baska derdım
utandım suan ...
bazen 30 yas da olgunlasmaya yetmıyormus demek kı
16 yas gıbı davranıyorsunuz cunku

Bu soruyu annesine sormak lazim benim cocugum degil, ve benim ailem buna musaade etmez. Ben durumu kabul ediyorum ama cocuga bakamam. O cocuga yazik olur sevgisizligim

Bu adamla evlenip cocugun olupta ayrilirsan. Bir daha evlilik yapcagin adam cocugunu istemezse, benim cocugum degil babasi dusunsun vs derse, nasil bir duygu oldugunu anlarsin.

Bir insan, bir evlilik için evladını uzakta bırakıp gidebiliyor ise ben o insanın vicdanından şüphe ederim. Hiçbir aşk, hiçbir sevgi beni evladımdan vazgeçiremez. Adam tırt. Suratına tükürmeye bile tenezzül etmeyeceğim bir canlı.

Gelelim size. Antidepresan içiyorsunuz öyle mi? Ne için? Saçma sapan aşk sandığınız bir zırvalık için. Çocuğunun sorumluluğunu bile üstlenmekten aciz bir adam size kocalık mı yapacak? Bu kadar mı yitirdiniz düşünme yetinizi? Esasında şöyle düşününce tam da birbirinize uygun insanlarsınız. İnşallah tez vakitte evlenirsiniz. Çocuğunu umursamayan bir baba, aman nasılsa çocuk yanımda olmayacak diye düşünüp evleneceği adamın karakterini buradan analiz edemeyen bir kadın. Evlenin siz ama mümkünse üremeyin.

Yazık o çocuğa. Şu hikayede içimi parçalayan tek canlı o. Annesi bırakmış ya da ölmüş bilmiyorum. Baba kendi aleminde ve muhtemelen çocuğundan daha da uzaklaştıracak bir kadınla evlenecek.

Valla sabaha kadar ağladım sinirimi bu konudan da çıkarmak istemiyorum ama tutamıyorum da kendimi. Yahu benim bu dünyada hala nefes almamı sağlayan tek canlı oğlum. Benim aklım almıyor çocuğunu evlilik derdine nasıl bırakıp gider bir insan diye. Yani siz buraya "evlenmek istediğim adam çocuğunu asla bırakmak istemiyor ne yapayım" yazsanız, bu adamdan çok iyi koca da olur baba da. Derdim. Lakin beş para etmez bir adam.

hmmm... siz adamı severken, adam evlendi, üstüne çocuğu oldu, siz de kenarda bir gün boşansa da biz birlikte olsak diye mi beklediniz? gidin tedavi olun.

Yok turuncu tedavi falan olmasın. Mutlaka evlenmeli bu çift. Şimdi birbirleriyle evlenmeseler belki normal ve vicdanlı insanların başını yakacaklar. Gayet uygun bir evlilik bence.

Icimi su serpen tek yorum bu oldu. Ben kendimi yanlis ifade etmis olabilirim cocugu icimde kabullenmem zaman alacak. Ayni evde olmaz ama bu, babasi istedigi zaman gorur ilgilenir ona karisamam.

Evlenmeyi düşündüğünüz kişinin Türkıye de bir işi var mı? Yoksa 40 yaşına kadar çalışmamış mı? Bu yaşına kadar hiç mi birikimi olmamış? Eğer cevaplarınız hayır sa buradan o kişi ile ilgili sorumluluk sahibi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Icimi su serpen tek yorum bu oldu. Ben kendimi yanlis ifade etmis olabilirim cocugu icimde kabullenmem zaman alacak. Ayni evde olmaz ama bu, babasi istedigi zaman gorur ilgilenir ona karisamam.
İçinize su serpecek bir yorum gibi gelmedi bana. Koyu renkle boyadığınız yerde de evlilik yapan kişilerin eşlerin çocuğunu yanına alıp sahiplenmesi gerektiği yazıyor.

Arkadasiniz ayni benim gibi dusunuyormus, tek fark benimki saplanti degil :)

Tekrar soyluyorum buraya gelme fikri benim fikrim degildi, ama mantigima uydu. Burada guzel bir yasantim var.
Ikimize de yeter. Cocuk konusunu gercekten bilmiyorum. Ailem kabul etmez onlari da anliyorum

Çocuğunu sahiplenmeyip babaannede bırakacak bir baba... Düşündürücü...
Baba olamamış bir insandan koca da olmaz...
++++
Bir adam çocuğunu başka ülkede bırakıp görmemeyi göze alıyorsa, yarın bir gün sizi de başından atıp başkasına gider. Çocuğunuz olmadığı için bilemiyor olabilirsiniz.

Yorumda yazmışsın nasıl çocuğuyla maddı manevi ilgilenemiyor niye??? Hollandaya kendini kurtarmaya geliyor sen sadece basamaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…