Vücut Kremleri Cildiniz bebek cildi gibi olsun mu??

Vücut kremleri, losyonlar

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
Yeni keşfettim ve paylaşmak istedim.
Bilirsiniz vücudumuza nemlendirici krem sürdüğümüzde bir süre beklememiz gerekli
kremi cildimiz emsin diye.
Bu süper basit bir formül ve acayip güzel.
Duşta son durulanma suyuna yani bayno tasınıza azcık ( yaklaşık 1 yada 2 yemek kaşıgı kadar )
johnson&johson ın bebek yagınında dökün ve vücudunua yavaş yavaş döküp çıkın duştan
harika yumuşacık bir tene bir denemede bile sahip olun.
Sevgiler......

banyo tasım yooookkk
üstünde su kabarcıkları dururken yani daha kurulanmadan da sürüldüğünde işe yarıyo zaten bu yağ

banyo tasım yooookkk
üstünde su kabarcıkları dururken yani daha kurulanmadan da sürüldüğünde işe yarıyo zaten bu yağ

Heeee iloş öylede yarıyor böylede
ama zamandan tasarruf yapalım ki başka şeylere daha çok vaktimiz kalsın demi
ama duştan çıkıp sürüldüğünde birde o yagı cildin çekmesi bekleniyor.
benim tarfite bu yok anacım 2 dk şipşakkkkkkkka.s.

ewt bir ara bende kullanıyodum gerçekten çok güzel yapıyo nemlendiriyo yumaşacık oluyo deneyin ve hatta kullanında

ben de kullanıyorum banyodan sonra kurulanmadan
bir ara bırakıp başka nemlendiriciler denemiştim ama kesinlikle en etkilisi johnson's
başka bebe yağları da bunun kadar iyi değil
bir şey daha ekleyeyim johnson's light oil spray var onu sürünce de yağlı his olmuyor sadece nemlendiriyor

Bunu çatlaklar için başka başlıkta da söylemiştik, yine söyleyelim.
Arkadaşın tarif ettiği gibi durulama suyuna damlatın durulanın, uzun vadede çatlak oluşumunu da önlüyormuş.

akıllı su cuk:mymeka: ben bunu yapıyodum ki zaten
fısfıslısını kullanın süper kolay oluyor ama ben tasla yapmıyorum tasım yok nanbenneyaptımki

VALLA SÜPER Bİ BİLGİ ARKADAŞIM SAĞOL.GERÇEKTEN ZAMANDAN BAYAA Bİ TASARRUF OLUR.BUNU HEMEN DENİYCEM.BENDE BİR BİLGİ VEREYİM; ÖZELLİKLE KURU CİLTLER İÇİN AYNI SİSTEMİ SÜT KULLANARAKTA YAPARSANIZ CİLDİNİZ BEBEK GİBİ YUMUŞACIK OLUYO.YANİ DURULAMA SUYUNA DİLEDİĞİNİZ KADAR SÜT KATIN 1 KAŞIK BİLE KATSANIZ FARKEDİYO (TABİİ YAĞLI SÜT ALIRSANIZ DAHA İYİ) kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar benim cildim de aşırı derecede kuru doktora gittim o da balmandol verdi duştan çıkmadan önce bir tas suya iki kapak koyup vücuduna dökuyorsun sonra bir daha ki duşa kadar yumuşacıııııkkkk nemlendiri için de her gece ürederm verdi ama ihtiyaç bile hisssetmedim doğrusu...tavsiye ederim

bende duştan çıktıgımda ıslakken vücudum srüyorum gayet güsel oluyorr:)küveti olmayanlarda öle yapsın:dance:

durulandıktan sonra hemen ıslakken tüm vücuduma sürüyorum hem zamandan tasarruf hem krem nemlendiricilerden çok daha etkili...güvenililiriği de tartışılmaz sonuçta bebişler için üretilen bi şey...kısacası bence kulllanın farkı göreceksiniz...yalnız kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.Yağı vücudunuza sürdükten sonra hemen kurulanıyormusunuz yoksa bir süre vücudunuz çekene kadar bekliyormusunuz?ben biraz sabırsızım direkt bornozu giyip çıkıyorum dakaydirigubbakcemile3

Aslında teni havluyla temas ettirmeden bi müddet beklemek daha iyi fakat her halukarda bu metod çok etkili . . .

:asigim:

Ve farklı bir başka yağın bu marka kadar etkili olmadığını savunan arkadaşada katılıyorum

a.s.

evet kesinlikle en iyisi bu marka bence.....kaydirigubbakcemile5

kızlar bende banyoda yıkandıktan sonra vücuduma sürüyorum sonra biraz su tutuyorum havluyla nazikçe kurulanıyorum bebek gibi oluyo cildim özellikle cildi kuru olanlar için en ii nemlendirici...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…