Vücut Kremleri Cildiniz bebek cildi gibi olsun mu??

Vücut kremleri, losyonlar
kutunun arkasını okumuyosunuz sanırım.. sürdükten sonra durulamanız lazım..

Bende aldım bu yağdan ama benimkisi mor.Yani bebeklerin rahatlatmak için ola yağ,o daha güzel kokuyor.Sonuçta aynı marka.Duştan sonra sürüyorum,oh miss.Durulamıyorum ben ya.

yarın koşa koşa gidip bundan alıcam bi tane, bi bu eksikti zaten zemuszemus, yalnız kızlar kıl tüy yapıyomu cidden yav, gerçi bebişler için üretilmiş ama ne bilim kafam karıştı şimdibilmiyorumkismile

Benim cildim çok kuru.Aslında kullanmak istiyorum ama kıllanma tüylenme yapar diye endişeleniyorum yaa yardımmm lütfenn CADIARZU

kızlar bebek yagını saçlaınız nemliyken sürerseniz hiç kabarmıyormuş.. bn daha denemedim ama en kısa zamanda deniceem

ya ne zaman kullansam bu yağı daha fazla kurutuyor cildim pul pul dökülüyor yaa.bana iyi gelmiyor anladım...ohaoldumsmile

bu yağ bende ve bir kaç arkadaşta tüylerinde artış olmasına sebep oldu :) ben bıraktım o şekilde rafta duruyor zavallım birde büyük almıştım (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…